25 Nisan 2018, Çarşamba 14:29:41

Samsun-Kuveyt seferleri ne zaman başlayacak?

Samsun ile Rusya'nın Krasnodar şehri arasındaki doğrudan uçak seferlerinin ardından Samsun-Kuveyt seferlerinin de başlayacağı belirtildi.
  • Gelsinler gelsinler. Samsunu da sevsinler... az suriyeli vardı. Birde kuveytli lübnanlı arkadaşları tanırız. Sakın avrupalı getirmeyin zati.
  • Samsun-Kuveyt mi?
  • Rezalet Avrupa varken Ortadoğu insanı Samsun'u da batıracaklar.

Samsun ile Rusya'nın Krasnodar şehri arasındaki doğrudan uçak seferlerinin ardından Samsun-Kuveyt seferlerinin de başlayacağı belirtildi.

Samsun Kültür ve Turizm Müdür Vekili İrfan Göz, makamında gazetecilere yaptığı açıklamada, Samsun-Kuveyt arasında doğrudan uçak seferlerinin başlaması için yapılan çalışmalarda sona gelindiğini söyledi.

Göz, direkt uçak seferlerinin başlayacak olmasının turizmin yanı sıra kentin ticaret hacminin gelişmesine de olumlu etki sağlayacağını vurguladı.

Türk Hava Yolları (THY) ile Ortadoğu'dan direkt yapılacak uçak seferleriyle ilgili bir süredir çalışma yürüttüklerini belirten İrfan Göz, THY'nin 30 Nisan'da Kuveyt'te seyahat acenteleriyle bir araya gelerek tanıtım yapacağını belirtti.

Göz, tanıtım çalışmaları sonrası yaz sezonunda uçak seferlerinin başlayacağını belirterek, şunları dile getirdi:

"Samsun-Kuveyt direkt uçak seferlerinin haziran ayında başlamasını bekliyoruz. Bu, Samsun'un turizm ve ticareti açısından çok önemli bir gelişme. Samsun doğal, tarihi ve kültürel zenginlikleri, deniz, kara, hava, demiryolu ulaşım imkanlarıyla Karadeniz Bölgesi'nin amiral gemisidir. Samsun kayak, termal, sağlık, doğa ve deniz turizmi başta olmak üzere birçok alternatif turizm çeşitliliğiyle önemli bir potansiyele sahiptir."

İrfan Göz, Suudi Arabistan'da Cidde ve Riyad ile Lübnan'a doğrudan uçak seferlerinin yapılması yönünde çalışmalarının olduğunu da sözlerine ekledi.

Samsun-Kuveyt seferleri ne zaman başlayacak?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Arap Faik ~ 4 yıl önce
Gelsinler gelsinler. Samsunu da sevsinler... az suriyeli vardı. Birde kuveytli lübnanlı arkadaşları tanırız. Sakın avrupalı getirmeyin zati.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zati Sungur ~ 4 yıl önce
Avrupalı Samsunda ne yapar?Ne arar,ne bulur?
SZF ~ 4 yıl önce
Samsun-Kuveyt mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SZF - Tower ~ 4 yıl önce
Rezalet Avrupa varken Ortadoğu insanı Samsun'u da batıracaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SZF-SSX ~ 4 yıl önce
Samsun'a Avrupalı turist gelir mi? Tabi ki gelecek olanı düşüneceksiniz. Belki yatırım yaparlar, gayrimenkul fiyatları artar. Köşeyi döneriz.
BJV ~ 4 yıl önce
Hala anlasilamayan bir konu var. Bu ülke son 20 yildir tersine evrim gecirdi. Bosuna heveslenip kendimizi kandirmayalim. Avrupayi kendi elimiz ile ittik. Tercihimizi Büyük Osmanli sevdasi yönünde kullandik. Sonuc son derece normal. Yasadiklarimiz yasayacaklarimizin %10 u bile degil. Bu ülke bu millet 16 yildir secimini bu yönde yapti. Layik oldugu sekilde yasayacak ve yönetilecektir.
Samsun ~ 4 yıl önce
Karadeniz artık arap işgali altında. Avrupalı ve medeni turist arapla beraber tatil yapmaz. Dolayısı ile de karadenize avrupalı turist gelmez. Gelen varsa da kaza ile gelmiştir. Bırakın araplar karadenize gitsin diğer şehirlerimiz de diğer turistlere kalsın. Karadeniz bitmiş zaten.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000