10 Ağustos 2016, Çarşamba 10:06:41

Samsun'da helikopter alçak uçuş yaptı; bir esnaf yaralandı

Samsun'da bir elektrik şirketine ait helikopterin halk pazarı üzerinde alçak uçuş yapması sonucu üzerine pazar şemsiyesi düşen esnaf yaralandı.
  • Helikopter pazarın kurulmadığı bir zaman uçsun.şahıs davasını acar isgöremezliği var ve sabit ise tazminat alir.tecrubeyle sabit.
  • yaralandığını iddia eden şahıs nasılsa helikopterci zengindir diye tazminat davası açacak, tecrübeyle sabit :) dava aç diye akıl vereni de çok olur ama mahkeme sonucunda hüsrana uğrayacak. nereden mi biliyorum? yine tecrübeyle sabit :)
  • zaten öyle bir yerde pazar kurulmasına kim izin verdi ise?? allah korusun ya hatlarda bir sıkıntı olsa tel o insanların üzerine düşse ? bence o pazarı oradan kaldı8rılması için yapılmış bir aksiyon da olabilir. Pazarcıya da geçmiş olsun da o da fırsat bu fırsat deyip ... belimde burkulma var , incilme var.... amacı belli olmuş.
  • Her gün pazar kurulmaz. Tazminat öderlerse, birdaha çakıştırmazlar!
  • Kaanin elektrik hatlarini konrtol ettiği helikopteri bu. Baska yerde ucsun demisler, elektrik tesisi orda baska yerde nasil ucsun :)

Alınan bilgiye göre, İlkadım ilçesi Kazım Karabekir Mahallesi'nde elektrik santralinden havalandığı belirtilen helikopter, alçak uçuş yaptı. Helikopterin bir süre havada kalması sonucu oluşan rüzgarın etkisiyle santralin bitişiğinde bulunan halk pazarındaki tezgahlar ve şemsiyeler devrildi.

Bir şemsiyenin devrilmesi sonucu esnaf Nur Gündüz (50) yaralandı. Hafif yaralanan Gündüz ambulansla kaldırıldığı Gazi Devlet Hastanesindeki tedavinin ardından taburcu edildi. Helikopterin oluşturduğu rüzgar nedeniyle pazar yerinde hasar oluştu.

Gündüz, gazetecilere yaptığı açıklamada, sabah pazar yerini kurduklarını ve satış yaptıklarını söyledi.

Helikopterin santralden havalandığını belirten Gündüz, "Birden bir rüzgar, fırtına esti. Helikopter santralin üstünde durdu. Tezgahlarımız, şemsiyelerimiz uçtu. Biz de korktuk, şemsiyeler savruldu, belime şemsiye vurdu. Bir tane mi, iki tane mi bilmiyorum. Belim çok ağrıyordu, ambulans geldi. Hastaneye gittik, iğne vurdular. Belimde burkulma var, incinme var. Doktor, istirahat verdi. Şikayetçi olacağız, zararımız var." dedi.

Esnaflardan Mesut Çıkla ise "Helikopter uçuyordu. Biz de darbe oluyor zannettik. Korkudan ödümüz patladı. Her şey birbirine girdi. Yazık değil mi bu millete. Biz burada akşama kadar 1 lira kazanmak için ter döküyoruz. Adama 'git' diyoruz, adam yine geldi. Bunu boş bir zamanda yapsınlar. Geçen sene yine yaptılar bunu. Her sene bu yüzden şemsiyeler mi kırılacak?" ifadelerini kullandı.

Samsun'da helikopter alçak uçuş yaptı; bir esnaf yaralandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

firsatcilar diyen şahıs ~ 4 yıl önce
Helikopter pazarın kurulmadığı bir zaman uçsun.şahıs davasını acar isgöremezliği var ve sabit ise tazminat alir.tecrubeyle sabit.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fırsatçılar ~ 4 yıl önce
yaralandığını iddia eden şahıs nasılsa helikopterci zengindir diye tazminat davası açacak, tecrübeyle sabit :) dava aç diye akıl vereni de çok olur ama mahkeme sonucunda hüsrana uğrayacak. nereden mi biliyorum? yine tecrübeyle sabit :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
abuk yer ~ 4 yıl önce
zaten öyle bir yerde pazar kurulmasına kim izin verdi ise?? allah korusun ya hatlarda bir sıkıntı olsa tel o insanların üzerine düşse ? bence o pazarı oradan kaldı8rılması için yapılmış bir aksiyon da olabilir. Pazarcıya da geçmiş olsun da o da fırsat bu fırsat deyip ... belimde burkulma var , incilme var.... amacı belli olmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Her gün pazar kurulmaz. Tazminat öderlerse, birdaha çakıştırmazlar!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaan havacilik aw119 ~ 4 yıl önce
Kaanin elektrik hatlarini konrtol ettiği helikopteri bu. Baska yerde ucsun demisler, elektrik tesisi orda baska yerde nasil ucsun :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000