28 Mart 2020, Cumartesi 15:08:24

SABİHA GÖKÇEN'DE TÜM UÇUŞLAR DURDU!

Sabiha Gökçen Havalimanı İşletmesi, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında aldığı karar gereğiyle 28.03.2020 saat 20:00 itibariyle, uçuşları geçici bir süre için durdurdu.
  • İşler gittikçe daha da kötüye gidiyor halbuki bu virüs iran ve italyada ortaya çıktığı anda tüm ülkeler aynı anda 14 günlük uçuş yasağı getirseydi bu kadar yayılmayacaktı belkide ve bu kadar maddi zarar oluşmayacaktı.
  • Yapılan doğru da insanların mağduriyetini engelleseler bari
  • KESİNTİ YAPILSA BİLE TK'DAKİ TÜM ŞEFLERİN MAAŞLARI BİR ÖNCEKİ ÜNVANLARINA ÇEVRİLMELİ, MÜDÜRLERİN MAAŞI ŞEF SEVİYESİNE İNDİRİLMELİ, DİL TAZMİNATLARI ASKIYA ALINMALI. YURT DIŞI PERSONEL YURT İÇİNE GÖRE MAAŞ ALMALI. BU GEMİ HEPİMİZİN. BU GÜNLERİ DE AŞACAĞIZ İNŞALLAH.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında yurt dışı uçuşları durdurulurken, yurt içi uçuşlarına da kısıtlama getirildi. Konuyla ilgili İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı İşletmesi (İSG) yazılı açıklama yaptı.

Sabiha Gökçen Havalimanı İşletmesi tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

"Değerli Misafirlerimiz,

Corona virüsünün etkilerinin azaltılması ve yayılmasının önlenmesi ile ilgili olarak ülkemizde alınan tedbirler doğrultusunda yurtdışı uçuşlar 27 Mart 2020 gecesinden itibaren tamamen durdurulmuştur. Yine aynı tedbirler doğrultusunda şehirlerarası seyahat esasları da yeniden düzenlenmiş ve buna göre sınırlı sayıda gerçekleşecek yurtiçi uçuşlar için de sadece THY yetkili kılınmıştır.

Tüm bu kararlar doğrultusunda havalimanımızdan gerçekleşmekte olan yurtiçi ve yutdışı tüm uçuşlar bir süre düzenlenmeyeceğinden, daha önceden planlanmış olan uçuşlarınızın durumunu ve detayları ilgili havayolları ile temasa geçerek öğrenebilirsiniz.

En büyük temennimiz; tüm dünyayla birlikte ülkemizin ve milletimizin bu sıkıntılı durumdan bir an önce kurtulmasıdır.

Bu vesile ile sağlık sektörünün fedakar çalışanlarına bir kez daha minnet duygularımızı sunuyor, sizleri yeniden havalimanımızda ağırlayacağımız, sağlıklı ve huzurlu günlere en kısa sürede kavuşmayı diliyoruz.

Sağlıcakla kalın, evde kalın...

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş."

SABİHA GÖKÇEN'DE TÜM UÇUŞLAR DURDU!

Facebook Yorum

Yorumlar

Yorum ~ 2 ay önce
İşler gittikçe daha da kötüye gidiyor halbuki bu virüs iran ve italyada ortaya çıktığı anda tüm ülkeler aynı anda 14 günlük uçuş yasağı getirseydi bu kadar yayılmayacaktı belkide ve bu kadar maddi zarar oluşmayacaktı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ARiFF ~ 2 ay önce
Başarı ARFF nindir arkadaşlar
Right ~ 2 ay önce
Yapılan doğru da insanların mağduriyetini engelleseler bari

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TASARRUF ELÇİSİ ~ 2 ay önce
KESİNTİ YAPILSA BİLE TK'DAKİ TÜM ŞEFLERİN MAAŞLARI BİR ÖNCEKİ ÜNVANLARINA ÇEVRİLMELİ, MÜDÜRLERİN MAAŞI ŞEF SEVİYESİNE İNDİRİLMELİ, DİL TAZMİNATLARI ASKIYA ALINMALI. YURT DIŞI PERSONEL YURT İÇİNE GÖRE MAAŞ ALMALI. BU GEMİ HEPİMİZİN. BU GÜNLERİ DE AŞACAĞIZ İNŞALLAH.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000