20 Mart 2019, Çarşamba 12:47:08

Sabiha Gökçen'de taksicilere kravat zorunluluğu

Sabiha Gökçen Havaalanı Taşıma ve İşletme Kooperatifi'ne (SAWKOOP) bağlı taksicilere, gömlek ve kravat zorunluluğu getirildi.
  • Bu yorumu da batı kültürüne ait bir şeyle yapıyorsun unutma.
  • Eşeğe altın semer takmışlar ama değişen bir şey Yok eşek yine eşek .önce saygılı adam olmayı öğretebilmek lazım
  • Batının hiçbir icadını da kullanma o zaman görelim...
  • Uyduklarında para kazanamazlarmış.
  • Papyon isterik,kelebek ossun.
  • yularla adam olunsaydı eşşeklere paha bıcılmezdı. insan olsun lar taxıcılşerın yuzde 95 muton hala gelişimini tamamlayaman yaratıklar once gelısımını tamamlayıp sonra birer yaratık sonrada ınsan olmalrını beklıyoruz heseyden once
  • Mesela havabus çalışanları ezelden gömlek kravatlı ama bunun insanlara bi faydası var mı?. Atatürk havalimanının kapanmasının sevindirici bir yani da artık havabus un olmayacağı gerçeği.
  • Çoğu Canki tipler, hayata tutunamamış bi baltaya sap olamamış ruhu agresif, sicili bozuk tipler, Kravatla çözülcek durumları yok, yaş sınırı, eğitim zorunluluğu gelmeden bunlar her yolu mübah olarak görücekler...
  • BIR TAKSICI OLARAK SIZLERE SADECE GULUYORUM. IT URUR KKRVAN YURUR. METRO GELEN KADAR BEN SIZIN HAYATINIZ BOYU KAZANAMAYACAGINIZ PARAYI CEBE INDIRECGIM. ONUN ICIN HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA
  • Olsalar ne yazar.Bunlar değil miydi terör saldırılarında millete 100 usd fiyat çeken. Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir. Hepsi at hırsızı gibi tipler.Hava limanı taksileri hiç güvenli değil. Ayrıca turistleri hem kazıklıyor hem de sahte para veriyorlar. Asla kullanmıyorum.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yolcu memnuniyetini ve hizmet kalitesi arttırmak için yeni uygulamalar faaliyete geçiriliyor.

Bu kapsamda, SAWKOOP'a bağlı çalışan taksi sürücülerinin gömlek giymesi ve kravat takması zorunlu hale geldi.

‘DAHA KİBAR, DAHA BEYEFENDİ TAKSİCİLİĞİ HEDEFLİYORUZ'
SAWKOOP Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çavuş, yaptığı açıklamada, kravat ile daha kurumsal bir görünüşün ortaya çıktığını anlatarak, "Kravatın dışında diğer konular olan yaka kartı, kıyafet olarak ise lacivert ve siyahı belirledik. Bunlar bu şekilde olduğu zaman kurumsal olarak yolcu memnuniyetini artırarak daha kibar, daha beyefendi taksiciliği hedefliyoruz" diye konuştu.
Yolcuların giyim konusuna önem verdiğini belirten Çavuş, "Burada da kılık kıyafeti daha düzgün olan şoförler, kravatından saç tıraşına kadar yolcular tarafından daha fazla tercih ediliyor" dedi.

'YOLCULAR UYGULAMADAN MEMNUN'
Sabiha Gökçen Havalimanı'nda çalışan taksici Bahtiyar Tural da yolcuların uygulamadan memnun olduğunu dile getirerek, ''İyi tepkiler alıyoruz. Tüm arkadaşlarımızın kravat takması, araçlarının temiz olması, temiz giyinmesi insanların çok hoşuna gidiyor. İnşallah hep böyle olur. Dışarıdaki arkadaşlarımız da böyle olur" ifadelerini kullandı.

Sabiha Gökçen'de taksicilere kravat zorunluluğu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (68)

? ~ 4 ay önce
Bu yorumu da batı kültürüne ait bir şeyle yapıyorsun unutma.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pgs ~ 4 ay önce
Eşeğe altın semer takmışlar ama değişen bir şey Yok eşek yine eşek .önce saygılı adam olmayı öğretebilmek lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adamsan ~ 4 ay önce
Batının hiçbir icadını da kullanma o zaman görelim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Trafik kurallarına ~ 4 ay önce
Uyduklarında para kazanamazlarmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
No Croatia ~ 4 ay önce
Papyon isterik,kelebek ossun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
insan olsunla ~ 4 ay önce
yularla adam olunsaydı eşşeklere paha bıcılmezdı. insan olsun lar taxıcılşerın yuzde 95 muton hala gelişimini tamamlayaman yaratıklar once gelısımını tamamlayıp sonra birer yaratık sonrada ınsan olmalrını beklıyoruz heseyden once

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zach ~ 4 ay önce
Mesela havabus çalışanları ezelden gömlek kravatlı ama bunun insanlara bi faydası var mı?. Atatürk havalimanının kapanmasının sevindirici bir yani da artık havabus un olmayacağı gerçeği.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dayko ~ 4 ay önce
Çoğu Canki tipler, hayata tutunamamış bi baltaya sap olamamış ruhu agresif, sicili bozuk tipler, Kravatla çözülcek durumları yok, yaş sınırı, eğitim zorunluluğu gelmeden bunlar her yolu mübah olarak görücekler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sabiha ~ 4 ay önce
Havalimanında sabıkalı kimse çalışamaz. İşe başlamadan önce o verdikleri yaka kartını havalimanı valisi onayladığı için çok dikkat ediyolar.
HAHAHAHA ~ 4 ay önce
BIR TAKSICI OLARAK SIZLERE SADECE GULUYORUM. IT URUR KKRVAN YURUR. METRO GELEN KADAR BEN SIZIN HAYATINIZ BOYU KAZANAMAYACAGINIZ PARAYI CEBE INDIRECGIM. ONUN ICIN HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Okan Boran ~ 4 ay önce
Olsalar ne yazar.Bunlar değil miydi terör saldırılarında millete 100 usd fiyat çeken. Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir. Hepsi at hırsızı gibi tipler.Hava limanı taksileri hiç güvenli değil. Ayrıca turistleri hem kazıklıyor hem de sahte para veriyorlar. Asla kullanmıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000