15 Şubat 2021, Pazartesi 09:16:51

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda uçuşlara kar engeli

İstanbul'da dünden beri etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı uçak trafiğinde aksamalar meydana geldi.
  • Şu havalimanına adam gibi airside safety uzmanı alsaydınız durum farklı olurdu. Onun bunun eskisi ile işler yürümüyor. Günceli yakalamak lazım.
  • Rusyada yaşıyor ve bir Türk şirketinde çalışıyorum 2013 den beri burda kışları -40 ona rağmen hayat rutin devam ediyor Havalimanlari uçuş kalkiş devam ediyor.bizim ülkede türkiyede biraz kar yağıyor havalar soğuk oluyor uçuşlar iptal uçaklar havalanamıyor.RUSYA'DA olsanız ne yapardınız bilemiyorum.
  • Bu filmi her kar yagdiginda goruruz, yazik onca yakilan yakita ve hava kirliligine, Tk Baspilot da mesaj ustune mesaj gonderiyor her hal ve sartta meydan batsa gok patlasa ucun, yolcuyu geciktirmeyin diye, arkadas bu neyin kafasi? O uymayin dediginiz kitaplari neden yayinlarsin o zaman, Kurumsal Emniyet baskani senin gorevin sadece ucus ekibi parametre takibi mi? Neden hicbir operasyonda yorumun yok, sacma sapan isteklere bir yapmayin boyle olmaz demiyorsun, bir silkelenin boyle ismi yapilir beyler!!!!
  • Maaşlarımıza ilave zam istiyoruz. %55 ler bittik

İstanbul'da dünden beri etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı uçak trafiğinde aksamalar meydana geldi.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na iniş yapmak isteyen uçaklar pist temizleme çalışmaları nedeniyle havada tur atmak zorunda kaldı. Pist temizleme çalışmalarının tamamlanmasından sonra uçakların inişine izin verildi.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda tüm operasyonların var olan tek pist üzerinden yürütülmesi nedeniyle pist üzerinden yapılan bu tür çalışmalarda uçuşlarda aksama meydana geliyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda uçuşlara kar engeli

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Eksik ~ 3 yıl önce
Şu havalimanına adam gibi airside safety uzmanı alsaydınız durum farklı olurdu. Onun bunun eskisi ile işler yürümüyor. Günceli yakalamak lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir vatandaş ~ 3 yıl önce
Rusyada yaşıyor ve bir Türk şirketinde çalışıyorum 2013 den beri burda kışları -40 ona rağmen hayat rutin devam ediyor Havalimanlari uçuş kalkiş devam ediyor.bizim ülkede türkiyede biraz kar yağıyor havalar soğuk oluyor uçuşlar iptal uçaklar havalanamıyor.RUSYA'DA olsanız ne yapardınız bilemiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boş konuşma ~ 3 yıl önce
Boş konuşma bilmeden arkadaşım siz ucun diye kıcımız donarak çalışıyoruz bir anda bastıran kar görüş mesafesi 400 metreye inmiş neyin derdindesin hava -40 olur solisyonla iş biter ama bilmeden konuşma görüş yok nasış öalışacaksın
Bu filmi ~ 3 yıl önce
Bu filmi her kar yagdiginda goruruz, yazik onca yakilan yakita ve hava kirliligine, Tk Baspilot da mesaj ustune mesaj gonderiyor her hal ve sartta meydan batsa gok patlasa ucun, yolcuyu geciktirmeyin diye, arkadas bu neyin kafasi? O uymayin dediginiz kitaplari neden yayinlarsin o zaman, Kurumsal Emniyet baskani senin gorevin sadece ucus ekibi parametre takibi mi? Neden hicbir operasyonda yorumun yok, sacma sapan isteklere bir yapmayin boyle olmaz demiyorsun, bir silkelenin boyle ismi yapilir beyler!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tombi ~ 3 yıl önce
Maaşlarımıza ilave zam istiyoruz. %55 ler bittik

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000