12 Nisan 2018, Perşembe 12:36:07

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda mağazalar yenilendi

Duty Free işletmeciliğinde Türkiye’nin en büyük markalarından olan Setur Duty Free, Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gelen yolcu katındaki mağazasını büyüterek yeniledi.
  • Duty Free = Sazan.avi
  • Tav setur vs hepsi haksiz kazanc sagliyorlar. Size bir urunun ornegin 10euro diyorlar kasaya gelince 51,1 tl odemesi olacakken sizden 55-57 tl para cekiyorlar. Nedenini sordugumuzda ise bizim sirketin kuru boyle cevabindan baska birsey duyamazsiniz. Kredi kartindan euro cekin dedim o zaman yine kabul etmiyorlar. En sonunda kasayere “ bu kadar ucuz bu kadar yalanci dolandiricimisiniz “dedigimde haklisiniz demekten baska bir sey soyleyemedi.
  • Şu Ayt deki duty free leri de artık alın.
  • Havaalanında alışveriş yiyecek içecek o kadar pahallıki her vatandaşın girip o mağazalarda dükkanlarda alış veriş yada yiyecek içecek alması mümkün değil . O mağazalarda alışveriş ancak paralı lux içinde olanlar için geçerli . Ha birde o magazaların kiraları çok yüksek bir yerde işletmecide fiyatlarını ona göre koyar onada sözümüz olamaz
  • MağazaLAR demişsiniz, yanlış başlık olmuş. O başlık yurt dışı için geçerli, Türkiye için sadece MAĞAZA demeniz gerek, İnsanları tek mağazaya mahkum eden, rekabete aykırı bir şekilde ele geçirilen mağaza.
  • bu Duty Free de haram şeyler satılıyor, bu haramzade yerinin büyütülmesini şiddetle ve esefle kınıyorum

Duty Free işletmeciliğinde Türkiye’nin en büyük markalarından olan Setur Duty Free, Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gelen yolcu katındaki mağazasını büyüterek yeniledi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Setur Duty Free, Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gelen yolcu katındaki mağazasını büyüterek yeniledi. Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gelen yolcu katında yaklaşık 10 yıldır 2 ayrı mağaza ile yolculara hizmet veren Setur Duty Free, bu mağazalarını birleştirerek hem yaklaşık 500 metrekare daha büyük bir alana kavuştu hem de ziyaretçilerine çok daha açık, ferah ve modern bir alışveriş deneyimi sunmaya başladı.

Setur’un yenilenen Duty Free mağazasında hem mevcut markalara daha fazla alan açıldı hem de yeni markalara yer verme imkanı sağlandı. Yenilenen mağazasındaki kasa sayısını da 8’den 14’e çıkartan Setur, böylece çok daha ferah, zengin ve hızlı bir alışveriş deneyimi sunmaya başladı.

3 fazda toplam 4,5 ay süren yenileme çalışmaları sonucunda açılan yeni Duty Free mağazası, toplam bin 444 metrekare alan üzerinde, 14 binden fazla ürün çeşidini kaçırılmayacak fiyatlarla sunuyor.

Yolcular, Sabiha Gökçen Havalimanına gelmeden önce sipariş verme imkanı sağlayan seturdutyfree.com Pre-Order web sitesini de kullanabiliyor. Yolcular mağazaya geldiklerinde önceden hazırlanmış olan ürünlerinin ödemesini Pre Order Teslim ve Ödeme noktasında yaparak, alışverişlerini hızlıca tamamlayabiliyor.

Siteye üye olarak ön sipariş veren yolcular, ilk siparişlerinde Sabiha Gökçen Setur Duty Free mağazalarındaki avantajlı fiyatların yanı sıra ayrıca ilk siparişte ekstra yüzde 20 indirim hakkı da kazanıyor.

Alkollü ürünler ve sigara dışında, Sabiha Gökçen Setur Duty Free’de satışa sunulan parfüm, kozmetik, cilt bakımı, gıda ve şekerleme, oyuncak, butik aksesuar ve elektronik kategorisindeki tüm ürünler için ön siparişin kabul edildiği web sitesinde ön siparişler, yolcuların uçuşlarından iki saat öncesine kadar yapılabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Setur’un Duty Free’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arzu Bozkurt Atalay, şunları kaydetti:

“Yenilenen mağazamızda müşterilerimize yürüyüş yolları üzerinde çok daha konforlu bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Dijital ekranlarımız üzerinden en hesaplı fırsatları tanıtarak, müşterilerimizin piyasa şartlarından çok daha uygun fiyatlar veren kampanyalarla alışverişlerini keyifli hale getiriyoruz. Avrupa’daki örneklerinin en büyüklerinden biri olan mağazamızın, İstanbul’a Sabiha Gökçen’den giriş yapan tüm misafirlerimiz için unutulmaz bir müşteri deneyimi sunmasını diliyoruz.”

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda mağazalar yenilendi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Duty Free ~ 4 yıl önce
Duty Free = Sazan.avi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Euro kuru ~ 4 yıl önce
Tav setur vs hepsi haksiz kazanc sagliyorlar. Size bir urunun ornegin 10euro diyorlar kasaya gelince 51,1 tl odemesi olacakken sizden 55-57 tl para cekiyorlar. Nedenini sordugumuzda ise bizim sirketin kuru boyle cevabindan baska birsey duyamazsiniz. Kredi kartindan euro cekin dedim o zaman yine kabul etmiyorlar. En sonunda kasayere “ bu kadar ucuz bu kadar yalanci dolandiricimisiniz “dedigimde haklisiniz demekten baska bir sey soyleyemedi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayt ~ 4 yıl önce
Şu Ayt deki duty free leri de artık alın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Maho ~ 4 yıl önce
Havaalanında alışveriş yiyecek içecek o kadar pahallıki her vatandaşın girip o mağazalarda dükkanlarda alış veriş yada yiyecek içecek alması mümkün değil . O mağazalarda alışveriş ancak paralı lux içinde olanlar için geçerli . Ha birde o magazaların kiraları çok yüksek bir yerde işletmecide fiyatlarını ona göre koyar onada sözümüz olamaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Elif ~ 4 yıl önce
Ufak su 6 tl bizim markette bakkalda 40 kuruş
Elif ~ 4 yıl önce
Bravo bakkal Hasan ile tonla kira, sgk,vs vs masrafı olan bir işletmeyi mukayese.
II pilot ~ 4 yıl önce
MağazaLAR demişsiniz, yanlış başlık olmuş. O başlık yurt dışı için geçerli, Türkiye için sadece MAĞAZA demeniz gerek, İnsanları tek mağazaya mahkum eden, rekabete aykırı bir şekilde ele geçirilen mağaza.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 4 yıl önce
Sen pilotsun git ucaginla ilgilen kaportasini falan yika sana mi kaldo magazacilim
Duty Free ~ 4 yıl önce
bu Duty Free de haram şeyler satılıyor, bu haramzade yerinin büyütülmesini şiddetle ve esefle kınıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yanlislikla ~ 4 yıl önce
Yanlislikla begendim, o oyu düsmenizi rica edecegim, hatta begenmedim kismina yazin. Arkadasa da kapitalizme giris kitabi yollayin, yasi yeterse kinayacak cok sey görecek daha.
KAy ~ 4 yıl önce
Dağılın. Adam haklı
Haddini bil ~ 4 yıl önce
Haddini bil sana mi kaldi ekomoni ogretmek ben burada gerceklere dem vuruyorum
... ~ 4 yıl önce
Sadece oy verirken degil bircok seyi yaparken iyi dusunmeli insan ,cunku bazen bir anin kaybettirdiklerini sonsuzluklar geri getiremez

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000