05 Şubat 2023, Pazar 22:23:03

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda kalkışlar iptal edildi

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda tüm kalkış uçuşları iptal edildi.
  • Akşam seferlerimiz iptal oldu yolcu olarak bildiğiniz donduk terminalin için. Gerçekten orada çalışan havayolu personellerine yazık işlemimizi yapan bayanlar bildiğiniz titriyordu. Derken elektrikler kesildi. İnternetıonal Havalimanı ve Elektirik kesilmesi be kadar vahim bir tablo dimi komik yani. Terminal görevlileri ısı problemini çözmek yerine Kapı önlerini kapatmayalım diye söylemlerde bulunuyor. İnsanlar dışarı çıksın donsunmu napsın açan . Yazık gerçekten çok yazıkkkk Sabiha Gökçen Havalimanı işletmesiiii.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda tüm kalkış uçuşları iptal edildi.

Yurt genelinde etkisini artıran yoğun kar ve fırtına nedeniyle yüzlerce uçuş iptal edilirken Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşlarıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. 

Bugün yapılacak tüm kalkış uçuşlarının iptal edildiği belirtilirken, yarın yapılacak uçuşların ise yüzde 50 oranında düşürüleceği belirtildi. 

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda kalkışlar iptal edildi

Yorumlar

Sabiha Gökçen yazık ~ 1 yıl önce
Akşam seferlerimiz iptal oldu yolcu olarak bildiğiniz donduk terminalin için. Gerçekten orada çalışan havayolu personellerine yazık işlemimizi yapan bayanlar bildiğiniz titriyordu. Derken elektrikler kesildi. İnternetıonal Havalimanı ve Elektirik kesilmesi be kadar vahim bir tablo dimi komik yani. Terminal görevlileri ısı problemini çözmek yerine Kapı önlerini kapatmayalım diye söylemlerde bulunuyor. İnsanlar dışarı çıksın donsunmu napsın açan . Yazık gerçekten çok yazıkkkk Sabiha Gökçen Havalimanı işletmesiiii.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000