01 Ağustos 2021, Pazar 19:03:55

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda çantayı böyle çaldılar

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Umman uyruklu A.H.M.H.S.S'nin çantasını çaldıkları tespit edilen 3 şüpheli yakalandı. Şüphelilerden 2'si tutuklanırken, hırsızlık anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.
  • Havalimanlarımız mülteci kampı gibi oldu
  • Gercekten irkci bir insan degilim. Ama dun Hollandaya bir ucusum vardi. Cok arap kokenli insan vardi. Adamlar normal konusurken bile sinirli konusuyor. Cok ofke ve sinir dolu insanlar. Insanlarimiza ve calisanlarimiza insan gibi davranmiyorlar.
  • Bir filistin ve cezayirli hırsızlar eksikti onlar da geldi tamam oldu. 3-5 gün yatar çıkarlar ne de olsa onlarca sabıkası olan hırsız çok ülkede.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda 30 Temmuz Cuma günü saat 09.40 sıralarında Umman uyruklu A.H.M.H.S.S.'nin havalimanı gelen yolcu katında 3 şüpheli tarafından çantası çalındı.

İhbar üzerine harekete geçen ekipler, güvenlik kamera kayıtlarını inceledi ve şüphelilerin havalimanından servis aracına bindiklerini tespit etti. Olayı gerçekleştirdiği tespit edilen sahte Fransız kimlikli Filistin uyruklu W.M. ve Cezayir uyruklu S.M. ile Filistin uyruklu A.A. isimli şüpheliler  Beykoz'da  araç içerisinde aynı gün yakalanarak gözaltına alındı.

Adliyeye sevk edilen şüphelilerden Filistin uyruklu A.A. hakkında adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı. Şüpheliler W.M. ve S.M. ise tutuklanarak cezaevine konuldu.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda çantayı böyle çaldılar

Facebook Yorum

Yorumlar

Airport ~ 1 ay önce
Havalimanlarımız mülteci kampı gibi oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arap milleti ~ 2 ay önce
Gercekten irkci bir insan degilim. Ama dun Hollandaya bir ucusum vardi. Cok arap kokenli insan vardi. Adamlar normal konusurken bile sinirli konusuyor. Cok ofke ve sinir dolu insanlar. Insanlarimiza ve calisanlarimiza insan gibi davranmiyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saw ~ 2 ay önce
Bir filistin ve cezayirli hırsızlar eksikti onlar da geldi tamam oldu. 3-5 gün yatar çıkarlar ne de olsa onlarca sabıkası olan hırsız çok ülkede.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000