30 Mart 2021, Salı 12:05:53

Rusya'nın 13 şehrinden Türkiye'ye uçuş izni yok!

Rusya'nın uluslararası uçuşlara açtığı 13 şehirden Türkiye'ye uçuş izni verilmediği öğrenildi. Yeni havalimanlarından uçuş izni verilmemesi durumunda, Türkiye’ye Rusya’nın 21 şehrinden uçuş yapılabilecek.
  • Içtık geçmiş olsun .
  • Kısa zaman da Türkiye'ye uçuşlar açılır, Ruslar Ne Türkiye"den ne de Türklerden vazgeçebilirler.
  • Rusya dost mu ? Bu hukumetle her konuda işimiz zor. Thy yi bırakıp , 3 sene once Emirates'te calıstıgım için kendimi cok sanslı hissediyorum. Ne diyim, bu hukumetle size allah sabır versin.
  • Yakinda çikar coronalı turist i bekliyoruz
  • Kizamik olmus hala turist mi bekliyoruz.

Rusya'nın 1 Nisan'dan itibaren uluslararası uçuşlara açtığı 13 şehirdeki havalimanından Türkiye'ye ve İngiltere'ye uçuş olmayacağı belirtildi.

‘’Türkiye ve İngiltere hariç’’ denildi

Rus Tur Operatörleri Birliği'nin bülteninde yer alan habere göre, Federal Hava Taşımacılığı Ajansı tarafından hava yolu şirketlerine gönderilen NOTAM'da, uluslararası uçuşlara açılan Rusya'daki 13 havalimanından Türkiye ve İngiltere'ye uçuş yapılmayacağı bildirildi. NOTAM'da, ‘bu şehirlerden Türkiye ve İngiltere hariç, yurt dışına uçuş yapılabilir’ dendi.

Turizmgüncel'de yer alan bilgilere göre; Rusya Federasyonu'nun uluslararası uçuşlara açtığı yeni 13 şehir Belgorod, Volgograd, Voronezh, Kaluga, Krasnodar, Lipetsk, Nalchik, Orenburg, Saratov, Sochi, Tyumen ve Yuzhno-Sakhalinsk olarak açıklanmıştı.

Hava yolu şirketlerine iletilen NOTAM'da şu ifadelere yer verildi:

''Rusya Federasyonu Hükümeti'nin 01.04.2021 tarihli kararnamesine göre uluslararası hava operasyonlarına açılan Rusya noktaları listesinde Belgorod, Volgograd, Voronezh, Kaluga, Krasnodar, Lipetsk, Nalchik, Orenburg, Saratov, Sochi, Tyumen ve Yuzhno-Sakhalinsk yer alıyor.

16 Mart 2020 tarihli 635-R 1 hükümet emri eki uyarınca, bu havalimanlarından, İngiltere ve Türkiye hariç, dış hat uçuşları yapılabilir.''

Rusya'nın 13 şehrinden Türkiye'ye uçuş izni yok!

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Içış ~ 3 yıl önce
Içtık geçmiş olsun .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayt ~ 3 yıl önce
Kısa zaman da Türkiye'ye uçuşlar açılır, Ruslar Ne Türkiye"den ne de Türklerden vazgeçebilirler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sabır ~ 3 yıl önce
Rusya dost mu ? Bu hukumetle her konuda işimiz zor. Thy yi bırakıp , 3 sene once Emirates'te calıstıgım için kendimi cok sanslı hissediyorum. Ne diyim, bu hukumetle size allah sabır versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anti kemalist cengo ~ 3 yıl önce
Yakinda çikar coronalı turist i bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tablo ~ 3 yıl önce
Kizamik olmus hala turist mi bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Senin ~ 3 yıl önce
Elin boş sanırım.
erken gevsedik ~ 3 yıl önce
Erken gevsedik, günde 80 vatandaş vefat ederken okullar cafeler açıldı. Şimdi daha geç toparlayacaz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000