21 Şubat 2023, Salı 09:08:25

Rusya'dan Türkiye'ye vize kolaylığı

Rusya 19 ülkenin vatandaşlarına, sadece otel rezervasyonu ile başvurmak kaydıyla altı aya kadar çok girişli turist vizesi alma hakkı tanıdı.
  • Ortadoğu'ya girecez dediler, Ortadoğu'nun tüm maholarını,cihatçılarını bize soktular..Rusyayla el ele dediler, Rus Ukrayna molozlarını memlekete sokup, yüksek kiraları vatandaşa soktular...ab dediler bizi nereye soktular..:))) maşallah, inşallah,hamd olsun,dinimiz amin!!!
  • Bundan iyisi Şam'da kayısı......Daha iyisini yapana kadar en iyisi bu.
  • Rusya'ya vizeyi her türlü red ediyorum. Vize muafiyeti kapsamında Türk-Rus vatandaşları karşılıklı olarak muaf olacaktı. Bunun yanında Ruslar ülkemizde istedikleri gibi yerleşip ev tutuyorlar. Bu haberi olumlu bulanları kendisine ve ülkesine saygısı olmayan kişiler olarak kabul ediyorum. Bize bunu yaşatanlar sonunda bir gün kendileri de istemedikleri durumda olacaktır.

Rusya 19 ülkenin vatandaşlarına, sadece otel rezervasyonu ile başvurmak kaydıyla altı aya kadar çok girişli turist vizesi alma hakkı tanıdı.

TürkRus’ta yer alan habere göre, daha önce "aday ülkeler" arasında adı geçmeyen Türkiye ise listeye dahil edildi.

Rusya Başbakanı Mihail Mişustin, otel ya da bir başka konaklama rezervasyonuna dayalı olarak Rusya'da altı aya kadar turist vizesi alma hakkına sahibi olacak 19 ülkenin yer aldığı bir listeyi onaylayan bir kararname imzaladı.

Hükümetin resmi portalında yayınlanan listeye göre, söz konusu ülkeler Bahreyn, Brunei, Hindistan, Endonezya, İran, Kamboçya, Çin, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti, Kuveyt, Laos, Malezya, Meksika, Myanmar, Umman, Suudi Arabistan, Sırbistan, Tayland, Türkiye ve Filipinler oldu.

Rusya'dan Türkiye'ye vize kolaylığı

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Man ~ 1 yıl önce
Ortadoğu'ya girecez dediler, Ortadoğu'nun tüm maholarını,cihatçılarını bize soktular..Rusyayla el ele dediler, Rus Ukrayna molozlarını memlekete sokup, yüksek kiraları vatandaşa soktular...ab dediler bizi nereye soktular..:))) maşallah, inşallah,hamd olsun,dinimiz amin!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akşam Pazarı ~ 1 yıl önce
Bundan iyisi Şam'da kayısı......Daha iyisini yapana kadar en iyisi bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş ~ 1 yıl önce
Rusya'ya vizeyi her türlü red ediyorum. Vize muafiyeti kapsamında Türk-Rus vatandaşları karşılıklı olarak muaf olacaktı. Bunun yanında Ruslar ülkemizde istedikleri gibi yerleşip ev tutuyorlar. Bu haberi olumlu bulanları kendisine ve ülkesine saygısı olmayan kişiler olarak kabul ediyorum. Bize bunu yaşatanlar sonunda bir gün kendileri de istemedikleri durumda olacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mursi ~ 1 yıl önce
Akp rus uçak savaş düşürdü ondan
Vatandaş ~ 1 yıl önce
En son 2014 de Rusya'ya gitmiştim. Yıllardır Rusya'ya gitmek için vize muafiyetini bekliyorum. Pasaporttan başka belge veya koşul ile gitmeyi red ediyorum. Bunu ülkemin ve şahsi gururum sebebiyle yapıyorum. Tanıştığım Ruslara'da bunu ifade ediyorum. Hangi şehirde hangi meyve bulunuyor beni ilgilendirmiyor.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000