10 Ağustos 2020, Pazartesi 09:26:26

Rusya'dan Türkiye'ye hangi şirketler uçacak?

Rusya ile Türkiye arasında 1 Ağustos'ta yeniden başlayan İstanbul merkezli seferlerin ardından bugün turistik bölgelere de uçuşlar başladı. Peki, hangi şirketler iki ülke arasında sefer düzenleyecek?
  • Rusyanın 11 havayolu şirketine karşılık Türkiye’ nin 3 havayolu şirketi. Müthiş eşitlik. Onlar kaç uçuş yapacak, bizimkiler kaç uçuş yapacak? Kaç koltuk fayda var? Aslan payı kimin?

Rus ve Türk havayolu şirketlerinin Rusya’dan Türk tatil beldelerine 10 Ağustos’tan itibaren uçuşların yeniden başlayacağının belirtildiği açıklamada, “10 Ağustos’ta Rus ve Türk hava yolu taşıyıcıları uçuşlarına devam edecek ve Rusları Türkiye’nin tatil beldesi Dalaman, Bodrum ve Antalya’ya götürecek” ifadelerine yer verildi.

HANGİ ŞİRKETLER UÇACAK?

Açıklamaya göre, Aeroflot, S7, Ural Airlines, Royal Flight, Pobeda, Ikar, Red Wings, Severnıy Veter, Azur Air, Rossiya ve Ifly Moskova’dan Antalya’ya düzenli ve charter seferleri başlatmayı planlıyor.

St. Petersburg’dan ise Rossiya, Severnıy Veter, Red Wings, Ifly ve Ural Airlines havayolu şirketleri uçacak.

“Rossiya” haricindeki aynı taşıyıcılar, Rostov-on-Don’dan Türkiye’ye turist getirecek.

Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları ve Corendon Havayolları da Rusya’nın üç noktasından Türk tatil beldelerine seferlerini yeniden başlatıyor.

Rusya Federal Havacılık Ajansı’nın açıklamalarında aynı zamanda, Rusya’dan Antalya, Bodrum ve Dalaman uçuşları konusunda uçuş saat ve tarihleri ile ilgili şöyle açıklama yapıldı: “Havayolu şirketlerinin duyurulan programı, uçuşların saati, tarihi ve operasyonel faaliyetlerle ilgili diğer hususları havayollarına danışmanızı öneririz.”

Rusya'dan Türkiye'ye hangi şirketler uçacak?

Facebook Yorum

Yorumlar

Aslan Payı ~ 1 ay önce
Rusyanın 11 havayolu şirketine karşılık Türkiye’ nin 3 havayolu şirketi. Müthiş eşitlik. Onlar kaç uçuş yapacak, bizimkiler kaç uçuş yapacak? Kaç koltuk fayda var? Aslan payı kimin?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000