21 Şubat 2016, Pazar 09:02:20

Rusya'dan devriye uçuşu

Rusya, Ermenistan'da konuşlandırdığı savaş uçaklarının sayısını artırdı; devriye uçuşlarına başlayacak.
  • G.t korkusu insana neler yaptırıyor değil mi? Ermenistan saldırdıkça Azeri kardeşlerimiz daha da sert bir şekilde vuruyor, Ermenistan'ın zaiyatı her seferinde daha da artıyor. Artık saldırıya uğramaktan korktukları çareyi için Ruslar'ın arkasına saklanmakta bulmuşlar.
  • tereyağlı iskender mi
  • bu uçaklarlar bize rusya yaklaşamaz bile bizim Bursada yapılan İSKENDER bunları yer:)

Rusya, Ermenistan'da konuşlandırdığı savaş uçaklarının sayısını artırdı; devriye uçuşlarına başlayacak.

Rusya Savunma Bakanlığı Güney Ordu Birlikleri Sözcülüğü tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, Ermenistan’ın başkenti Erivan’daki “Erebuni” Rus hava üssüne önceki gün, modernize edilmiş MİG-29 savaş uçaklarıyla Mİ-8MT helikopterleri nakledilerek, mevcut envantere takviye yapıldı.

MENZİLİ VE MÜHİMMATLARI ARTIRILDI

Açıklamada modernizasyondan geçen MİG-29 savaş uçaklarının şimdiki haliyle 4+ sınıfına eş değer oldukları belirtildi. Yapılan değişiklik sayesinde özellikle savaş uçaklarının uçuş menzilinin artırıldığı, pilot koltuğunun tehlike anında fırlatılması sisteminin yenilendiği ve uçağın taşıdığı mühimmatın 4 tona çıkarıldığı bildirildi.

SAYISI BELİRTİLMEDİ

Rusya tarafından Ermenistan’a aktarılan yeni parti savaş uçaklarının sayısı hakkında bilgi verilmeyen açıklamada, bu uçakların sadece Mart ayı ortalarında bölgede devriye uçuşları gerçekleştirmeye başlayacakları belirtildi. Rusya Savunma Bakanlığı, geçtiğimiz Aralık ayında da Ermenistan’daki askeri üsse altı Mİ-24 taarruz helikopteriyle Mİ-8 askeri nakliye helikopterleri gönderdiğini açıklamıştı.

Rusya'dan devriye uçuşu

Facebook Yorum

Yorumlar

Volvo ~ 5 yıl önce
G.t korkusu insana neler yaptırıyor değil mi? Ermenistan saldırdıkça Azeri kardeşlerimiz daha da sert bir şekilde vuruyor, Ermenistan'ın zaiyatı her seferinde daha da artıyor. Artık saldırıya uğramaktan korktukları çareyi için Ruslar'ın arkasına saklanmakta bulmuşlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iskender ~ 5 yıl önce
tereyağlı iskender mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hikaye ~ 5 yıl önce
bu uçaklarlar bize rusya yaklaşamaz bile bizim Bursada yapılan İSKENDER bunları yer:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000