07 Şubat 2021, Pazar 09:22:48

Rusya'dan 15 noktaya uçuş izni

Rusya Federal Hava Taşımacılığı Ajansı, 15 destinasyon için hava yolu şirketlerine charter ve tarifeli uçuş izni verdi.

Rusya Federal Hava Taşımacılığı Ajansı (Rosaviatsia), 15 destinasyon için hava yolu şirketlerine charter ve tarifeli uçuş izni verdi. Uçuş izni verilen destinasyonlar Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Karayipler'de yer alıyor. Bu 15 destinasyondan 13'üne tarifeli, 2'sine ise charter uçuş izni verildi.

Nordwind çok sayıda noktaya uçmak için izin aldı

Verilen izinlere göre Rus taşıyıcılar Rusya'nın 10 noktasından Kazakistan'a, 13 noktasından da Kırgızistan'a uçuş yapabilecek. Uçuş sayısı bakımında lider ise Kırgızistan oldu.

Turizmgüncel'de yer alan bilgilere göre; Pegas'ın hava yolu Nordwind Airlines Yunanistan, Bali, Kamboçya, Sanya (Hainan, Çin), Ankara, Kamboçya ve Mısır'a uçuş yapmak için izin alırken, Coral'ın hava yolu şirketi Royal Flight, BAE-Şarika, Ürdün-Akabe'ye uçabilecek.

Aeroflot Bodrum ve Dalaman için izin aldı

Aeroflot 7 havalimanından Tunus'a ve Türkiye'de de Dalaman ve Bodrum'a uçuş izni aldı. Rossiya ise BAE-Dubai'ye uçabilecek.

Azur ve Royal İspanya’ya uçabilecek

Öte taraftan Azur Air ve Royal Flight İspanya'ya haftalık 22 uçuş yapma hakkı elde etti. Royal Flight ayrıca, Kanarya Adaları'na da uçuş izni aldı. Azur Air ile Royal Flight'ın Moskova ve bölgelerden Barselona ve Mayorka'ya uçmayı planladığı kaydedildi. Royal Flight ayrıca, Dominik Cumhuriyeti'ne de uçma hakkı elde etti.

Rusya'dan 15 noktaya uçuş izni

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000