19 Ağustos 2018, Pazar 09:08:32

Rusya’da savaş uçaklarının otobana inişi nefes kesti

Rusya’nın Habarovsk bölgesinde gerçekleşen Vostok-2018 tatbikatına katılan Rus savaş uçaklarının otobana inişi bölge sakinleri tarafından videoya alındı.
  • Çekimlere itibarın orası otlanan değil pist...
  • SEN ÜLKENDE MEVCUT OLAN “YOL PİST”LERİ DUBLE YOLA ÇEVİR, SONRA DA “YOL YABDİ” DE. ÖRNEK SUSURLUK VE AKHİSAR.
  • Otobanların yolların köprülerin önemini anlayamayan vatan haini chdpli vatan hainlerine kapak olsun.

Rusya'nın Uzak Doğu bölgesinde bulunan Habarovsk kentinin sakinleri, Vostok-2018 tatbikatına katılan Rus savaş uçaklarının otobana inişlerini ilgiyle izledi.

Youtube'da yayınlanan çekimlerde, savaş uçaklarının insanların üzerinde alçak uçuş yaparak yavaşça otobana indikleri görülüyor.
Habarovsk Otoyolları İdaresi'nin açıklamasında, tatbikat dolayısıyla otobanın 2 kilometrelik bir kısmının kapatıldığı bildirildi.

Yerel basındaki haberlerde, tatbikata Su-30SM, Su-35 ve MiG-31 uçaklarının katıldığı ifade edildi.Rusya’da savaş uçaklarının otobana inişi nefes kesti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Akıl ~ 9 ay önce
Çekimlere itibarın orası otlanan değil pist...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OTTOBAN ~ 9 ay önce
SEN ÜLKENDE MEVCUT OLAN “YOL PİST”LERİ DUBLE YOLA ÇEVİR, SONRA DA “YOL YABDİ” DE. ÖRNEK SUSURLUK VE AKHİSAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Otobanın önemi ~ 9 ay önce
Otobanların yolların köprülerin önemini anlayamayan vatan haini chdpli vatan hainlerine kapak olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kpt ~ 9 ay önce
Bazen düşünüyorum da, yoldan başka bişey yapmadığımız için ülkeyi “hazır altyapılı, tarıma turizme ve sanayiye uygun ülke” diye satacağız..
Kpt na ~ 9 ay önce
Siz ancak ülkeyi satmayı düşünürsünüz.
! ~ 9 ay önce
Çok yüksek entellektüel düzeyde bir yorum olmuş. Hala toparlanmaya çalışıyorum! Bir de, beyindeki iki lob uyumlu çalışsaydı, bu şahsı kimse tutamazdı!
Vatan Haini ~ 9 ay önce
cümlesi ne kadar da basite indirgendi değil mi? İşinize gelmeyeni vatan haini diye yaftalamak ne kadar da basit değil mi? Hdp'yi anlarım da chp'nin vatan hainlikle ne alakası var?
Chdp ~ 9 ay önce
Hdp nin yanında Chp neden mi vatan haini? 1)Chp nin lider Tuncelilidir ve hem Alevi hem Kürttür 2)Mehmetik şehitler vererek Afrin i fethetmek için savaşırken Chp Afrin kent merkezinr girilmemesini istemiştir. 3) Chp liler verilen şehitlere ve katledilen masum insanlara rağmen barajı aşırtmak için Hdp ye oy vermiştir. . . Daha sayayım mı?
Chdp'ye cevap ~ 9 ay önce
Birazda 16 senedir yönetenlerin yaptıklarını yazsana. Çözüm süreci balonu patlayınca 1000'e yakın asker, polis, korucuların şehit olması.. Açılan hendeklere valiliklerin göz yumması. Gelen sıcak paranın betona harcanması.Yaşanan ekonomik bunranlar. 17-25 aralık. Kasetler vs... Fetö olaylarını hiç yazmıyorum bile. Chp lideri kürt de olabilir, alevi de. mezhep ve ırki yaklaşmamak gerekir. Neyse bunun tartışma yeri burası değil. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum.
Cevaba cevap ~ 9 ay önce
1000 den fazla askerimizin ve polisimizin şehit edildiğini kendi ağazınla söylüyorsun. Peki bu şehitlere rağmen neden hdp ye oy verip barajı aşırttınız, hiç mi vicdanınız sızlamadı? Chp li Canakkale belediye başkani hdp barajı aştı diye pilav dağıttı be, mübarek birşeymiş gibi.Neyse ben de hayırlı bayramlar diliyorum.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000