16 Eylül 2018, Pazar 09:08:32

Ruslar insansız savaş helikopteri üretebilir

Rusya Havacılık Kuvvetleri Genel Müdür Danışmanı Vladimir Mikheev, bakanlığın doğrultusunda insansız hava helikopteri üreteceklerini ifade etti.
  • vladimir mikheev?!?!?

Rusya Savunma Bakanlığının talebi üzerine insansız hava helikopteri üretebileceklerini ifade eden Rusya Havacılık Kuvvetleri Genel Müdür Danışmanı Vladimir Mikheev, yeterli donanıma sahip olduklarını ifade etti.

Mikheev basına yaptığı açıklamada, "Bizim teknik olarak hiçbir eksikliğimiz yok. Eğer bize sipariş vererek üretime başlama talimatı verilirse en kısa sürede insansız savaş helikopterlerinin üretimine başlayıp yine en kısa sürede teslimata başlayabiliriz. Bizim şuan ürettiğimiz helikopterler zaten insansız hava helikopterleri olarak dizayn edilebilir durumda. Üreteceğimiz helikopterler kolay yönetilebilen, kalkış ve inişte rahat kontrol edilebilen helikopterler olacak" sözcüklerini kullandı.

HEP BAŞARILI OLDUK
Daha önceden yapılan projelerde de başarıyı sağladıklarını ifade eden Mikheev, "Bilindiği gibi Convertoplane helikopter uçaklarımızın testlerini bu Ağustos ayında başarıyla test ettik. Helikopter gibi dikine kalkış yapabilen ve uçak hızına ulaşabilen bu araçlarımız yine insansız hava aracı olarak dizayn edilmişti" ifadelerini kullandı.

Ruslar insansız savaş helikopteri üretebilir

Facebook Yorum

Yorumlar

what?! ~ 4 yıl önce
vladimir mikheev?!?!?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000