20 Ağustos 2018, Pazartesi 14:21:09

Rus turistlere Antalya Havalimanı'nda gözaltına alındı!

Antalya'nın Manavgat ilçesinde tatil yaptıkları 5 yıldızlı otelin odasına zarar verdiği öne sürülen 2 Rus turist, şikayet üzerine havalimanında yakalandı.
  • Ahhh Elena
  • Alman avrupali turist olsun çamurdan olsun
  • Biraz içmesini bilsinler dün bende gördüm yolda yürürken bayılıyordu biz insanlık için yardım ettik yamyamlar gelmeden

Rusya'dan geçen hafta tatil için Manavgat'a gelen Oleg A. ile Elena M. Side bölgesinde 5 yıldızlı bir otele yerleşti. Aşırı alkol aldıkları öne sürülen ikili, kaldıkları otel odasına zarar verdi. Odada bulunan perdelerin tamamını koparan, kornişi de yerinden söken çiftin önceki gün tatil süresi bitti. Oleg A. ile Elena M., çıkış işlemlerini yapmayınca, otel görevlileri, odayı kontrol etti. Odaya zarar verildiğinin tesip edilmesi üzerine otel yönetimi, Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Selimiye Karakol Komutanlığı'na bilgi verdi.

Çalışma başlatan ekipler, güvenlik kameralarından, çiftin önceki gün saat 12.00 sıralarında bir otomobille otelden ayrıldığı belirledi. Antalya Havalimanı polisiyle irtibat kuran jandarma ekipleri, şüphelilerin yurt dışına çıkabileceğini belirtti. Eşkal bilgileri de verilen şüpheliler Antalya Havalimanı bekleme salonunda uçuş saatini beklerken, gözaltına alındı.

Selimiye Jandarma Karakol Komutanlığı'nda ifadeleri alınan Oleg A. ile Elena M., çok alkollü olduklarını, bu nedenle ne yaptıklarını hatırlamadıklarını söyledi. Uzlaştırma teklifini kabul eden çift, otelin zararını karşılamalarının ardından Rusya'ya gitti. Otel yetkilileri, şüphelileri kısa sürede yakalayarak, zararlarının tazmin edilmesini sağladıkları için jandarma görevlilerine teşekkür etti.

Rus turistlere Antalya Havalimanı'nda gözaltına alındı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Elana ~ 8 ay önce
Ahhh Elena

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haneda ~ 8 ay önce
Alman avrupali turist olsun çamurdan olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haneda ya ~ 8 ay önce
Sen nasıl turist istediğini detaylarıyla anlat. Gümrük kapılarında ona göre hareket edilir.
Eagle ~ 8 ay önce
O ruslar olmasa 50 bin kişi taş yiyiyorduk bu sene , boş konusma bence
Hehe ~ 8 ay önce
Biraz içmesini bilsinler dün bende gördüm yolda yürürken bayılıyordu biz insanlık için yardım ettik yamyamlar gelmeden

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000