24 Şubat 2021, Çarşamba 12:30:30

Rus pilottan ilginç SU-57 değerlendirmesi

Rusya'nın 5. nesil savaş uçağı Su-57 ile ilgili açıklamalarda bulunan test pilotu Vladimir Volotskov, bir önceki nesil uçaklarla karşılaştırılırsa Su-57'nin gelişmiş bir akıllı telefon, bir önceki neslin de tuşlu telefon olduğunu söyledi.
  • Reise söyleyin alalım, Amerikadan bize fayda yok.

Rusya Savunma Bakanlığı V.P. Chkalov Devlet Uçuş Test Merkezi'nin 1. sınıf test pilotu Vladimir Volotskov, Su-57'nin önceki nesil uçakların aksine, pilota daha fazla yardım sağladığını ve pilotun birçok hatasını kapattığını söyledi.

Channel One'a konuşan Volotskov, "Beşinci nesil Su-57 avcı uçağını önceki nesil uçaklarla karşılaştırmak, modern bir akıllı telefonu tuşlu bir telefonla karşılaştırmak gibi" dedi.

Volotskov'a göre Su-57, önceki neslin uçaklarından farklı olarak çok daha akıllı, pilota daha fazla yardım sağlıyor ve çok fazla hatayı affediyor.

Beşinci nesil avcı Su-57, her türlü hava ve kara hedefini yok etmek için tasarlandı. Uçak, süpersonik seyir hızına, dahili silahlara, radyo emici kaplamaya (gizlilik teknolojisi) ve ayrıca en yeni ekipmanlara sahip.

Rus pilottan ilginç SU-57 değerlendirmesi

Facebook Yorum

Yorumlar

Pilot ~ 2 ay önce
Reise söyleyin alalım, Amerikadan bize fayda yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tamm ~ 2 ay önce
Soyledim sikinti yok
Kel ~ 2 ay önce
Başkan zaten s400leri aldık başımıza neler geldi. Daha da gelecek... su57leri de alırsak dolar 15-20 olur herhalde :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000