24 Şubat 2021, Çarşamba 12:30:30

Rus pilottan ilginç SU-57 değerlendirmesi

Rusya'nın 5. nesil savaş uçağı Su-57 ile ilgili açıklamalarda bulunan test pilotu Vladimir Volotskov, bir önceki nesil uçaklarla karşılaştırılırsa Su-57'nin gelişmiş bir akıllı telefon, bir önceki neslin de tuşlu telefon olduğunu söyledi.
  • Dışarıdan alınan her silah, onu satana bağımlı yapar, helede elektronik ne kadar çok olursa o kadar çok olur. Bana göre bizim için en hayırlısı kendi uçağımızdır, fakat o zamana kadar Rusyadan bu SU-57 leri elektriksiz olarak yani gövdesi motoru ve gizlilik kaplamasıyla almamızdır. Bizde geriye kalan herşey hazır.
  • Reise söyleyin alalım, Amerikadan bize fayda yok.

Rusya Savunma Bakanlığı V.P. Chkalov Devlet Uçuş Test Merkezi'nin 1. sınıf test pilotu Vladimir Volotskov, Su-57'nin önceki nesil uçakların aksine, pilota daha fazla yardım sağladığını ve pilotun birçok hatasını kapattığını söyledi.

Channel One'a konuşan Volotskov, "Beşinci nesil Su-57 avcı uçağını önceki nesil uçaklarla karşılaştırmak, modern bir akıllı telefonu tuşlu bir telefonla karşılaştırmak gibi" dedi.

Volotskov'a göre Su-57, önceki neslin uçaklarından farklı olarak çok daha akıllı, pilota daha fazla yardım sağlıyor ve çok fazla hatayı affediyor.

Beşinci nesil avcı Su-57, her türlü hava ve kara hedefini yok etmek için tasarlandı. Uçak, süpersonik seyir hızına, dahili silahlara, radyo emici kaplamaya (gizlilik teknolojisi) ve ayrıca en yeni ekipmanlara sahip.

Rus pilottan ilginç SU-57 değerlendirmesi

Yorumlar

Özer ~ 3 yıl önce
Dışarıdan alınan her silah, onu satana bağımlı yapar, helede elektronik ne kadar çok olursa o kadar çok olur. Bana göre bizim için en hayırlısı kendi uçağımızdır, fakat o zamana kadar Rusyadan bu SU-57 leri elektriksiz olarak yani gövdesi motoru ve gizlilik kaplamasıyla almamızdır. Bizde geriye kalan herşey hazır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 3 yıl önce
Reise söyleyin alalım, Amerikadan bize fayda yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tamm ~ 3 yıl önce
Soyledim sikinti yok
Kel ~ 3 yıl önce
Başkan zaten s400leri aldık başımıza neler geldi. Daha da gelecek... su57leri de alırsak dolar 15-20 olur herhalde :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000