29 Mayıs 2024, Çarşamba 17:00:44

Ruanda ile turizm işbirliği anlaşması

Türkiye ile Ruanda Cumhuriyeti arasında turizm işbirliği anlaşması imzalandı.
  • Ne idüğü belirsiz suriyeli,afgan,kazak,özbek,ermeni bilmem kimden sonra bir onlar eksikti. Akape ve yandaşlarıyla sözde milliyetçilerin,bunlara para ve çıkar için oy ve destek verenlerin bu ülkeye verdikleri maddi,manevi zararları cümle düşmanlar birlşesse veremezdi !!!
  • İngiltere boşuna Ruanda ile mülteci anlaşması yapmamış, gizli detayları ortaya çıkmaya başladı.
  • Yanında bi de Türkiye’ye vizesiz giriş patlatın bee, Ruanda’nın başı kel mi? Ha 1 eksik ha 1 fazla..
  • Bizden oraya turist gitmez oradan buraya turist gelemez. Oradan gelse gelse mülteci gelir avrupadan atılan.

Resmi Gazete’de yayınlanan ilanla Türkiye ile Ruanda Cumhuriyeti arasında yapılan turizm işbirliği anlaşması yürürlüğe girdi.

Anlaşmaya göre, iki ülke turizm sektöründe yatırım ve girişimleri teşvik etmek amacıyla turizm alanında faaliyet gösteren profesyonellerin ve diğer kurumların faaliyetlerini geliştirip destekleyecek. Ayrıca iki ülke de ülkelerindeki yatırımcıları turizm yatırım olanakları konusunda bilgilendirecek.

İki ülke seyahat yazarları, gazeteciler, film ekipleri, tur operatörleri, havayolu temsilcileri ve kamu organları için tanıtım gezileri düzenleyerek turizm pazarlaması konusunda işbirliği yapacak. her iki ülkede turizm potansiyellerini ve gezilecek yerleri tanıtan festival ve etkinlikler iştirak edecek.

Öte yandan iki ülke de turizm eğitimi alanında bilgi alışverişinde bulunarak mesleki turizm eğitimi konusunda uzman kişilerin deneyimlerinden yararlanacak, konaklama, yeme-içme işletmelerinde çalışan personele yönelik mesleki turizm eğitim programları konusunda işbirliği yapacak.

Anlaşmaya göre Türkiye ve Ruanda, turizm alanında bilgi ve istatiksel veri paylaşımdan bulunacak ve turizm tesislerinin niteliğinin geliştirilmesi ve standardizasyonu konusunda deneyimlerini paylaşacak.

Ruanda ile turizm işbirliği anlaşması

Yorumlar

yuh bee ~ 17 gün önce
Ne idüğü belirsiz suriyeli,afgan,kazak,özbek,ermeni bilmem kimden sonra bir onlar eksikti. Akape ve yandaşlarıyla sözde milliyetçilerin,bunlara para ve çıkar için oy ve destek verenlerin bu ülkeye verdikleri maddi,manevi zararları cümle düşmanlar birlşesse veremezdi !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cemil ~ 18 gün önce
İngiltere boşuna Ruanda ile mülteci anlaşması yapmamış, gizli detayları ortaya çıkmaya başladı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haydar ~ 18 gün önce
Yanında bi de Türkiye’ye vizesiz giriş patlatın bee, Ruanda’nın başı kel mi? Ha 1 eksik ha 1 fazla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
500. boş iş ~ 19 gün önce
Bizden oraya turist gitmez oradan buraya turist gelemez. Oradan gelse gelse mülteci gelir avrupadan atılan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000