13 Şubat 2024, Salı 11:15:54

Rize-Artvin Havalimanı 2024'e hızlı başladı

Rize-Artvin Havalimanı 2024 yılının ilk ayında 85 bin 794 yolcuya hizmet verdi.
  • deniz ortasındaki hava koşulları nedeniyle iptal olan rötar yiyen pas geçilmek zorunda kalınan ve samsuna orduya trabzona divert edilen sefer sayısının sağlıklı tamamlanmış sefer sayısına oranını da öğrenebilir miyiz?
  • Bence çok gereksiz bir yatırım.siyasilerin egolarını tatmin etmek için olsa gerek.Rize'nin sınırları içerisinde olan bir havalimanina; rize-Artvin neden denmiş anlamadım. İlerde Kütahya Zafer havalimanı gibi olur. Yazık bu ülkenin paraları boşa harcanıyor..
  • Artvin olmasa o havalimanı kapanır arkadaşlar. Yolcu yüzdesine bakarsanız görürsünüz.
  • Kuş uçmaz kervan geçmez yere alan yaptılar diyen c1 ler hadi bekliyoruz. Size sadece heykel lazım, 80 yıl yolsuz hastanesiz fabrikasız yaşadınız alışıksınız
  • bayağı hızlı başladı,maaşlara zam yapmayarak.çalışanın hakkını vermeyerek

Rize-Artvin Havalimanı 2024 yılının ilk ayında 85 bin 794 yolcuya hizmet verdi.

Rize-Artvin Havalimanı'nın 2024 yılının ilk ayının istatistikleri açıklandı. Havalimanını 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında iç hat yolcu trafiği 85 bin 291 iken dış hat yolcu trafiği 503 oldu. Toplamda ise 85 bin 794 kişi hizmet aldı.

Havalimanında Ocak ayında iç hatlarda 603, dış hatlarda 13 uçak iniş-kalkış yaparak toplam sayı 616'ya ulaştı.

Rize-Artvin Havalimanı 2024'e hızlı başladı

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Acaba ~ 10 gün önce
deniz ortasındaki hava koşulları nedeniyle iptal olan rötar yiyen pas geçilmek zorunda kalınan ve samsuna orduya trabzona divert edilen sefer sayısının sağlıklı tamamlanmış sefer sayısına oranını da öğrenebilir miyiz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet Aydın ~ 11 gün önce
Bence çok gereksiz bir yatırım.siyasilerin egolarını tatmin etmek için olsa gerek.Rize'nin sınırları içerisinde olan bir havalimanina; rize-Artvin neden denmiş anlamadım. İlerde Kütahya Zafer havalimanı gibi olur. Yazık bu ülkenin paraları boşa harcanıyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Artvin ~ 11 gün önce
Artvin olmasa o havalimanı kapanır arkadaşlar. Yolcu yüzdesine bakarsanız görürsünüz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haydi ~ 11 gün önce
Kuş uçmaz kervan geçmez yere alan yaptılar diyen c1 ler hadi bekliyoruz. Size sadece heykel lazım, 80 yıl yolsuz hastanesiz fabrikasız yaşadınız alışıksınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haydi ~ 11 gün önce
Onlar heykelci değil Türkiyenin yani ülkemizin vatanseverleri. Yani arapsever değiller. Onun için onları iyi örnek alın. Yoksa böyle millete film olursunuz
Peeeh ~ 10 gün önce
En azından varolan hastanelerimizi araplara satmamıştık sizden önce. Ödediğimiz vergilerle yol yaptırıp inşaat firmalarınızın gişelerini başına koyup bir de ücret aldırıyorsunuz geçerken bir de bununla övünüyorsunuz. Yok neymiş 25 yıl inşaat firmasına hastane binası için kira ödeyecekmişiz. İhalesini yaptırıp parasını zaten ödemiş olmamız dışında bi sorun yok ama seversiniz siz vergilerle oluşturulan 500 arabalık konvoyları, tek kişiye 16 uçak tahsis etmeyi
çalışan ~ 12 gün önce
bayağı hızlı başladı,maaşlara zam yapmayarak.çalışanın hakkını vermeyerek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali ~ 10 gün önce
Nankörsunuz işe girmek için gitmediğiniz kapı kalmaz bugün maaşı beğenmezsiniz beğenmiyorsan işi bırak senin ihtiyacın yok demekki.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000