18 Ocak 2023, Çarşamba 09:57:37

Rekabet Kurumu'ndan Esenboğa onayı

Rekabet Kurumu Esenboğa Havalimanı'nın işletmesinin TAV'a devrine onay verdi.
  • Ankaradan berbat bodrum var. Terminal içler acısı. Örümcek ağları her yerde. Özellikle arrival loş ve bir pavyon havası verilmiş. Ya hiç bir şey bilmiyorsanız yanınızda dalaman var bir bakın şuraya. Bu nasıl terminal yönetimidir ya
  • Herkez görüyor, biliyo ama niueyse susuyor
  • Forumlarda esenboğaya yeteri kadar değer vermediği yazılıyor o yüzden vazgeçin

Rekabet Kurumu, Esenboğa Havalimanı'nın kapasite artırımına yönelik ilave yatırımların yapımı ile iç/dış hatlar, CIP, genel havacılık terminalleri ve mütemmimlerinin işletme haklarının kiralanarak devredilmesine dair özelleştirme işlemi ile TAV Havalimanları Holding AŞ tarafından devralınmasına izin verildi.

Rekabet Kurulu, bazı devralma işlemlerinin onaylanmasını kararlaştırdı. Rekabet Kurumunun internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Esenboğa Havalimanı'nın kapasite artırımına yönelik ilave yatırımların yapımı ile iç/dış hatlar, CIP, genel havacılık terminalleri ve mütemmimlerinin işletme haklarının kiralanarak devredilmesine dair özelleştirme işlemi ile TAV Havalimanları Holding AŞ tarafından devralınmasına izin verildi.

Akın Çorap Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Kurulu tarafından Aydınlı Moda Tekstil Sanayi ve Ticaret AŞ'ye satışı işleminin kapsamda olmadığı kararlaştırıldı.

Turan Teknoloji AŞ'nin bir kısım hissesinin emisyon primli sermaye artırımı yoluyla Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para AŞ tarafından devralınması işlemine izin verilmesi uygun bulundu.

Rekabet Kurumu'ndan Esenboğa onayı

Yorumlar

BJV ~ 1 yıl önce
Ankaradan berbat bodrum var. Terminal içler acısı. Örümcek ağları her yerde. Özellikle arrival loş ve bir pavyon havası verilmiş. Ya hiç bir şey bilmiyorsanız yanınızda dalaman var bir bakın şuraya. Bu nasıl terminal yönetimidir ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mevcut yönetimle işiniz çok zor ~ 1 yıl önce
Herkez görüyor, biliyo ama niueyse susuyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yol yakınken vazgeçin ~ 1 yıl önce
Forumlarda esenboğaya yeteri kadar değer vermediği yazılıyor o yüzden vazgeçin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000