15 Ekim 2020, Perşembe 15:07:45

Qatar Airways'ten yolculara yeni menü

Qatar Airways, yolcularından gelen talepler üzerine vegan ürünler içeren yeni alakart menüsünü tanıttı.
  • Süper bir uygulama Dünyanın en iyi hava yollarından biridir.

Qatar Airways, yolcularından gelen talepler üzerine vegan ürünler içeren yeni alakart menüsünü tanıttı. Bu hizmet, ödüllü havayolu ile seyahat eden yolcuların yemek deneyimini zenginleştirmek ve bitki bazlı yiyeceklere yönelik oluşan talebi karşılamak üzere tasarlandı.

Taze hazırlanmış vegan yemekler, havayolunun Doha’daki Merkezi, Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan hareket eden uçuşlarında ve yemekleri Qatar Aircraft Catering Company (QACC) tarafından temin edilen  dönüş uçuşlarında seyahat eden tüm Business Class yolcularına sunulmaktadır. Alternatif olarak, dünya çapındaki diğer catering firmalarından temin edilen vejetaryen yemekler de kabin içerisinde sunulmaya devam edilecek.

Qatar Airways CEO’su Akbar Al Baker: “Siz değerli yolcularımıza farklı tatlara hitap eden çok daha geniş çeşitliliğe sahip ve yüksek kalite yemekler sunan ilk tam vegan menümüzü sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Her zaman yolcularımıza gökyüzünde otantik ve zengin bir deneyim yaşatmak için çalışıyoruz. Taze malzemelerle hazırlanmış yeni vegan menümüz, yolcularımıza beş yıldızlı bir havayolundan beklenen kalitede yemekler sunacak. " dedi.

Yeni vegan yemeklerinin arasında; tofu ve ıspanaklı makarna, tütsülenmiş tahinli patlıcan, arabiata soslu spiral kabak, tofu ve ıspanak tortellini, asya usulü barbekü tofu, erişte, taze soğan ve shiitake mantarı, bitkisel tahinli kızarmış tofu, karnabahar kuskusu ve kalamata bruschetta ve nohut unlu omlet bulunuyor.

Qatar Airways tüm uçuşlarda Premium yolculara çeşitli, görkemli ve nefis yemekler sunmanın yanı sıra isteğe bağlı bir alakart menü veriyor. Havayolu ayrıca farklı beslenme gereksinimlerini karşılamak için çok çeşitli özel yemekler sunuyor. Yolcular, uçuşlarından 24 saat öncesine kadar özel bir yemek talep edebilirken, bunlar arasında genç gezgin yemekleri, vejetaryen veya vegan yemekleri, dini yemekler ve çeşitli sağlık sorunlarına bağlı olarak tüketilmesi gereken yemekler yer alıyor.

Qatar Airways'ten yolculara yeni menü

Facebook Yorum

Yorumlar

Et ~ 2 ay önce
Süper bir uygulama Dünyanın en iyi hava yollarından biridir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000