01 Haziran 2018, Cuma 08:28:09

Qatar Airways'ten yepyeni bir ikram deneyimi

Qatar Airways, Avrupa rotalarından başlamak üzere, Premium müşterileri için heyecan verici yeni bir yemek deneyimi sunuyor.
  • Nereden baksan arap. Ne yaparsa yapsın araplığını silemez.
  • Ne yaparsa yapsın sonuçta Arap ülkesi katar! bu şirketin calisani , bineni de belli kalitesi de belli! Ağzı ile kuş tutsa ne yazar!
  • Biricik şirketim keşke thy de senin gibi olsaydı ama bu yöneticilerle maalesef mümkün değil.
  • İnternet cafe gibi olmuş
  • Ne bu reklam mı şimdi?
  • sizin işiniz zor git abin suudilerden özür dile!

Qatar Airways, Avrupa rotalarından başlamak üzere, Premium müşterileri için heyecan verici yeni bir yemek deneyimi sunuyor. Yeni konseptlerde, yolcuların yüksek beklentilerini karşılamak ve havayolu şirketinin ödüllü uçaklarındaki deneyimlerini üst düzeye çıkartmak için, özel ve yeni tasarım sofra takımları, uçak içi yemek menüleri, çatal bıçak takımları ve porselen takımlar yer alıyor.

Qatar Airways ayrıca menü tasarım sürecinde bölgesel etkilere daha fazla önem veriyor. Uçuş menülerine, uçuş rotasına göre, İtalya bölgesinde Porcini ve Truffle Risotto gibi, yeni yemek sunumlarını da dahil etti. Orta Doğu lezzetlerini sunan Kabsa, Biryani ve ateşte ızgara etler gibi geleneksel Arap yemekleri, birçok rotada yolcularına seçenek olacak.

Business Class kabinindeki yolculara, seçkin rotalarda lüks ikindi çaylarına ek olarak, sıcak tatlılar servis edilecek. Yeni konseptlerde, mini karabiber öğütücülerinden pembe Himalaya tuzlarına, taze pişmiş üç çeşit ekmeğin konulduğu keten astarlı sepetlere kadar tüm detaylara dikkat edildi.

Qatar Airways Group Yönetim Kurulu Başkanı, Sayın Akbar Al Baker, “Qatar Airways, saygın yolcularımız için Premium seyahatin sınırlarını zorlayacak, yepyeni bir yemek deneyimi sunmaktan heyecan duyuyor. Yeni konseptlerin her biri, yolcularımızın titiz standartlarını karşılamak için detaylara ve kaliteye en yüksek düzeyde özen gösterilerek tasarlanmış ve üretilmiştir.” ifadelerini kullandı.

Al Baker, “Qatar Airways, 'çiftlikten masaya' yaklaşımı ile özel ihtiyaçlarımızı karşılayacak ürünler üretebilmek adına yerel çiftlikler ve tedarikçilerle yoğun bir işbirliği içerisindedir. Uçak içi yemek menülerimiz, dört mevsimle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış olup, yerel olarak yetiştirilen ürünleri daha iyi birleştirerek kullanmakta ve en yüksek uluslararası standartlara sahip yerel yiyeceklere odaklanmaktadır.” dedi.

Qatar Airways'ten yepyeni bir ikram deneyimi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Mühendis ~ 4 yıl önce
Nereden baksan arap. Ne yaparsa yapsın araplığını silemez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali ~ 4 yıl önce
Ne yaparsa yapsın sonuçta Arap ülkesi katar! bu şirketin calisani , bineni de belli kalitesi de belli! Ağzı ile kuş tutsa ne yazar!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fo ~ 4 yıl önce
Biricik şirketim keşke thy de senin gibi olsaydı ama bu yöneticilerle maalesef mümkün değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teyyare ~ 4 yıl önce
İnternet cafe gibi olmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xx ~ 4 yıl önce
Ne bu reklam mı şimdi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zor ~ 4 yıl önce
sizin işiniz zor git abin suudilerden özür dile!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000