30 Eylül 2020, Çarşamba 09:04:45

Qatar Airways'ten öğrencilere özel kampanya

Qatar Airways, öğrencilere özel fiyatlarla uçuş imkanı sunuyor. Kampanyayla yüzde 12 indirimin yanı sıra ilave bagaj hakkı da tanınıyor.

30 yaşın altında olan öğrencilere yüzde 12'ye varan doğrudan indirim sunan Qatar Airways, özel indirimli fiyatların yanı sıra ekstra bagaj hakkı gibi farklı avantajlar da sunuyor. Kampanya halihazırda yayında ve 10 Kasım 2020'ye kadar kadar devam edecek olup 30 Haziran 2021'e kadar yapılacak uçuşlar için geçerli olacak.

Qatar Airways, bu genç yaş grubununa özel olarak tasarlanmış kampanyayla kendisini genç kitlelere tanıtmayı hedefliyor. Bu kampanya, seyahat etmeyi özleyen, yurtdışında okumak için seyahat etmek durumunda olan ve Qatar Airways'in sunduğu ödüllü deneyimin tadını çıkarırken yüzde 12'ye varan doğrudan indirimden yararlanma fırsatına sahip olmak isteyen tüm öğrencileri kapsıyor.

Bu tekliften yararlanmak için öğrencilerin internet adresinde bulunan formu doldurmaları gerekiyor. Formun doldurulmasının ardından öğrencilere, rezervasyon sürecinde uygulanması gereken bir promosyon kodu gönderiliyor. 

Tüm öğrencilerin talep edilen evrakları eksiksiz sunmaları ve check-in sırasında havalimanındaki Qatar Airways personeli ile doğrudan paylaşmaları gerekiyor.

Kampanya, belirtilen indirimlerin yanı sıra 10 kiloya kadar ekstra bagaj hakkı ve bir ücretsiz tarih değişikliği gibi diğer avantajlar da sunuyor.

Yolcularının güvenle seyahat planlarını yapabilmeleri adına Qatar Airways rezervasyon kurallarını da değiştirdi. Havayolunun yolcuları 31 Aralık 2020’ye kadar sınırsız tarih değişikliği hakkı, gidilecek asıl uçuş noktasından 5000 mil kadar uzaktaki bir noktaya ücretsiz değişiklik hakkı ve daha fazla esneklik sunuyor. Bu tarihten sonra normal bilet kurallarını uygulayacağını açıklayan havayolu, ayrıca 31 Aralık 2020 tarihine kadar düzenlenen tüm biletlerin iki yıl geçerli olacağını duyurdu. 

Qatar Airways'ten öğrencilere özel kampanya

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000