08 Ocak 2022, Cumartesi 08:51:31

Qatar Airways'ten 25. Yıla Özel Kampanya

Qatar Airways, 25. Yıldönümünü, Türkiye'deki yolcular için uçak biletlerinde yüzde 25'e varan büyük indirimler sunan Global Satış Kampanyası'nı başlatarak kutluyor.
  • 16 yilinda bussiness class gercekten guzel olurdu ama yanimda sen varsan bussiness ne yapayim 4 lu koltuk yeter
  • Türkiyeye özel fiyatlar. Komedi gibi. Bir sor bakalım Türkler seni istiyor mu acaba

Qatar Airways, 25. Yıldönümünü, Türkiye'deki yolcular için uçak biletlerinde yüzde 25'e varan büyük indirimler sunan Global Satış Kampanyası'nı başlatarak kutluyor. Bu fırsat, 10-17 Ocak 2022 arasında gerçekleşecek olup kampanya dönemi boyunca koltuk seçimi, fazla bagaj hakkı, otel rezervasyonları ve araç kiralamada özel indirimlere ek olarak sunuluyor.

Havayolunun ödül programı Privilege Club'a FLYQR22 kayıt promosyon kodunu ile katılan yolcular, Qatar Airways 25. Yıldönümü kutlamalarında anında ek 2.500 Qmil bonusu kazanacaklar. Yolcular, Qatar Airways'in ödüllü hizmetlerini deneyimleyebilir ve Asya, Avrupa, Orta Doğu ve Amerika'da 140'tan fazla destinasyondan oluşan genişleyen bir ağda 299$'dan başlayan fiyatlarla Business ve Economy Class biletlerde Garantili Esneklik ve tarifede özel indirimlerden faydalanarak %25’e kadar varan oranda tasarruf edebilirler.

Global Satış 25. Yıl Kampanyası, 30 Ekim 2022 tarihine kadar tüm tamamlanacak tüm Qatar Airways uçuşlarında geçerlidir. Bu kampanyadan yararlanmak için yolcuların qatarairways.com/25Years adresinden rezervasyon yapması, herhangi bir yerel Qatar Airways satış ofisini ziyaret etmesi veya tercih ettikleri seyahat acentelerini ziyaret etmesi gerekmektedir.

Qatar Airways'ten 25. Yıla Özel Kampanya

Facebook Yorum

Yorumlar

Katar Havayollari ~ 7 ay önce
16 yilinda bussiness class gercekten guzel olurdu ama yanimda sen varsan bussiness ne yapayim 4 lu koltuk yeter

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türkiye ~ 7 ay önce
Türkiyeye özel fiyatlar. Komedi gibi. Bir sor bakalım Türkler seni istiyor mu acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000