13 Haziran 2019, Perşembe 12:08:59

Qatar Airways Türkiye'de kabin memuru arıyor

Qatar Airways kabin memuru alım ilanı ve başvuru şartları ilgili açıklama yaptı. Şirket, alımlar için İstanbul'da bir etkinlik düzenleneceğini duyurdu.
  • Hani Qatar istanbula A380 getirecekti once A380 yollayin ondan sonra bakariz Qatar Airways.
  • Maaş iyi ama hayat sıkıntı burada kabine.
  • Tk senin Qatar ayip ettin
  • Emirates de, Qatar da da bir sürü Türk kabin memuru var. Yabancı dili akıcı konuşan, turizm veya dil mezunu, nitelikli kabin memurlarını da malesef körfez ülkelerine kaptiriyoruz. Devletin yıllardır bu gençlere yaptığı yatırım malesef başka ülkelerin işine yarıyor. Gerçekten kötü.
  • 1 yıl calistim biraktim inanin TK buranın yanında cennet kalır disipline gelemezsiniz katarda basinizda avrupalilar var cok ciddi kontroller var erkeklerin saclarina tirnaklarina kadar bakilir bizde ki gibi nbr baba iyi kanka hallederiz hacı ortamı yok Profesyonel Bir Çalışma ortamı bana gelmedi acikcasi
  • Dünya üzerinde hiç bir yerde fo kadar maaş alamam. son kararım kalıyorum.
  • Chicken or pasta ingilizcesiyle kapıdan sokmazlar sizi boşuna yorulmayın yeşilköyde latte için.
  • Mesaim tutmadı şirket bizi yoruyor hak hukuk maaşın azlığından şikayet eden kabin memurları haydi çekin gidin Yerinize 3000 tl ye çalışacak onlarca nitelikli insan bulunur

Qatar Airways kabin memuru alım ilanı ve başvuru şartları ilgili açıklama yaptı. Şirket, alımlar için İstanbul'da bir etkinlik düzenleneceğini duyurdu.

Türkiye-Katar arasında artan uçuş ve yolcu trafiğine paralel olarak Katar Havayolları, daha çok Türk uçuş personeli bulundurmak için zaman zaman işe alım etkinlikleri düzenliyor.

Adayların etkinliğe resmi kıyafetle gelmeleri tavsiye edilirken ilana başvurular da şirketin web sitesinden yapılmaya da başlandı.

Etkinliğin tarihini ve yerinin daha sonra açıklanacağının da belirtildiği ilanda havayolu şirketi, adaylara sunulacak maaş ve sosyal imkanları etkinlikte açıklayacak.

Qatar Airways tarafından yayınlanan ilanda, "Rekabetçi ve avantajlı paketler sunuyoruz. Çok uluslu Kabin Ekibi Ekibimize katılın ve konaklama, yardım ve görev için ulaşım dahil olmak üzere vergisiz bir ücret paketinin tadını çıkarın" ifadelerine yer verdi.

İLANLA İLGİLİ DETAYLARA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Qatar Airways Türkiye'de kabin memuru arıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

A380 ~ 1 gün önce
Hani Qatar istanbula A380 getirecekti once A380 yollayin ondan sonra bakariz Qatar Airways.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 2 gün önce
Maaş iyi ama hayat sıkıntı burada kabine.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk nin hepsi ~ 2 gün önce
Tk senin Qatar ayip ettin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K/m ~ 2 gün önce
Emirates de, Qatar da da bir sürü Türk kabin memuru var. Yabancı dili akıcı konuşan, turizm veya dil mezunu, nitelikli kabin memurlarını da malesef körfez ülkelerine kaptiriyoruz. Devletin yıllardır bu gençlere yaptığı yatırım malesef başka ülkelerin işine yarıyor. Gerçekten kötü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uğur ~ 1 gün önce
Nereden başvuruyoruz linki bulamadım bilen varmı
ExQatar ~ 2 gün önce
1 yıl calistim biraktim inanin TK buranın yanında cennet kalır disipline gelemezsiniz katarda basinizda avrupalilar var cok ciddi kontroller var erkeklerin saclarina tirnaklarina kadar bakilir bizde ki gibi nbr baba iyi kanka hallederiz hacı ortamı yok Profesyonel Bir Çalışma ortamı bana gelmedi acikcasi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Maalesef ~ 3 gün önce
Dünya üzerinde hiç bir yerde fo kadar maaş alamam. son kararım kalıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Quaresmaa7 ~ 3 gün önce
Chicken or pasta ingilizcesiyle kapıdan sokmazlar sizi boşuna yorulmayın yeşilköyde latte için.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haydi Gitsinler ~ 3 gün önce
Mesaim tutmadı şirket bizi yoruyor hak hukuk maaşın azlığından şikayet eden kabin memurları haydi çekin gidin Yerinize 3000 tl ye çalışacak onlarca nitelikli insan bulunur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
3bin ~ 2 gün önce
3bin e eleman bulursun da niteliklisi zor.
Trole ~ 2 gün önce
Bu işi kimse 3000 e yapmaz. Sektörden bihaber oldugun belli trol

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000