18 Ekim 2018, Perşembe 08:20:01

Qatar Airways Türk teknisyen arıyor

THY Teknik A.Ş. Yönetimi ile Çelik-İş Sendikası arasında yürütülen "6'ıncı Dönem Toplu İş Sözleşmesi" görüşmeleri bir türlü sonuçlandırılamamışken, teknisyenlerin aklını karıştıracak flaş bir gelişme yaşandı.
  • Bu bilgiyi nereden aldınız kaynağı neresidir. 8000 dolar maaş ise çok iyi bir maaş kimse burada beklemez.
  • Arap köle arıyor. Türk düşmanları
  • Katar havayollari teknik egitim icin hoca ilani. Current OpportunitiesQR19037 - Maintenance Training Instructor Level 4 - B1/B2 | Technical Training | Qatar Airways | DohaOrganisation:Qatar AirwaysJob Function:Technical EngineeringDivision:Technical (Engineering) (Division) Current OpportunitiesQR19036 - OJT Instructor B1/B2 | Technical Training | Qatar Airways | DohaOrganisation:Qatar AirwaysJob Function:Technical EngineeringDivision:Technical (Engineering) (Division)
  • 15 senedir thy teknikteyim.dusunmeden basvurdum.Domates sogan bu isler sıktı.
  • Ya orda mechanic yaziyor. Ilanin sonunda da basic icao lisans istedikleri yaziyor. Nerenle okuyorsun.
  • eğer birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmezsek herzaman ezilen biz olacağız oldukta.. bunu en iyi bilenler abilerimizdir bunun en büyük suçlularıda abilerimizdir unutmamak lazım onlar gibi olup bileceğiz ama onlar gibi olmayacağız uçağın sahibi tk ise(A.O)ASLINDA BİR OLAN BİR ŞİRKET bizlerde uçağın yerden kalkmasına izin veren ve verecek olan kişileriz HOSTES ve HOST arkadaşlara lafım yok ücret konusunda ALLAH daha çok versin fakat uçağa bakım yapan gerektiğinde uçağın riskli faktörlerde uçağın yerde kalmasını sağlayan güvenli bir uçuş için elinden geleni yapan bizler haketmediğimiz değeri görmekteyiz geçen gün hat bakımda bulundum arkadaşlar inanın bana hat bakımı görmeyen arkadaşlar operasyonun kolay yürüdüğünü sanıyorlar yöneticilerde dahil kendimi bilmemde hat bakımda çalışan arkadaşlara Allahdan yardım dilerim dularım onlarla gerçekte güzel işler başarıyoruz bütün teknisyenler olarak tek eksiğimiz ise birlik beraberlik olmak ve birazcıkta bilgi eksikliği hepsi olucak inşall
  • UMARIM BENİM GİBİ TEKNİK DESTEK OLAN ARKADAŞLARDA BENİM GİBİ BAŞVURU YAPMIŞLARDIR HAKKIMIZI ALALIM AYNI İŞİ YAPIPTA FARKLI SKALA ARTIK TIRIVIRI HEPİMİZ İNSANIZ HEPİMİZ TEKNİSYENİZ ÇOK SAYIDA KULAĞIMA GELEN TEKNİSYENLER VAR BEGENMİYORSAN GİRMESEYDİN KARDEŞ DİYEN BENDE ONLARA DİYORUMKİ SEN ORAYA GİRERKEN THY ADI VE GÜZEL MAAŞI DIŞINDA NE DÜŞÜNDÜNDE GİRDİN YANLIŞIN OLDUĞU YERDE DOĞRUDA VARDIR ARKADAŞLAR UNUTMAYALIM BİZ BİZ OLMADAN BİZLER KENDİ HAKKIMIZI SAVUNMADAN,BİZLER BİZLERİ KORUYUP KOLLAMADAN DESTEK CIKMADAN YIKILMAYA EZİLMEYE EZİK GÖRÜLMEYE HERZAMAN MUSAİT BİR DURUMDA OLURUZ HERKES İÇİN HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH BİRBİRİMİZİ YEMENİN BİRBİRİMİZİ FİTLEMENİN BİR MANTIĞIDA YOK BİZLER TEKNİSYENLER UÇAKLARI UÇURANLARIZ ÖNCE SEN KENDİNE BİR DEĞER BİÇ BENİM SAYEMDE UÇAK HAVAYA KALKIYOR GAYET SORUNSUZ VE GÜVENLİ (MEKANİK) BENİM SAYEMDE YOLCULAR KONFORLU BİR UÇUŞ SAĞLIYOR(KABİN İÇİ BÜTÜN DEPARTMANLAR) GENEL ANLAMDA BU ŞİRKETTEKİ BÜTÜN TEKNİSYEN ARKADAŞLAR BOYACISI SİZLERİ BİRLİĞE DAVET EDİYORM
  • laa tekniksiyenler daha düne kadar thy nin kapısının önünde yatıp kalkıyordunuz bizi alın diye..ne oldu tornavida penseciler şimdide arabın kucağına mı düştünüz...müracat edenleri bir daha asla thy almamalı...
  • esb revizyondan 5kisi gorusuyor su an 3u kesin gider.
  • Sevgili cs arkadaşlar, şartları karşılayan herkes kesinlikle başvurmalıdır, aylık 30-40 bin tl maaş (7000 bin birim aslında ama bizim para değersiz işte) çok güzel rakamlar. İyi veya kötü, ekmeğimizi Thy den kazanıyoruz. Şirketinizi kötülemeyin lütfen, bu iş yöneticilerle alakalı, Thy ile değil.

THY Teknik A.Ş. Yönetimi ile Çelik-İş Sendikası arasında yürütülen "6'ıncı Dönem Toplu İş Sözleşmesi" görüşmeleri bir türlü sonuçlandırılamamışken, teknisyenlerin aklını karıştıracak flaş bir gelişme yaşandı.

THY Teknik A.Ş çalışanları geleceklerinin ne olacağını merakla beklerken, geçtiğimiz dönemlerde Türk pilot ve kabin memuru alımı yapan Qatar Airways Türkiye'den teknisyen alımı yapacağı duyurdu. 

Qatar Airways resmi internet sitesi üzerinden açılan ilanın 30 Kasım 2018 tarihine kadar açık tutulacağı öğrendildi.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, "Lisanslı uçak teknisyenleri için Türkiye'de İşe Alım Etkinliği düzenleyeceğiz. Eğer mükemmellik, doğru deneyim ve 5 yıldızlı teknik ekibimize katılmak için güçlü motivasyona sahipseniz, o zaman bu fırsat tam size göre" ifadeleri kullanıldı.

"Farklı alanlarda uzmanlaşmış deneyime sahip Lisanslı Uçak Teknisyeni" arayan Qatar Airways, B1 ve B2 lisansına sahip level 2 seviyesinde personel arıyor.

İLANA ULAŞMAK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Qatar Airways Türk teknisyen arıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (110)

B1 yetkili ~ 19 gün önce
Bu bilgiyi nereden aldınız kaynağı neresidir. 8000 dolar maaş ise çok iyi bir maaş kimse burada beklemez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arap ~ 5 ay önce
Arap köle arıyor. Türk düşmanları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknik Egitim ~ 5 ay önce
Katar havayollari teknik egitim icin hoca ilani. Current OpportunitiesQR19037 - Maintenance Training Instructor Level 4 - B1/B2 | Technical Training | Qatar Airways | DohaOrganisation:Qatar AirwaysJob Function:Technical EngineeringDivision:Technical (Engineering) (Division) Current OpportunitiesQR19036 - OJT Instructor B1/B2 | Technical Training | Qatar Airways | DohaOrganisation:Qatar AirwaysJob Function:Technical EngineeringDivision:Technical (Engineering) (Division)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Heavy maint ~ 5 ay önce
15 senedir thy teknikteyim.dusunmeden basvurdum.Domates sogan bu isler sıktı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ah be Destek ~ 5 ay önce
Ya orda mechanic yaziyor. Ilanin sonunda da basic icao lisans istedikleri yaziyor. Nerenle okuyorsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
destek personeli ~ 5 ay önce
eğer birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmezsek herzaman ezilen biz olacağız oldukta.. bunu en iyi bilenler abilerimizdir bunun en büyük suçlularıda abilerimizdir unutmamak lazım onlar gibi olup bileceğiz ama onlar gibi olmayacağız uçağın sahibi tk ise(A.O)ASLINDA BİR OLAN BİR ŞİRKET bizlerde uçağın yerden kalkmasına izin veren ve verecek olan kişileriz HOSTES ve HOST arkadaşlara lafım yok ücret konusunda ALLAH daha çok versin fakat uçağa bakım yapan gerektiğinde uçağın riskli faktörlerde uçağın yerde kalmasını sağlayan güvenli bir uçuş için elinden geleni yapan bizler haketmediğimiz değeri görmekteyiz geçen gün hat bakımda bulundum arkadaşlar inanın bana hat bakımı görmeyen arkadaşlar operasyonun kolay yürüdüğünü sanıyorlar yöneticilerde dahil kendimi bilmemde hat bakımda çalışan arkadaşlara Allahdan yardım dilerim dularım onlarla gerçekte güzel işler başarıyoruz bütün teknisyenler olarak tek eksiğimiz ise birlik beraberlik olmak ve birazcıkta bilgi eksikliği hepsi olucak inşall

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DESTEK PERSONELİ ~ 5 ay önce
UMARIM BENİM GİBİ TEKNİK DESTEK OLAN ARKADAŞLARDA BENİM GİBİ BAŞVURU YAPMIŞLARDIR HAKKIMIZI ALALIM AYNI İŞİ YAPIPTA FARKLI SKALA ARTIK TIRIVIRI HEPİMİZ İNSANIZ HEPİMİZ TEKNİSYENİZ ÇOK SAYIDA KULAĞIMA GELEN TEKNİSYENLER VAR BEGENMİYORSAN GİRMESEYDİN KARDEŞ DİYEN BENDE ONLARA DİYORUMKİ SEN ORAYA GİRERKEN THY ADI VE GÜZEL MAAŞI DIŞINDA NE DÜŞÜNDÜNDE GİRDİN YANLIŞIN OLDUĞU YERDE DOĞRUDA VARDIR ARKADAŞLAR UNUTMAYALIM BİZ BİZ OLMADAN BİZLER KENDİ HAKKIMIZI SAVUNMADAN,BİZLER BİZLERİ KORUYUP KOLLAMADAN DESTEK CIKMADAN YIKILMAYA EZİLMEYE EZİK GÖRÜLMEYE HERZAMAN MUSAİT BİR DURUMDA OLURUZ HERKES İÇİN HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH BİRBİRİMİZİ YEMENİN BİRBİRİMİZİ FİTLEMENİN BİR MANTIĞIDA YOK BİZLER TEKNİSYENLER UÇAKLARI UÇURANLARIZ ÖNCE SEN KENDİNE BİR DEĞER BİÇ BENİM SAYEMDE UÇAK HAVAYA KALKIYOR GAYET SORUNSUZ VE GÜVENLİ (MEKANİK) BENİM SAYEMDE YOLCULAR KONFORLU BİR UÇUŞ SAĞLIYOR(KABİN İÇİ BÜTÜN DEPARTMANLAR) GENEL ANLAMDA BU ŞİRKETTEKİ BÜTÜN TEKNİSYEN ARKADAŞLAR BOYACISI SİZLERİ BİRLİĞE DAVET EDİYORM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
htm77 ~ 5 ay önce
laa tekniksiyenler daha düne kadar thy nin kapısının önünde yatıp kalkıyordunuz bizi alın diye..ne oldu tornavida penseciler şimdide arabın kucağına mı düştünüz...müracat edenleri bir daha asla thy almamalı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sen ~ 5 ay önce
Nasıl konuşuyorsun tornavida penseciler diye? Onlar olmasa o uçaklar biraz zoe uçar ama idrak etmek için bu zihniyeti bırakmak gerekiyor. Hem ne iş yaptıgını bilmiyorum ama senin alanında alın açsalar ayaklatın bi yere vurarak koşarsın başvuru yapmaya..
800 ~ 5 ay önce
esb revizyondan 5kisi gorusuyor su an 3u kesin gider.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolunuz açık olsun ~ 5 ay önce
Sevgili cs arkadaşlar, şartları karşılayan herkes kesinlikle başvurmalıdır, aylık 30-40 bin tl maaş (7000 bin birim aslında ama bizim para değersiz işte) çok güzel rakamlar. İyi veya kötü, ekmeğimizi Thy den kazanıyoruz. Şirketinizi kötülemeyin lütfen, bu iş yöneticilerle alakalı, Thy ile değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000