19 Eylül 2020, Cumartesi 14:23:45

Qatar Airways 'Super Wi-Fi'lı uçak sayısını artırdı

Qatar Airways'in teslim aldığı A7-ALC tescilli yeni Airbus A350-900 uçağı ile yüksek hızlı Süper Wi-Fi hizmeti ile donatılmış uçak sayısı 100 oldu.
  • Bi topçudan öncesine bakın...birde sonrasına.. Bu kadar.
  • thy bağıra bağıra iflasa koşuyor
  • Alımları bir açsınlar, bin kere fail olsam da gidip yine deneyeceğim. Girene kadar...
  • Thy bu haberi okyunca hortlak görmüş gibi oldu
  • Şirketi Katarlılara satın da sizde kurtulun biz de kurtulalım
  • Şu starlink uyduları yorungelere yerleşsin. Eğer uçak içi kullanıma uygun olursa, muhtemelen tüm ekonomi yolcusuna ücretsiz unlimited plan verse bile uygun maliyetli ve kapasite sorunu olmayan bir internet hizmeti sunabilecek havayolu şirketleri. Yavaş yavaş uçak içi eğlence sistemlerinin de sonu gelecek. Herkes telefonundan, tabletinden internete bağlanıp istediği içeriğe erisecek uçakta. THY nin B787 siparişlerindeki en büyük hatasi da diğer geniş gövde uçaklarda olan power outlet in olmaması. Ilerleyen yıllarda yolcular daha çok ihtiyaç duyacak buna.

Teslim Aldığı A7-ALC Tescilli yeni Airbus A350-900 uçağı ile Qatar Airways'in yüksek hızlı Süper Wi-Fi hizmeti ile donatılmış uçak sayısı 100 oldu. 2018'den beri milyonlarca yolcuyu havada Super Wi-Fi hizmeti ile birbirine bağlayan hava yolu, modern ve yakıt açısından verimli uçaklardan oluşan genç filosu ile yolcularına üstün hizmet veriyor.

Qatar Airways’in Privilege Club üyeleri, online rezervasyon yaptıklarında uçuşları boyunca yüksek hızlı Süper Wi-Fi hizmetinden ücretsiz faydalanacaklar.

Qatar Airways, yüksek hızlı 'Süper Wi-Fi' bağlantısına sahip 100’üncü uçağının lansmanını kutluyor. Super Wi-Fi ile yolcularının uçuş esnasında en hızlı geniş bant hizmetini kullanarak uçaktayken aileleri, arkadaşları ve meslektaşları ile iletişim halinde kalmasını sağlıyor. Gökyüzünde bulunan 100 Süper Wi-Fi özellikli uçağı ile Qatar Airways, şu anda Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'daki en üstün yüksek hızlı geniş bant ile donatılmış en fazla sayıda uçak ile hizmet veren hava yolu oldu.

Hava yolunun A7-ALC tescilli yeni Airbus A350-900 uçağı, küresel mobil uydu iletişim sağlayıcısı Inmarsat'ın ödüllü GX Aviation teknolojisini kullanan yüksek hızlı Süper Wi-Fi hizmeti sunan Qatar Airways filosunun 100’üncü üyesi oldu. Bu hizmet, hava yolunun filosunda 2018'deki lansmanından bu yana milyonlarca yolcunun uçakta dinlenirken internette gezinmesine, sosyal medyayı kontrol etmesine, video içeriklerine ulaşmasına ve daha pek çok sekilde iletişim kurmasına olanak sağladı.

GX Aviation ile donatılmış uçuşlardaki Qatar Airways yolcuları, daha fazla çevrimiçi zamana ihtiyaç duyulması halinde uçuşta tam erişimi sağlayan satın alma yeteneği ile Süper Wi-Fi hizmetine bir saate kadar ücretsiz erişim sağlayabilir. Qatar Airways, değerli Privilege Club üyelerinin sadakatini onurlandırmak için 9 Eylül ve 1 Ekim 2020 tarihleri ​​arasında qatarairways.com/SuperWiFi adresinden online rezervasyon yaptıklarında onlara iki adede kadar ücretsiz Süper Wi-Fi kuponu sunuyor. Diğer yolcular da SUPERWIFI kayıt kodunu kullanarak ve Privilege Club'a üye olabilir bu özel tekliften yararlanabiliyor.

Qatar Airways Grup CEO’su Akbar Al Baker konu ile ilgili şöyle konuştu: “Küresel havacılık endüstrisinde bir yenilik lideri olarak, Qatar Airways halihazırda gökyüzündeki en genç ve teknolojik açıdan en gelişmiş filolardan birini işletiyor. Diğer havayollarının Wi-Fi tekliflerini azalttığı yerlerde, Qatar Airways bunu genişletiyor. Bu zorlu zamanlarda sevdiklerimiz ve arkadaşlarımızla artık her zamankinden daha önemli olan bağlantıda kalma ihtiyacını karşılamak adına filomuzun bir hizmeti olarak yolcularımıza yüksek hızlı geniş bant Süper Wi-Fi sunmak için Inmarsat ve onun GX Aviation teknolojisi ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Qatar Airways'in bu olağan üstü hizmetini ayrıca dünya çapındaki sadık Privilege Club üyelerimize sunmaktan ve dünya ile bağlantılarını genişletmekten de memnuniyet duyuyoruz. "

Inmarsat Havacılık Başkanı Philip Balaam ise şunları söyledi: “Qatar Airways, dünya çapında milyonlarca sadık yolcusunun keyif aldığı üstün bir uçak içi deneyim sunmasıyla ünlüdür. GX Aviation olarak uçak içi genişbantımızın, hava yolunun genç ve geniş filosu ile önemli bir bileşen haline gelmesinden memnuniyet duyuyoruz. Yolculardan gelen geri bildirimler son derece olumlu oldu ve şimdi hizmetin 100 uçakta sunulmasıyla birlikte, göklerdeki en iyi bağlantı sunuluyor."

Qatar Airways 'Super Wi-Fi'lı uçak sayısını artırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Memurcan ~ 1 ay önce
Bi topçudan öncesine bakın...birde sonrasına.. Bu kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bb ~ 1 ay önce
thy bağıra bağıra iflasa koşuyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Badem biyiklilar yasin okusun ~ 1 ay önce
Bizim ucaklarda ne olacak? Akepe izin verirse ehil insanlar alinacakmi yoksa badem biyik hava yollari kartal imammhatip mi olacak
Sınav ~ 1 ay önce
Alımları bir açsınlar, bin kere fail olsam da gidip yine deneyeceğim. Girene kadar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
biraz beklersin gibi ~ 1 ay önce
işten 850 kişi çıkardı,ihtiyaç halinde geri çağırmak üzere öncelik verilecek olan
Seda ~ 1 ay önce
Thy bu haberi okyunca hortlak görmüş gibi oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haklısın ~ 1 ay önce
Zaten bu haberde yazılanları anlayabilmek uygulayabilmek için vizyon gerekiyor
JASON ~ 1 ay önce
Şirketi Katarlılara satın da sizde kurtulun biz de kurtulalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Wifi ~ 1 ay önce
Şu starlink uyduları yorungelere yerleşsin. Eğer uçak içi kullanıma uygun olursa, muhtemelen tüm ekonomi yolcusuna ücretsiz unlimited plan verse bile uygun maliyetli ve kapasite sorunu olmayan bir internet hizmeti sunabilecek havayolu şirketleri. Yavaş yavaş uçak içi eğlence sistemlerinin de sonu gelecek. Herkes telefonundan, tabletinden internete bağlanıp istediği içeriğe erisecek uçakta. THY nin B787 siparişlerindeki en büyük hatasi da diğer geniş gövde uçaklarda olan power outlet in olmaması. Ilerleyen yıllarda yolcular daha çok ihtiyaç duyacak buna.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Power outlet ~ 1 ay önce
Anlıyorum.
Km1 ~ 1 ay önce
Thy batmazsa tabi
Priz ~ 1 ay önce
Yuh, priz olmayan ucak mi olur bu devirde good luck, yemekte yok bir daha ucmam
ABC ~ 1 ay önce
Söylediklerinize çoğunlukla katılmakla beraber power outletlere çok da ihtiyaç olmadığını düşünüyorum. Çünkü en çok kullanılan cihazlar telefon ve tablet gibi mobil cihazlar. Laptop tarzı cihazlar uçaklarda çok fazla kullanılmıyor. Dolayısıyla USB Port olduktan sonra mobil cihazlar rahatlıkla şarj edilebilir. Tabi ki yine de güç girişi sunulması güzel bir seçenek olurdu ama olmaması da çok bir probleme yol açmayacaktır diye düşünüyorum.
Garip... ~ 1 ay önce
Ne garip ülke bir vida bile üretemıyor, bedava topraktan çıkan petrol ile uçak alıp uçurmaya kalkıyor. Biz de onların emeksiz para ile sahip olduklarına bakıp imreniyoruz. Üzücü...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000