11 Ağustos 2010, Çarşamba 08:25:29

PUTİN YANGINA UÇAKLA MÜDAHALE ETTİ

Yangınlar yüzünden yaz tatilini iptal eden Putin, yangınları denetlemek için taşrada dolaşırken dün de pilot koltuğuna oturdu.
  • Belki de PUTIN Tokat da dogmustur. O kadar tokat atan adam muhakkak TOKAT lidir.
  • Artik Sakasvilinin sesi çikmiyor PUTIN in tokadini yedikten sonra O kendini dövmek isteyen kadinlara da bir tokat atar ve onlari susturur. BUSH bile PUTINle basa çikamadi nerdeyse o da Tokat yiyordu.!!!
  • yetkililer ilgililer iyi incelesinler yangina kova ile su tasimayin gercek ise yariyacak ucak işte bunu alarak cigerlerimizin yanmasiyla mucadele edilsin
  • açıp biraz gazete haber falan oku.. yanlış biliorsun.. putin şu an başbakandır... medvedev devlet başkanıdır.. o da dediğin gibi cumhurbaşkanına tekabul eder ma başkanlık sistemi farklı olduğu için pek bir işi yoktur demek cahillkik olur...
  • Putin, başbakan değil, devlet başkanıdır. Bizdeki Cumhurbaşkanın'a tekabül eder. Yani pek bir işi yoktur.
  • 12 ton suyu 1 saniyeden az zamanda yangının tam üzerine boşaltıyor. Biz de 1960 yapımı CL-215 ve helikopter kovaları ile canım ormanlarımızın yanışını seyrediyoruz. Meğer helikopter her boşalattığı kova için para alıyormuş!
  • Putin'i bilmem ama yangın söndürme uçağı süper görünüyor.
  • karizması bile yetiyor... tam bir devlet başkanı. rusya onun sayesinde yeniden ayağa kalktı. dünyanın dengesi değişiyor.bizede şöyle milletini bayrağını toprağını seven bir adam çıksa gelse başa artık.
  • başbakanlık yapacağına PR yapıyor. Yerini aldığı pilot da başbakanlık görevlerini mi yerine getiriyor? Herkes kendi işini yapsın. Rusya'da hiç kimse kendi işini doğru düzgün yapmadığı için durumlar bu kadar vahim hale geldi. Kemikleşmiş sorunları propaganda ile çözemezsiniz. Kadınlar az daha Putin'i sokak ortasında parçalayacak idiler.
  • Yangın söndürme uçağı buna denir. Her seferinde para almak için helikopterle kova ile yangına su boşaltma işine bir son verelim artık. Birileri para alacak diye, ormanlarımız yok oluyor. Bu tür konuları soruşturacak bir makam yok mu?

Moskova’ya 200 km mesafedeki  Ryazan şehri yakınında, 12 ton su kapasiteli Be-200 uçağında yardımcı pilotluk yapan Putin’in görüntüleri devlet TV’lerine yansıdı. Putin uçuş sırasında suyu boşalttıktan sonra pilota “Tamam mı?” diyer soruyor. Pilotun “Tam isabet!” diyen cevabı duyuluyor...

Uçuş eğitimi bulunan Putin daha önce de Tu-160 ve Su-27 savaş uçaklarını kullanmıştı.

PUTİN YANGINA UÇAKLA MÜDAHALE ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 12 yıl önce
Belki de PUTIN Tokat da dogmustur. O kadar tokat atan adam muhakkak TOKAT lidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Artik Sakasvilinin sesi çikmiyor PUTIN in tokadini yedikten sonra O kendini dövmek isteyen kadinlara da bir tokat atar ve onlari susturur. BUSH bile PUTINle basa çikamadi nerdeyse o da Tokat yiyordu.!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
yetkililer ilgililer iyi incelesinler yangina kova ile su tasimayin gercek ise yariyacak ucak işte bunu alarak cigerlerimizin yanmasiyla mucadele edilsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
açıp biraz gazete haber falan oku.. yanlış biliorsun.. putin şu an başbakandır... medvedev devlet başkanıdır.. o da dediğin gibi cumhurbaşkanına tekabul eder ma başkanlık sistemi farklı olduğu için pek bir işi yoktur demek cahillkik olur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Putin, başbakan değil, devlet başkanıdır. Bizdeki Cumhurbaşkanın'a tekabül eder. Yani pek bir işi yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
12 ton suyu 1 saniyeden az zamanda yangının tam üzerine boşaltıyor. Biz de 1960 yapımı CL-215 ve helikopter kovaları ile canım ormanlarımızın yanışını seyrediyoruz. Meğer helikopter her boşalattığı kova için para alıyormuş!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Putin'i bilmem ama yangın söndürme uçağı süper görünüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
karizması bile yetiyor... tam bir devlet başkanı. rusya onun sayesinde yeniden ayağa kalktı. dünyanın dengesi değişiyor.bizede şöyle milletini bayrağını toprağını seven bir adam çıksa gelse başa artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
başbakanlık yapacağına PR yapıyor. Yerini aldığı pilot da başbakanlık görevlerini mi yerine getiriyor? Herkes kendi işini yapsın. Rusya'da hiç kimse kendi işini doğru düzgün yapmadığı için durumlar bu kadar vahim hale geldi. Kemikleşmiş sorunları propaganda ile çözemezsiniz. Kadınlar az daha Putin'i sokak ortasında parçalayacak idiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Yangın söndürme uçağı buna denir. Her seferinde para almak için helikopterle kova ile yangına su boşaltma işine bir son verelim artık. Birileri para alacak diye, ormanlarımız yok oluyor. Bu tür konuları soruşturacak bir makam yok mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000