26 Ocak 2023, Perşembe 09:20:55

Prontotour Mısır'a charter uçuş başlattı

12 yıl aranın ardından yeniden Mısır’a charter uçuş başlatan Prontotour, 2023 yılında Mısır’a 20 bin yolcu taşımayı hedefliyor.
  • Ben de Şarm el Şeyh e gittim ama hiç bahşiş isteyen görmedim, herhalde orası farklı ayrıca ben de Şarm dışında bir Mısır şehri görmedim o yüzden genelleme yapamayacağım
  • Aman dikkat. Gitmeden önce bir araştırın. Ve tercihinizi başka ülkelere kullanın
  • Gidilecek son yer bile olamaz. Sokaktaki herkes turistlerden zorla bahşiş istiyor. Yemekler rezalet. Trafik içler acısı

2 yıl aranın ardından yeniden Mısır’a charter uçuş başlatan Prontotour, 2023 yılında Mısır’a 20 bin yolcu taşımayı hedefliyor.

Prontotour 12 yılın ardından Mısır’a charter uçuşlarını başlattı. İlk uçuş 21 Ocak’ta İstanbul Havalimanından yapılırken Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran, “Bu yıl 20 bin kişiyi Mısır’a götürmeyi hedefliyoruz” dedi.

“İlgiyi görünce kendi uçuşlarımızı planlamak istedik”

12 yıl aradan sonra ilk defa Mısır’a başlattıkları charter uçuşların büyük talep gördüğünü belirten Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran, “Uzun yıllar Mısır’a çeşitli nedenlerle kitle turları yapılamadı. Prontotour’un misafir beklenti anketleri biriken talebi bize gösteriyordu. Pandemiden sonra Mısır tur paketlerini hızla çeşitlendirdik ve yüksek satış rakamlarına ulaştık. İlgiyi görünce kendi uçuşlarımızı planlamak istedik ve bu yıl 21 Ocak itibariyle ilk charter uçuşumuzu başlattık. Yurt dışı turlarda tartışmasız yılın gözdesi Mısır olacak. 2023 yılı içinde 20 bin seyahat severi Mısır’a götürmeyi hedefliyoruz. Mısır’ın keşfedilecek çok yönü var. Başta Rixos olmak üzere yerli otel markalarımız Türk misafirperverliğini yansıtıyor. Sharm el Sheikh vizesiz ve yılın birçok ayı denize girebilme olanağı sağlıyor. Şunu da belirtmeliyim ki charter seferlerimiz tarifeli seferlere göre misafirlerimize uçuş yorgunluğu yaşatmayacak saatlerde kalkışlarını yapıyor. Tüm seyahat severleri Prontotour kalitesiyle bu yıl Mısır’ı keşfetmeye davet ediyoruz” dedi. (Turizmgüncel)

Prontotour Mısır'a charter uçuş başlattı

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Ben de ~ 1 yıl önce
Ben de Şarm el Şeyh e gittim ama hiç bahşiş isteyen görmedim, herhalde orası farklı ayrıca ben de Şarm dışında bir Mısır şehri görmedim o yüzden genelleme yapamayacağım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mısır ~ 1 yıl önce
Aman dikkat. Gitmeden önce bir araştırın. Ve tercihinizi başka ülkelere kullanın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mısır ~ 1 yıl önce
Gidilecek son yer bile olamaz. Sokaktaki herkes turistlerden zorla bahşiş istiyor. Yemekler rezalet. Trafik içler acısı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sharm ~ 1 yıl önce
Sharm el Şeyh e gittim geçtiğimiz Haziran da, hiç de öyle bir durum yoktu sadece taksicilerle pazarlık yapmak gerekiyor, onun dışında her şey çok güzeldi ve Türkiye nin 3 te biri fiyatına tatil yaptık tam bir hafta. Yemekli tekne turu 30 dolardı aynı şekilde atv ve deve ile çöl safari de 30 dolardı ve yemekli bedevi gecesi dahildi fiyata. Belki siz Kahire den bahsediyorsunuzdur, bilemiyorum orayı çünkü. Kızıldeniz zaten muhteşem..
Mısır ~ 1 yıl önce
Aynen öyle sokaklarda yürümek bahşiş isteyenlerden dolayı imkansız. Ancak sanırım artık giden yoktur Türkiyeden. Ne yapsınlar orada. Suriyeye git daha iyi
Sharm ~ 1 yıl önce
Anladığım kadarı ile ilk defa yurtdışı gezisine çıkmışsın. Dolayısı ile senin beğenmen normal. Ama gidilecek ülke değil.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000