19 Ocak 2018, Cuma 08:54:14

Pobeda paket tur pazarına mı girecek?

Rus hava yolu şirketi Pobeda'nın 'Victory' ile paket tur pazarına girme niyetinde olduğu belirtiliyor.
  • Ey ak parti rus uçağını düşür fetoyu yarat besle vize 240 ile 190 dolar gurur duy eserinizle
  • Pobeba Antalya ve Alanya bolgesini dusunerek boyle bir ise girmeyi planliyor. Ama basarili olma ihtimali dusuk. Paket tur seklinde gelenler zaten Anex-Azur Air, Coral-Royal Flight vb. bunlar tarafindan getiriliyor. Pobeda tarifeli olarak pazara girdi ve charter’a donusmeden tarifeli olarak devam ederse kazanir.Tur paketi satmak tamamen farkli bir altyapi gerektiriyor.Su an Gzp-Vko, Ist-Vko da cok guzel pazar payi kapti low cost mantigi ile. Antalya’ya da basliyor Mayista.

Rusya'nın bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Aeroflot'un yan kuruluşu Pobeda'nın paket tur pazarına girme niyetinde olduğu belirtiliyor. Pobeda'nın bu amaçla, şirketin web sitesi üzerinden paket tur satışının teknik alt yapısı için 11.5 milyon rublelik hizmet ihalesi açtığı belirtildi.

'Sistem, dinamik paket turun elemanları olan sigorta, otel, transfer, araba kiralama, gezi ve diğer hizmetlere izin vermeli'' denilen hizmet ihalesi şartnamesinde, sistemin spesifik tarihler için fiyat vermesi gerektiği kaydedildi.

YENİ BİR TUR OPERATÖRÜ MÜ KURULACAK?

Rus Tur Operatörleri Birliği tarafından konuya ilişkin olarak hazırlanan bültende, Rosturizm'in sisteminde ismi ''Victory'' (Zafer) olan bir tur operatörü kaydının bulunmadığı belirtildi. Projenin henüz planlama aşamasında olduğu kaydedilen bültende, ''Daha önce bu sistem ana taşıyıcı Aeroflot tarafından aynı isimle 2015 yılında denendi. Ancak Aeroflot yeni bir tur operatörü kurmak yerine, UTS Group'un ürünlerini sistemine koydu.'' bilgisi verildi.

''RİSK BÜYÜK, SORUMLULUK AĞIR''

Konuya ilişkin görüş bildiren seyahat uzmanları, Pobeda'nın paket tur macerasının da Aeroflot'unkine binzer bir şekilde yol alabileceği ihtimalini dışlamıyor.Pobeda'nın kendi paketlerini oluşturma ve bunları satmasının zor olduğunu kaydeden uzmanlar, tur operatörlüğünün çok büyük riskler ve sorumluluklar barındırdığına dikkat çekiyor.

Pobeda paket tur pazarına mı girecek?

Facebook Yorum

Yorumlar

Mursi ~ 4 yıl önce
Ey ak parti rus uçağını düşür fetoyu yarat besle vize 240 ile 190 dolar gurur duy eserinizle

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sisi ~ 4 yıl önce
Berber, Sputnik'e yaptığı açıklamada "Yıl sonuna kadar vizeler konusunda önemli adımlar atılabileceğini düşünüyorum. 2018'de artık vizelerin en azından belli bir süreliğine kaldırılarak vizesiz seyahatin tekrar başlayacağını düşünüyorum" diye konuştu.ama hikaye herzaman hikaye
Gerek yok ~ 4 yıl önce
Pobeba Antalya ve Alanya bolgesini dusunerek boyle bir ise girmeyi planliyor. Ama basarili olma ihtimali dusuk. Paket tur seklinde gelenler zaten Anex-Azur Air, Coral-Royal Flight vb. bunlar tarafindan getiriliyor. Pobeda tarifeli olarak pazara girdi ve charter’a donusmeden tarifeli olarak devam ederse kazanir.Tur paketi satmak tamamen farkli bir altyapi gerektiriyor.Su an Gzp-Vko, Ist-Vko da cok guzel pazar payi kapti low cost mantigi ile. Antalya’ya da basliyor Mayista.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ece ~ 4 yıl önce
Pobeda iyi ist vko vko ist 400tl 2 kere kullandim

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000