13 Şubat 2024, Salı 11:58:07

Plaza Premium Group Nairobi Jomo Kenyatta Havalimanı'nda hizmet vermeye başladı

Plaza Premium Group, Global Lounge ağına son olarak Nairobi'yi ekleyerek Jomo Kenyatta Uluslararası Havalimanı`nda özel yolcu salonu işletmeciliğine başladı.

Plaza Premium Group, Global Lounge ağına son olarak Nairobi'yi ekleyerek Jomo Kenyatta Uluslararası Havalimanı`nda özel yolcu salonu işletmeciliğine başladı.

Afrika’nın iş ve tatil turizmindeki en gözde merkezlerinden biri olan Kenya ve ülkenin dünyaya açılış noktasi olan Nairobi Havalimanı her yıl 9 milyondan fazla yolcuyu agirlarken, 40 den fazla havayolu şirketi aktif olarak Nairobi Havalimanina ucus duzenliyor.

Jomo Kenyatta Havalimanı’ndaki yolcular, Plaza Premium Lounge ile artık elit bir ortamda uçuş saatine kadar stresten uzak, keyifle uçuşlarını bekleyecekler.

366 metrekarelik bir alanda, 150 koltuk kapasitesine sahip Plaza Premium Lounge Nairobi, yolcularına konforu ve kolaylığı birleştiren modern bir ortam sunuyor.

Plaza Premium Lounge Nairobi`nin iç mekan tasarımında Afrika’dan esintileri görmek mümkün.

Türkiye’nin önemli mimarlık firmalarından AGS mimarlığın katkıları ile tasarlanan Plaza Premium Lounge’un sunduğu ayrıcalıklar arasında konforlu dinlenme alanları, ücretsiz Wi-Fi, şarj istasyonları, özel çalışma alanları ve duş imkanı bulunuyor.

Misafirler ayrıca, usta şefler tarafından hazırlanan leziz yiyecek ve çeşitli ikramların tadını çıkarıyor.

Plaza Premium Lounge Nairobi'nin açılış torenindeki konusmasinda Kenya Havaalanları Holding (KAA) Genel Muduru Henry Ogoye, "Jomo Kenyatta Uluslararası Havalimanı'nda Plaza Premium Lounge'un eklenmesi, Kenya Havaalanları İdaresi için önemli bir kilometre taşıdır. Bu gelişme yolculara seyahatleri sırasında üst düzey olanaklar sunmak ve konforu arttırma konusundaki istek ve istikrarımızı yansıtmaktadır. Plaza Premium ile iş ortaklığımız, bölgedeki havalimanı hizmetlerinin standartlarını yükseltme çabalarımızı temsil ediyor. Bu heyecan verici gelişmenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz ve Doğu Afrika'yı ziyaret eden yolcular için havalimanı deneyimini geliştireceğine ve seyahati stresten arındırmak için doğru bir yol olacağına olan güveniyoruz." dedi.

Acilis toreninde konuşan Plaza Premium Group EMEA Bölgesi Başkani Okan Küfeci, “PPG'nin MEA bölgesindeki varlığı giderek güçleniyor. Geçtiğimiz günlerde Amman, Abu Dhabi ve Cidde deki acilislarimizla bolgedeki networkumuzu buyutme yonunde onemli adimlar attik.  Yatirimlarimiz ve de yolcularimiza unutamayacaklari deneyimler sunmak sirket olarak en onemli hedefimiz" dedi.

Plaza Premium Group Nairobi Jomo Kenyatta Havalimanı'nda hizmet vermeye başladı

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000