09 Nisan 2017, Pazar 09:17:14

Pistten çıkan küçük uçak küle döndü

ABD'nin Orlando kentindeki Sanford Havalimanı'nda küçük bir uçak pistten çıkarak alev aldı, uçağın pilotu feci şekilde hayatını kaybetti.
  • İnsanlar ne yazık ki eğitimsizlikten bu durumda. Ülkelerin iğrenç politikalarını, orada yaşayan, bir şeyden haberi olmayan suçsuz insanlara mal ederler. Oradaki, sırf bu coğrafyada doğduğu için müslüman olanı terörist bilir. Buradaki o coğrafyada doğana gavur der, kafir der. Iddiası odur ki Tel Aviv'de bile doğsa gider araştırır, doğru yolu bulup İslamı seçer. İnsanı insan olarak kabul edemez, o bize müslüman der, bizimki gavur der, Alevi der, Yahudi der, Budist der. Mevlana'yı baş tacı eder de neden "Ne olursan ol yine gel" lafını niye dediğini anlamaz. Müslümanı Yahudisi Hristiyanı sırf kendisi cennete gidecek diye diğerlerine bu dünyayı cehenneme çevirmek ister. Biz insanız herkes gibi. Kendini eğitmeyen bunu asla anlayamaz...
  • Piper dünyanın en güvensiz uçağıdır. Kimse piper almasın. Piper kaza yapıyor hep. Piper almayın.
  • bu ülke ya çernobilden böyle oldu ya şarbon atıldı, ölen pilota beter olsun diyrn adam bu sitede ne yapıyor ben asıl bunu anlamıyorum
  • amerikalılara çok gıcığım, beter olsunlar. Dünyanın barışını huzurunu yok ettiler. Allah kahretsin hepsini.

ABD'nin Orlando kentindeki Sanford Havalimanı'nda küçük bir uçak pistten çıkarak alev aldı, uçağın pilotu feci şekilde hayatını kaybetti.

Yerel basında yer alan haberlere göre; Piper PA12 tipi küçük uçağıyla Sanford Havalimanı'na inen pilot, henüz bilinmeyen bir nedenle pist dışına çıktı.

Bir süre sürüklenen uçağın daha sonra alev alarak yanmaya başladığı ve pilotun hayatını kaybettiği açıklandı.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Pistten çıkan küçük uçak küle döndü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Ötekileştirme ~ 5 yıl önce
İnsanlar ne yazık ki eğitimsizlikten bu durumda. Ülkelerin iğrenç politikalarını, orada yaşayan, bir şeyden haberi olmayan suçsuz insanlara mal ederler. Oradaki, sırf bu coğrafyada doğduğu için müslüman olanı terörist bilir. Buradaki o coğrafyada doğana gavur der, kafir der. Iddiası odur ki Tel Aviv'de bile doğsa gider araştırır, doğru yolu bulup İslamı seçer. İnsanı insan olarak kabul edemez, o bize müslüman der, bizimki gavur der, Alevi der, Yahudi der, Budist der. Mevlana'yı baş tacı eder de neden "Ne olursan ol yine gel" lafını niye dediğini anlamaz. Müslümanı Yahudisi Hristiyanı sırf kendisi cennete gidecek diye diğerlerine bu dünyayı cehenneme çevirmek ister. Biz insanız herkes gibi. Kendini eğitmeyen bunu asla anlayamaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
???? ~ 5 yıl önce
En çok da senin gibi kendini eğitimli hümanist sananlar zarara uğrar dikkatli ol, gözünü aç. Ülkelerin o iğrenç politikaları havadan mı geliyor yoksa dünyada varsa yoksa benim konforum benim rahatım diyen ve ülkesinin yaptığı zulme alkış tutan bireyler topluluğu mu buna sebep? Böyle düşündükçe kandırılıp yok olmaya mahkumsunuz.
Piper ~ 5 yıl önce
Piper dünyanın en güvensiz uçağıdır. Kimse piper almasın. Piper kaza yapıyor hep. Piper almayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tuhafsınız ~ 5 yıl önce
bu ülke ya çernobilden böyle oldu ya şarbon atıldı, ölen pilota beter olsun diyrn adam bu sitede ne yapıyor ben asıl bunu anlamıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu ~ 5 yıl önce
amerikalılara çok gıcığım, beter olsunlar. Dünyanın barışını huzurunu yok ettiler. Allah kahretsin hepsini.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gıcık ~ 5 yıl önce
Ne alaka coni...
??? ~ 5 yıl önce
Allah okuduğun bela kadar sana versin sonra bak gör ne oluyor ???
Abcd ~ 5 yıl önce
İnsanmisin sen
Ali ~ 5 yıl önce
Ama sana ABD vatandaşlığı veriyoruz deseler hemen atlarsın iki yüzlü herif!
Sende ~ 5 yıl önce
Sende boeing e binme. Otobüsle seyahet edebilirsin.
MD-82 FO ~ 5 yıl önce
Ölen pilotun suçu ne dayı onu söyle sen?
??? Yazana ~ 5 yıl önce
Sen bu amerikalılar suçsuz yere Vietnamlısyla, Iraklısyla, Afganıyla, Suriyelisiyle, milyonlarca insanı öldürüp katlederken sesin çıkmaz ama amerikalı birisi ölünce çok değerli olur değil mi? Hiç merak etme bana bir şey olmaz ama sen bu şekilde katilleri savunduğun için belayı bekle.
Abcd'ye ~ 5 yıl önce
amerikalıların katlettiği milyonlarca masum böcek miydi yoksa insan mıydı? Önce buna cevap ver.
Ali'ye ~ 5 yıl önce
kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş. Senin atlayacağın kesin de benim hiç işim olmaz pislik milletin içine dahil olup vergimle masum insanların katledilmesine ortak olmaya.
Genel cevap ~ 5 yıl önce
Amerika şeytanı dost kisvesi altında utanmadan hepinizin altını oymaya çalışırken sizin bu katil insanlar topluluğunu savunmanız, bu ahmaklığınız çok yazık. Böyle devam edin ta ki başınıza bir gün o savunduğunuz amerikalıların bombası düşünce anlarsınız hanyayı Konyayı akılsız sürüler.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000