24 Ağustos 2011, Çarşamba 10:20:55

PİLOTLARIN 'UFO' İDDİASI!

Çinli uçak pilotları Şanghay şehrinde UFO gördüklerini iddia etti...
  • Ahh bir gorsem , takma dislerimi kafalarina firlatacagim.
  • 50 mil çapındaki ışığı 1.5 milyar nüfuslu çin de, sadece 10 uçağın ekibi görmüş, hiç kimse foto falan çekmemiş. hem de şangay uzerinde. bence rüyası bölünmüş pilotun, heralde kabin ekibi bişey sormak için gelince birden kapı açılmış ve galley ışığı kokpite aniden dolunca hızla uyanmış, ve olaylar gelişir.....
  • Bir de ben görsem beni de alıp götürseler, geri getirseler ya da getirmeseler, farketmez... Kozmik Deli
Çinli uçak pilotları Şanghay şehrinde UFO gördüklerini iddia etti. Çin'in Oriantal Morning gazetesinin haberine göre, birçok uçak pilotu Şanghay semalarında devasa bir ışık yayan ve tanımlanamayan uçan cisim olarak bilinen UFO gördüğünü ifade etti. 
 
Güney Çin Havayolları'na ait CZ6554 sayılı uçağın pilotu, internetteki mikro bloğunda, 20 Ağustos gecesi saat 21. 00 sularında Şanghay'ın 10. 700 metre yükseğinde, daire şeklinde ışık saçan devasa bir cisim gördüğünü belirtti. Pilot ayrıca ışığın gerçekten döndüğünü, git gide büyüdüğünü, görünürde Ay'dan yüz kat daha büyük olduğunu ve ışığının çapının 50 deniz milinden daha geniş olduğunu" söyledi. Aynı pilot, Şanghay semalarında uçan diğer 10 uçak mürettebatının da aynı ışık saçan cismi rapor ettiklerini aktardı. 
 
Pazartesi günü Batı Çin Hava Trafik Yönetimi de olayı doğruladı. Neredeyse aynı vakitlerde Pekin'in semalarında da aynı ışık halkasının görüldüğü illeri sürüldü. Chen Xu isimli bir vatandaş ta çektiği fotoğrafları internetteki bloğunda yayınladı. Chen, ışık halkasının ilk seferde küçük olduğunu, giderek genişlediğini sonra kuzeye doğru hareket ettiğini ve sonra bir kaç dakika içerisinde kaybolduğunu söyledi.
 
Gazetenin haberine göre, 17 Ağustos'ta da Çin'in güneybatısındaki Chongqing şehrinde UFO ile ilgili haberler bildirilmişti. Guiyang ve Xian şehirlerinde de UFO'dan dolayı uçakların inişe zorlandığı ileri sürülmüştü.
PİLOTLARIN 'UFO' İDDİASI!

Yorumlar

Misafir ~ 13 yıl önce
Ahh bir gorsem , takma dislerimi kafalarina firlatacagim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
50 mil çapındaki ışığı 1.5 milyar nüfuslu çin de, sadece 10 uçağın ekibi görmüş, hiç kimse foto falan çekmemiş. hem de şangay uzerinde. bence rüyası bölünmüş pilotun, heralde kabin ekibi bişey sormak için gelince birden kapı açılmış ve galley ışığı kokpite aniden dolunca hızla uyanmış, ve olaylar gelişir.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bir de ben görsem beni de alıp götürseler, geri getirseler ya da getirmeseler, farketmez... Kozmik Deli

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000