11 Şubat 2019, Pazartesi 09:33:48

Pilot için de yardım kampanyası başlatıldı

15 milyon sterline transfer olduğu İngiltere’nin Cardiff kentine uçtuğu tek pervaneli uçağın Manş Denizi’ne düşmesiyle can veren yıldız futbolcu Emiliano Sala’nın cesedinin bulunmasının ardından, pilot için de kampanya başlatıldı.
  • Bu pilot PPL sahibiymis. Konu arastiriliyor. Yapilan is gayrimesru yolcu tasima
  • Captan pilotlar zengin. Nerede cikti bu kampanya . THY pilotlarindaki para ATM cash makinesinden fazla. yinede bu kaptanlara her sey parasiz olsun . Kaptan ayda $100 , 000 kazansa yine ucakta parasiz yiyecek icersinde dir .

15 milyon sterline transfer olduğu İngiltere’nin Cardiff kentine uçtuğu tek pervaneli uçağın Manş Denizi’ne düşmesiyle can veren yıldız futbolcu Emiliano Sala’nın cesedinin bulunmasının ardından, pilot için de kampanya başlatıldı.

Arjantinli yıldız futbolcu Emiliano Sala’yı (28) Fransa’dan İngiltere’ye taşırken radarda kaybolduktan sonra Manş Denizi’ne düşen uçağın enkazından çıkarılan cesedin genç futbolcuya ait olduğu kesinleşse de, pilot David Ibbotson’dan hâlâ en ufak bir ipucu yok. Pilot Ibbotson’ın ailesi, arama çalışmalarına devam edilmesi için ‘Go Fund Me (Hadi bana destek ol)’ isimli internet sitesinde kampanya başlattı.

Kampanya, pilotu arama çalışmalarına 300 bin sterlinlik (yaklaşık 2 milyon TL) maddi kaynak oluşturmayı hedefliyor. Emiliano Sala’nın ailesi de son verilen arama kurtarma çalışmalarının devam etmesini bir bağış kampanyasıyla sağlamıştı. Bu arada Cardiff City - Southampton arasında oynanan son maçta Sala’nın ölümüyle dalga geçmek için uçak hareketi yapan iki Southampton taraftarı gözaltına alındı

Pilot için de yardım kampanyası başlatıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Malesef ~ 6 ay önce
Bu pilot PPL sahibiymis. Konu arastiriliyor. Yapilan is gayrimesru yolcu tasima

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilotlar ~ 6 ay önce
Captan pilotlar zengin. Nerede cikti bu kampanya . THY pilotlarindaki para ATM cash makinesinden fazla. yinede bu kaptanlara her sey parasiz olsun . Kaptan ayda $100 , 000 kazansa yine ucakta parasiz yiyecek icersinde dir .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cenk ~ 6 ay önce
Gel pilot ol sen de THY deli gibi pilot alıyor. Gel bekliyoruz
Kabin memuru ve ikramlar ~ 6 ay önce
Sorsan ikram kalmadi, nasil kalmadi cunku yati cantasina atti, yatida yiyecek
cengo ~ 6 ay önce
gel demeyle olmuyooo varmı dayın içeride.
Bu kafayla ~ 6 ay önce
Anca rüyasında görür pilotluğu pilotun sorumluluğu kolay sanılıyor bilmeyen adam maaşa odaklanıyor cahillikten başka bişey değil!
oh yeah ~ 6 ay önce
come on baby, i have lots of money
Ne desek boş ~ 6 ay önce
Aslında yorum yapmayı sevmem ama hayatını kaybetmiş bir insana çok saygısızca olmuş bu yorum. Adam ölmüş ailesi arama için yardım kampanyası düzenleyelim diyor şu yoruma bak. Allah akıl fikir vicdan versin. paran yok ama canın sağ sende biraz şükret o kaptanın yerinde olmak istemezdin herhalde. Herkes hak ettiğini kazanıyor çalışırsan sende elde edersin ama sana tavsiyem kanaat en büyük hazinedir kanaat yoksa milyonda kazansan neden milyar değil diye sorarsın kendine.
Mırnav ~ 6 ay önce
Ciğere uzanamayan kedi misali...
Serseri ~ 6 ay önce
Kampanya paranın ailesinin cebine girmesi için degi, cesedijin bulunmasi için. Okudugumuzu anlayalim öncelikle degil mi

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000