11 Şubat 2010, Perşembe 13:31:28

PİLOT HEM KATİL HEM TECAVÜZCÜ

Kanada’nın en büyük hava üssünün komutanı olan Albay Russell Williams’a yönelik suçlamalar, ülkede şok etkisi yarattı.
  • belline kuvet
  • Bektaşilerin çok beğendiğim bir deyişi vardır. " Allah kimseyi şaşkın, düşkün eylemesin " derler. Masonlar ise " Allah hazmedemeyeceklere güç vermesin " derler. Yorumcu güzel yorumlamış..insan ne olursa olsun yine de insandır.
  • Neticede insan. Rütbesi, mesleği, statüsü hatta toplum içerisindeki yeri ne olursa olsun iyi pozisyona gelen kötü birşey yapmaz diye bir kural var mı? Yada eğitimsiz veya çöpten ekmek toplayan biri kötülük yapar diye bir kural? Şaşılacak bir durum yok bence. "her sarıklıyı hoca sanma" sözü boşuna söylenmiş değil elbette.

İngiliz Kraliyet Ailesi dâhil olmak üzere çok sayıda önemli ismi de uçuran Albay Williams’ın, biri silah arkadaşı olmak üzere iki kadını öldürdüğü ve iki kadına da tecavüz ettiği iddia ediliyor…

Tutuklu olarak yargılanacağı belirtilen Albay Williams, geçtiğimiz Pazartesi günü cesedi bulunan 27 yaşındaki Jessica Lloyd ve Kasım ayında evinde ölü bulunan 38 yaşındaki Onbaşı Marie Comeau’yu öldürmek suçlamasıyla mahkemeye çıkarılacak.

Diğer bir iddiaya göre ise, 46 yaşındaki Kanadalı komutan, 30 Eylül 2009 tarihinde iki kadının evini basarak, kadınlara tacizde bulundu. Söz konusu taciz iddiasının, tacize uğrayan kadınlardan birinin ifadesine dayandırılması da şüpheleri güçlendiriyor…

Kanadalı komutanın, geçtiğimiz Temmuz ayında Ontario’daki Trenton Hava Kuvvetleri Üssü’ne tayini çıkmıştı. Kanada’nın en işlek hava üssü olan Trenton’da Williams, Afganistan ve Haiti için düzenlenen uçuşların başında bulunuyordu. Kanada Hava Kuvvetleri’nin en iyi pilotlarından biri olarak kabul edilen Williams, birçok ünlü politikacının pilotluğunu da yapmıştı.

Russell Williams

PİLOT HEM KATİL HEM TECAVÜZCÜ

Yorumlar

Misafir ~ 14 yıl önce
belline kuvet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Bektaşilerin çok beğendiğim bir deyişi vardır. " Allah kimseyi şaşkın, düşkün eylemesin " derler. Masonlar ise " Allah hazmedemeyeceklere güç vermesin " derler. Yorumcu güzel yorumlamış..insan ne olursa olsun yine de insandır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Neticede insan. Rütbesi, mesleği, statüsü hatta toplum içerisindeki yeri ne olursa olsun iyi pozisyona gelen kötü birşey yapmaz diye bir kural var mı? Yada eğitimsiz veya çöpten ekmek toplayan biri kötülük yapar diye bir kural? Şaşılacak bir durum yok bence. "her sarıklıyı hoca sanma" sözü boşuna söylenmiş değil elbette.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000