16 Ocak 2021, Cumartesi 09:19:20

PIA uçağının kalkışına izin verilmedi!

Pakistan Uluslararası Havayolları (PIA) firmasına ait bir yolcu uçağının, yasal gerekçelerden ötürü kalkıştan önce havalimanında durdurulduğu bildirildi.
  • Mollarin yonettigi, insanlarin asiri fakir, egitim seviyesinin asiri dusuk, ingilizce konusan ayricalikli bir kesimin mali goturdugu bir Islam ulkesi.. Altyapi hic yok, normal halkin tuvalet bile bulamdigi icme suyunda hijyen aranmadigi nukleer bir ulke.. Erken kalkan darbe yapar ama Allaha tapinmayi istemezler. Oyle ya dunya gecis yeri ne kadar aci cekersen o kadar cennete gitme ihtimalin yuksek.. Bize ornek rol model ulke...Yazik
  • Bunlara hayran olan kitle var. Birdr bunlarla ticaŕet yapıyoruz

Pakistan Uluslararası Havayolları (PIA) firmasına ait bir yolcu uçağının, yasal gerekçelerden ötürü kalkıştan önce Kuala Lumpur Havalimanı'nda durdurulduğu bildirildi.

PIA'nın sosyal medya hesabında yapılan paylaşımda, Pakistan'ın Karaçi kentinden dün Kuala Lumpur Havalimanına inen ve buradan İslamabad'a sefer yapmak üzere kalkışa hazırlanan Boeing-777 yolcu uçağının, Malezya makamlarının emriyle kalkışına izin verilmediği kaydedildi.

Uçağın durdurulmasının, firmanın bir başka şirket ile yaşadığı yasal anlaşmazlıktan kaynaklandığını aktaran PIA, Malezya'nın kararının tek taraflı ve kabul edilemez olduğunu belirtti.

Pakistan basınındaki haberlerde ise yolcu uçağının, PIA'nın uçakları kiraladığı Vietnamlı bir firmaya kira ödemesini yapmamasından ötürü durdurulduğu öne sürüldü.

Uçağın durdurulmasının ardından bir süre mahsur kalan yolcular ve kabin ekibinin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tehlikesine karşı karantina merkezine götürüldüğü açıklandı.

Olayın ardından açıklama yapan Pakistan Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Zahid Hafız Chaudhri, Malezya'daki büyükelçiliğin konuya ilişkin ilgili makamlarla yakın temasta olduğunu vurguladı.

Malezya hükümetinden ise uçağın durdurulmasına dair bir açıklama yapılmadı.

PIA uçağının kalkışına izin verilmedi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Molla ~ 3 yıl önce
Mollarin yonettigi, insanlarin asiri fakir, egitim seviyesinin asiri dusuk, ingilizce konusan ayricalikli bir kesimin mali goturdugu bir Islam ulkesi.. Altyapi hic yok, normal halkin tuvalet bile bulamdigi icme suyunda hijyen aranmadigi nukleer bir ulke.. Erken kalkan darbe yapar ama Allaha tapinmayi istemezler. Oyle ya dunya gecis yeri ne kadar aci cekersen o kadar cennete gitme ihtimalin yuksek.. Bize ornek rol model ulke...Yazik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Beter Olsunlar ~ 3 yıl önce
Bunlara hayran olan kitle var. Birdr bunlarla ticaŕet yapıyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rezil ~ 3 yıl önce
Halki perisanlik ve sefalet icinde yasayan icme suyu olmayan sokaklara hacet gideren bulasici hastaliklardan gecilmeyen mollalarin yonettigi ve mollarin Ingilizlere baglilik yemini ettigi sabah ilk kalkanin darbe yaptigi nukleer islam ulkesi
. ~ 3 yıl önce
Allah bildikleri gibi yapsın desek daha doğru olur. Bende açıkçası çok sevmiyorum onları.
Rezil diyene ~ 3 yıl önce
Niye rezil haksız sayılmaz aslında. Lisansız uçak uçuran pilotlar vardı. Belki o zihniyete demek istemiştir.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000