19 Nisan 2021, Pazartesi 13:07:51

Pegasus'ta Bir Dönem Sona Eriyor

Pegasus Hava Yolları'nda yönetim seviyesinde önemli bir gelişme yaşandı. Uzun yıllardır şirket bünyesinde görev yapan bir isim ayrılık kararı aldı.
  • Çok değişik bir sistem kurmuşlardı herkesin bir ajanı var yukarıya üflüyor yalan yanlış üflüyor milletin hakkını yiye yiye bir gün çatlayıp gidecekler gösterdiği a kapısından bu ka sevinen insanlarla vedalaşarak gitseydinya
  • Bu tip yoneticiler sayesinde hala sendikamız yok. Hakkını aradığında kapıyı gösteriyorlar. Çalışanlarda korkudan gık demiyor. Eski personel desen tazminatını yakmak istemiyor. Veremi gösterip sıtmaya razı ediyorlar. Tecrübeli 5-6-7 yıllık personeli asgari ücretle çalıştırıp yeni personele daha yüksek maaş vererek sezonluk işçi alma mantığı hep bu yöneticiler yuzundendir. Resmen genel merkez başımıza bunları çoban tayin etmiş bizlerde koyun misali. Sahada neler olup bitiyor genel merkezin umranda değil. Hele birde İNSAN KAYNAKLARİ departmanımız varki evlere senlik. Yazıklar olsun onca emeğinize. Tgs gibi gel yapalım anlaşma ver tazminatımızi baksın herkes kendi yoluna. Demirbilek gibi çok sıfırlı maaş almıyoruz ki istifa edelim.
  • Sana kimse hakkını helal etmiyor.birgun ofise geldin toplantı yaptın herkese çıkış kapısı olan A kapıyı gösterdin.simdi sen o kapıdan çık dahada iceri gelme.sen hep işcinin hakkını yedin.ercan erbil uçaklarindan sana özel kutular geliyordu bence bunlarda araştırılması çünkü ben kendi isteğiyle değil banko çıkarmışlar ya da kovmuslardir.hakkiniz sana hiç bir zaman helal değil. Multinet 550 TL maaşlarında 2825 TL ye sabitlettin hakkımız sana helal değil egolu demirbikek..
  • patron dostu işçi düşmanı olmayacaksın hiçbir zaman. ekmeği için ter dökenleri bırakıp klimalı ofislerde yellenen sahada ne olup bittiğini bilmeden ahkam kesen genel merkez çalışanlarının bayraktarlığını yaparsan arkandan iyi niyet temennisinde bulunacak kimseyi bulamazsın. İlahi adalet diyoruz buna. İşçinin ekmeğiyle oynayan kim varsa sonu hep hüsran oldu. Üstlerine yalakalık yapıp terfi alayım derken birlikte çalıştığın insanı ezersen bu dünyada olmasa da ahiret de verirsin hesabını tabi inancınız varsa
  • walla guzel soylemıssın eskı yer ısletme calısanı bı bok bılmeyen adamlar sef dıye gezıolar merıclı bey e yalakalık yapıyorlar oda bunu ıstıyor zaten yalanlarla herkes bıyerlere gelmıs hele o bazı sef dıe gezenler var onlar ne zaman gıder bekleyıp gorelım
  • Kendi getirdiklerjne departman açmış adam kesin kendi gidiyordur darısı bütün eski olan ve hiçbir bilgiyle gelmemiş onun bunun katkısıyla gelmislere
  • Personel zam almadığı zaman tepki gösterdiğinde;kapıda onlarca aç adam var ! diyerek kapıyı gösteren zihniyet..Adalet yerini buldu kağıt üzerinde kendi istifa etti ama herkes sebebini biliyor,darısı Erdinç Meriçli’nin başına kendisi de yolcuya katakulli yapacaksınız diyen bir zihniyet Allah bildiği yapsın geride kalan yer işletme çalışanı arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum..
  • Sirada Bogacta, onunda gitmesi lazim ki hakkimizi alalim.. tgs de harekatci 5700 para aliyor, 800 multinet hey bogac
  • Görevden affını mı istediler kıyamam.Sen insanlara kapı orada diye artislik yapıyordun çok insanın ahını aldın, hak yolunu bulur! Yallah a kapıya !
  • Işçi düşmanı patron dostu sonunda kendisine yol gösterildi hep bizlere A kapısını gösteriyordu hiç bir zaman bizlerin yanında durmadı burda işçi dostu diye yazan kendisi ve akrabaları galiba gelin sorun bakalım ramp de hakkında iyi birşey söyleyecek işçi varmı

Pegasus Hava Yolları'nda yönetim seviyesinde önemli bir gelişme yaşandı. Uzun yıllardır şirket bünyesinde görev yapan bir isim ayrılık kararı aldı.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Türkiye'nin en köklü yer hizmetleri şirketleri Havaş ve Çelebi'de çalıştıktan sonra 2009 yılında Pegasus'a transfer olan Murat Demirbilek'in görevini bırakacağı öğrenildi.

Pegasus Hava Yolları'nda Yer İşletme Direktörü olarak 2009 yılında göreve başlayan Murat Demirbilek Mart 2015'ten bu yana Yer Hizmetlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı pozisyonunda bulunuyor.

Demirbilek'in kendi kararıyla ayrılmak istediği ve Mayıs ayında görevi bırakacağı bilgisine ulaşıldı.

Marmara Üniversitesi İktisat bölümü mezunu olan Murat Demirbilek, Bilgi Üniversitesi'nde İşletme alanında yüksek lisans yaptı. 

©AirportHaber.com

Pegasus'ta Bir Dönem Sona Eriyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Ramp ~ 3 gün önce
Çok değişik bir sistem kurmuşlardı herkesin bir ajanı var yukarıya üflüyor yalan yanlış üflüyor milletin hakkını yiye yiye bir gün çatlayıp gidecekler gösterdiği a kapısından bu ka sevinen insanlarla vedalaşarak gitseydinya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir hizmetleri memur ~ 17 gün önce
Bu tip yoneticiler sayesinde hala sendikamız yok. Hakkını aradığında kapıyı gösteriyorlar. Çalışanlarda korkudan gık demiyor. Eski personel desen tazminatını yakmak istemiyor. Veremi gösterip sıtmaya razı ediyorlar. Tecrübeli 5-6-7 yıllık personeli asgari ücretle çalıştırıp yeni personele daha yüksek maaş vererek sezonluk işçi alma mantığı hep bu yöneticiler yuzundendir. Resmen genel merkez başımıza bunları çoban tayin etmiş bizlerde koyun misali. Sahada neler olup bitiyor genel merkezin umranda değil. Hele birde İNSAN KAYNAKLARİ departmanımız varki evlere senlik. Yazıklar olsun onca emeğinize. Tgs gibi gel yapalım anlaşma ver tazminatımızi baksın herkes kendi yoluna. Demirbilek gibi çok sıfırlı maaş almıyoruz ki istifa edelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
RAMP ~ 21 gün önce
Sana kimse hakkını helal etmiyor.birgun ofise geldin toplantı yaptın herkese çıkış kapısı olan A kapıyı gösterdin.simdi sen o kapıdan çık dahada iceri gelme.sen hep işcinin hakkını yedin.ercan erbil uçaklarindan sana özel kutular geliyordu bence bunlarda araştırılması çünkü ben kendi isteğiyle değil banko çıkarmışlar ya da kovmuslardir.hakkiniz sana hiç bir zaman helal değil. Multinet 550 TL maaşlarında 2825 TL ye sabitlettin hakkımız sana helal değil egolu demirbikek..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mh memur ~ 22 gün önce
patron dostu işçi düşmanı olmayacaksın hiçbir zaman. ekmeği için ter dökenleri bırakıp klimalı ofislerde yellenen sahada ne olup bittiğini bilmeden ahkam kesen genel merkez çalışanlarının bayraktarlığını yaparsan arkandan iyi niyet temennisinde bulunacak kimseyi bulamazsın. İlahi adalet diyoruz buna. İşçinin ekmeğiyle oynayan kim varsa sonu hep hüsran oldu. Üstlerine yalakalık yapıp terfi alayım derken birlikte çalıştığın insanı ezersen bu dünyada olmasa da ahiret de verirsin hesabını tabi inancınız varsa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Jackson ~ 23 gün önce
walla guzel soylemıssın eskı yer ısletme calısanı bı bok bılmeyen adamlar sef dıye gezıolar merıclı bey e yalakalık yapıyorlar oda bunu ıstıyor zaten yalanlarla herkes bıyerlere gelmıs hele o bazı sef dıe gezenler var onlar ne zaman gıder bekleyıp gorelım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bye ~ 25 gün önce
Kendi getirdiklerjne departman açmış adam kesin kendi gidiyordur darısı bütün eski olan ve hiçbir bilgiyle gelmemiş onun bunun katkısıyla gelmislere

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski Yer İşletme Çalışanı ~ 25 gün önce
Personel zam almadığı zaman tepki gösterdiğinde;kapıda onlarca aç adam var ! diyerek kapıyı gösteren zihniyet..Adalet yerini buldu kağıt üzerinde kendi istifa etti ama herkes sebebini biliyor,darısı Erdinç Meriçli’nin başına kendisi de yolcuya katakulli yapacaksınız diyen bir zihniyet Allah bildiği yapsın geride kalan yer işletme çalışanı arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tarafsız ~ 24 gün önce
insanlara iftira atmak , bu kadar kolay olmamalı. Katakulli yapicaksın falan filan hiçbir yöneticinin söyleyeceği şeyler değildir. İnandırıcı gel medi. Kın ve nefret dolu yorumların.
Harekat ~ 27 gün önce
Sirada Bogacta, onunda gitmesi lazim ki hakkimizi alalim.. tgs de harekatci 5700 para aliyor, 800 multinet hey bogac

Yanıtla

Kalan karakter 1000
harekat ~ 27 gün önce
Görevden affını mı istediler kıyamam.Sen insanlara kapı orada diye artislik yapıyordun çok insanın ahını aldın, hak yolunu bulur! Yallah a kapıya !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ramp bayram ediyor ~ 27 gün önce
Işçi düşmanı patron dostu sonunda kendisine yol gösterildi hep bizlere A kapısını gösteriyordu hiç bir zaman bizlerin yanında durmadı burda işçi dostu diye yazan kendisi ve akrabaları galiba gelin sorun bakalım ramp de hakkında iyi birşey söyleyecek işçi varmı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SAW Ramp ~ 26 gün önce
Ne işçi dostu şaka mı yapıyorsunuz. O A kapısının dili olsa da konuşsa kimler ve neler girdi çıktı o kapıdan... Şimdi devamını bekliyoruz. İlahi adalet elbet tecelli edecek.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000