21 Temmuz 2017, Cuma 11:55:15

Pegasus'a uluslararası ödül!

Pegasus Havayolları, coğrafi bilgi sistemi yazılımlarında global pazar lideri olan Esri’nin organize ettiği SAG Ödülleri kapsamında özel başarı ödülüne layık görüldü.
  • Öncelikle herkese selamlar. Herkesin görüşüne kesinlikle saygı duyuyorum. Kim nerede mutlu ise orada kalsın arkadaşlar. Ben ekmeğini yediğim şirket bana ülkem adına bu mutluluğu yaşatıp ruhumuzu gururumuzu okşuyor ise şartlar ne olursa olsun tebrik edip BAŞARILAR'ın daimi olmasını dilemek ile yükümlü olurum. Bu Ve buna benzer BAŞARILAR'ın devamı gelmesi şirketimizin hergeçen gün iyiye gitmesidir. Bu hem şirket olsun hemde çalışanlar adına olsun herşeyin iyi güzel vede mükemmel olacağına bir işarettir. İsim önemli değil, bu BAŞARILAR'ın çabasında kimlerin emeği ve fikri var ise canı gönülden tebrik ediyorum.
  • Helal olsun pegasusa. Şu sistemi bize de satsalar ya süper olur.
  • Ömer Kaya tebrikler! Yılmadan usanmadan bu projeyi yıllarca omuzlarında taşıdın. Bu başarı kesinlikle senin ve ekibinindir. Başarılarının devamını diliyorum.
  • Güle güle ben daima ucam Pegasus la ben memnun kalıyorum benim gözümde bir numara
  • Bir ödül de işten çıkarma ve mağdur etme adına verilmeli!
  • Pegasusu tebrik ederim. Yıllardır üzerinde çalıştığı bu projenin böyle bir başarı kazanması hem kullanıcısı olarak hem de bir Türk olarak gurumu okşadı. Bildiğim kadarıyla projede çalışan tüm ekip yerli ve pazarlaması da mümkün olan bir yazılım. Başarıları daim olsun.
  • Tebrikler katma değeri yüksek projelere ihtiyacımız var devaaam!!
  • kağıtları boşverde amcaoğlu eylül ekimde napıcaksınız? hayır biz gidiyoruz.. bi 100 kişi civarı adam varmış thy havuzda öyle bir iki tip açıp kurtulamıcaksınız...
  • Performance ve Navigasyon Grup Müdürlüğünde görevli arkadaşları tebrik ediyorum. Başarıları daim olsun.
  • Tebrikler. Yolun açık olsun PEGASUS...

Pegasus Havayolları, coğrafi bilgi sistemi yazılımlarında global pazar lideri olan Esri’nin organize ettiği SAG Ödülleri kapsamında özel başarı ödülüne layık görüldü. 300.000’den fazla aday arasından seçilen Pegasus; teknolojiyi yenilikçi bir şekilde uygulama ve mekansal bilginin görselleştirilmesi ve yönetimi alanında başarılı havacılık projesinden dolayı ödüllendirildi.

Kendi geliştirdiği EFB (Electronic Flight Bag) sistemiyle kokpitten kâğıt kullanımını kaldıran Pegasus, ödül alan dijital uçuş haritaları üretim projesi sayesinde, 3. parti üreticilere bağımlı olmadan kısa bir sürede kendi uçuş haritalarını oluşturabiliyor ve tüm uçaklara anında servis edebiliyor. Uçuş haritaları ve performans analizleri, Pegasus tarafından geliştirilen ve tasarlanan tek bir sistemle yapılıyor.

Pegasus Hava Yolları Uçuş Performans ve Navigasyon Grup Müdürü Ömer Kaya, ödüllendirilen projeyle ilgili olarak “Proje ekibindeki değerli arkadaşlarımla uzun süren bir çalışma süreci sonunda projemizi tamamladık. Bu ödül bizim için sadece teknik bilgi donanımının değil, aynı zamanda özverili çalışmanın ve işini tutkuyla yapmanın da bir ödülü. Türkiye’yi böyle büyük ve uluslararası bir platformda başarıyla temsil etmiş olmak büyük bir gurur ve mutluluk.” dedi.

Pegasus'a uluslararası ödül!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Rıdvan Y. ~ 2 yıl önce
Öncelikle herkese selamlar. Herkesin görüşüne kesinlikle saygı duyuyorum. Kim nerede mutlu ise orada kalsın arkadaşlar. Ben ekmeğini yediğim şirket bana ülkem adına bu mutluluğu yaşatıp ruhumuzu gururumuzu okşuyor ise şartlar ne olursa olsun tebrik edip BAŞARILAR'ın daimi olmasını dilemek ile yükümlü olurum. Bu Ve buna benzer BAŞARILAR'ın devamı gelmesi şirketimizin hergeçen gün iyiye gitmesidir. Bu hem şirket olsun hemde çalışanlar adına olsun herşeyin iyi güzel vede mükemmel olacağına bir işarettir. İsim önemli değil, bu BAŞARILAR'ın çabasında kimlerin emeği ve fikri var ise canı gönülden tebrik ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy kpt ~ 2 yıl önce
Helal olsun pegasusa. Şu sistemi bize de satsalar ya süper olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Azim ~ 2 yıl önce
Ömer Kaya tebrikler! Yılmadan usanmadan bu projeyi yıllarca omuzlarında taşıdın. Bu başarı kesinlikle senin ve ekibinindir. Başarılarının devamını diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Osman Efe ~ 2 yıl önce
Güle güle ben daima ucam Pegasus la ben memnun kalıyorum benim gözümde bir numara

Yanıtla

Kalan karakter 1000
işsiz ~ 2 yıl önce
Bir ödül de işten çıkarma ve mağdur etme adına verilmeli!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Süleyman ~ 2 yıl önce
Senidemi işten çıkardılar
Hostes ~ 2 yıl önce
Kesinlikle
... ~ 2 yıl önce
Pegasusu tebrik ederim. Yıllardır üzerinde çalıştığı bu projenin böyle bir başarı kazanması hem kullanıcısı olarak hem de bir Türk olarak gurumu okşadı. Bildiğim kadarıyla projede çalışan tüm ekip yerli ve pazarlaması da mümkün olan bir yazılım. Başarıları daim olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cuma ~ 2 yıl önce
Tebrikler katma değeri yüksek projelere ihtiyacımız var devaaam!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nane/suh ~ 2 yıl önce
kağıtları boşverde amcaoğlu eylül ekimde napıcaksınız? hayır biz gidiyoruz.. bi 100 kişi civarı adam varmış thy havuzda öyle bir iki tip açıp kurtulamıcaksınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gule gule ~ 2 yıl önce
ne dıyelim gidince dusunuruz
mime ~ 2 yıl önce
Yolun açık olsun . Sonra dönmek için kapıyı çalma.
=)) ~ 2 yıl önce
şu sonra dönme diyen arkadaşlara çok güldüm ya adam haklı ne konuşuyorsjnuz? ne anlatıyorsunuz? thy den üç beş crm sıkıntısı olup dönenler hariç kaç kişi dönmüş ya?? komik olmayın işinize bakın
arkadasım sanane ~ 2 yıl önce
tk ya kım donmus kım gıtmıs sızene.mılletın pgsde keyfı yerınde.olmayanda vardır her sırket gıbı.donse senın cebıne paramı gıtuyor yada donmese sen yuksekıyormusun.pgsdekı ekıp crmde en son sorun yasıyacak ekıp.sen gıt onları o sırkettekılere sor.kokpit 10 numara sahsen umurumda olmaz.sen tkda mutluysan ırda kal ben pgsde mutluyum.gelenlerıde gorduk gıdenlerıde.hem once kaptan olun.sonradını dusunursunuz.kaptan adam heryerde mutlu okur parasını ver ısıne karısma be istedın baska.oyuzden burda yorum yazacagınıza kaptanlıga calısın
gidici ~ 2 yıl önce
yolun açık olsun istediğin yere gidebilirsiniz. Amcaoğlu ense tıraşını görelim..
ZİYARETÇİ ~ 2 yıl önce
Performance ve Navigasyon Grup Müdürlüğünde görevli arkadaşları tebrik ediyorum. Başarıları daim olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
beyceli ~ 2 yıl önce
Tebrikler. Yolun açık olsun PEGASUS...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000