30 Temmuz 2018, Pazartesi 12:40:10

Pegasus yeni uçuş programını tanıttı

Pegasus Hava Yolları, misafirlerinin puan kazanmasına olanak sağlayan yeni uçuş programı Pegasus BolBol'u uygulamaya aldı.
  • Harcarken 1000 puanınızın ne kadar tl'ye denk geldiğini bilemiyorsunuz. Mevzu basit, eskiden hesabımızda tl olarak görüyorduk. şimdi puan olarak. sanırım 29 puan =1 tl. kimse bilmiyor net olarak karşılığını. zaman içersinde azaltacaklar kimse farketmeyecek. bi bakmışız 1000 puan 1 tl olmuş. Cebindeki paranın miktarını bilmezsen biri çaldığında anlamazsın. sermayenin gözü hep halkın cebinde.
  • Delikli polonun delik dişik işleri...
  • Ordu-Giresun Kıbrıs direkt sefer ne zaman başlayacak
  • İyi bir uygulama nasıl berbat edilir en iyi örneği 1 puan 1 tl idi karmakarışık yapmışlar yine Shopandmiles kullanma zamanı geldi
  • Kıbrıs Tan turkiyeye dönüşte eski sitede askere indirim sağlanıyordu değişimden sonra bunu kaldırmışlar
  • Acenteyi saf dışi bırakma operasyonu
  • Erken bilet alsanız bile uçuşları iptal eden bir şirket, 10defa tercih ettik 7 olumsuz can sıkıcı iptal rötar vs
  • Kıskananlar çatlasın...
  • Yeni sistem vergileri de yolculara odetiyor. Eski sistem bundan cok daha iyiydi
  • 16 Yıldır Turizm sektöründeyim bildiğim tanıdığım en kazıkcı havayolu ve tandik havayolu

Pegasus Hava Yolları, misafirlerinin puan kazanmasına olanak sağlayan yeni uçuş programı Pegasus BolBol'u uygulamaya aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Pegasus, 24 Temmuz'dan itibaren uygulamaya koyulan yeni uçuş programı Pegasus BolBol ile misafirlerine daha çok avantaj sunmaya başladı.

Program dönüşümü sonrası mevcut Pegasus Plus üyeleri aynı telefon numarası ve şifreleri ile Pegasus BolBol üyesi olarak devam edebiliyor, programın yeni fonksiyonları ve özelliklerinden faydalanabiliyor.

Üyeler, www.flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması üzerinden BolBol hesaplarıyla giriş yapıp uçuşları arattıktan sonra karşılarına çıkan BolPuan seçeneğini işaretleyerek, biletlerini BolPuan ile alabiliyorlar.

Pegasus BolBol ile misafirler artık bol bol puan kazanma şansına sahip oluyor. Program kapsamında her 100 liralık uçak bileti harcamasına 100 BolPuan, yurt içi online check-in işlemlerinde 250 BolPuan, yurt dışı online çheck-in işlemlerinde ise 500 BolPuan kazanılıyor.

Misafirler, biletlerini ve ek hizmetlerini (koltuk seçimi, bagaj, yemek, flex) puanları ile satın alabilirken isterlerse vergi ve hizmet bedellerini de puanları ile ödeyebiliyor.

Ayrıca ING Pegasus BolBol kredi kartı ile yapılan alışverişlerde ve iş ortakları Budget, Avis ve Rocketmiles’dan yapılan harcamalarda da BolPuan kazanmak mümkün oluyor. ING Pegasus BolBol Premium Kart ile 100 lira harcamaya 50 BolPuan, ING Pegasus BolBol Classic Kart ile 100 lira harcamaya 20 BolPuan, Budget ve Avis’ten yapılacak araç kiralamalarında 500 BolPuan, Rocketmiles'tan yapılacak otel rezervasyonundan ise 15 bin BolPuan'a varan puan kazanılıyor.
 

Pegasus yeni uçuş programını tanıttı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

ÇAĞLAYAN ~ 3 yıl önce
Harcarken 1000 puanınızın ne kadar tl'ye denk geldiğini bilemiyorsunuz. Mevzu basit, eskiden hesabımızda tl olarak görüyorduk. şimdi puan olarak. sanırım 29 puan =1 tl. kimse bilmiyor net olarak karşılığını. zaman içersinde azaltacaklar kimse farketmeyecek. bi bakmışız 1000 puan 1 tl olmuş. Cebindeki paranın miktarını bilmezsen biri çaldığında anlamazsın. sermayenin gözü hep halkın cebinde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nane ~ 4 yıl önce
Delikli polonun delik dişik işleri...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet DENİZLİ- ~ 4 yıl önce
Ordu-Giresun Kıbrıs direkt sefer ne zaman başlayacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vedat ~ 4 yıl önce
İyi bir uygulama nasıl berbat edilir en iyi örneği 1 puan 1 tl idi karmakarışık yapmışlar yine Shopandmiles kullanma zamanı geldi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Burak ~ 4 yıl önce
Kıbrıs Tan turkiyeye dönüşte eski sitede askere indirim sağlanıyordu değişimden sonra bunu kaldırmışlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acente ~ 4 yıl önce
Acenteyi saf dışi bırakma operasyonu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Guvenmeyin ~ 4 yıl önce
Erken bilet alsanız bile uçuşları iptal eden bir şirket, 10defa tercih ettik 7 olumsuz can sıkıcı iptal rötar vs

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hadi ordan ~ 4 yıl önce
Kıskananlar çatlasın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 4 yıl önce
Yeni sistem vergileri de yolculara odetiyor. Eski sistem bundan cok daha iyiydi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bol bol kazık ~ 4 yıl önce
16 Yıldır Turizm sektöründeyim bildiğim tanıdığım en kazıkcı havayolu ve tandik havayolu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000