04 Aralık 2023, Pazartesi 18:26:34

Pegasus yeni hat açılışı için gün sayıyor

Pegasus Hava Yolları, seyahatseverlere daha fazla ulaşım seçeneği sunmak amacıyla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) ile Almanya'nın Dortmund Havalimanı (DTM) arasında yeni bir uçuş rotası başlatıyor.
  • KALINMIŞ KARAR , ALAMANYA DA NEREYE UÇSAN DOLU GİDER GELİRSİN , NÜREMBERG E DE BEKLİYORUZ , BREMEN E DE

Pegasus Hava Yolları, seyahatseverlere daha fazla ulaşım seçeneği sunmak amacıyla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) ile Almanya'nın Dortmund Havalimanı (DTM) arasında yeni bir uçuş rotası başlatıyor. 19 Aralık itibariyle başlayacak olan bu yeni hizmet, haftada üç kez gerçekleştirilecek ve İstanbul ile Dortmund arasındaki hava ulaşımını daha sık ve kolay hale getirecek.

Dortmund Havalimanı CEO'su Ludger van Bebber, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Yolcular, İstanbul'u keşfetmenin yanı sıra, Pegasus'un Sabiha Gökçen üzerinden sağladığı geniş rota ağı sayesinde birbirinden çeşitli heyecan verici destinasyonlara kolayca ulaşabilecekler" ifadelerini kullandı. Bu açıklama, sadece İstanbul ve Dortmund arasında değil, aynı zamanda Pegasus'un genel rota ağı içindeki diğer destinasyonlara da vurgu yaparak, yolculara geniş bir seyahat seçeneği sunulacağını belirtiyor.

Pegasus'un yeni rotası, Türkiye ile Almanya arasında seyahat edenler için daha fazla esneklik ve konfor sunmayı amaçlıyor. İki ülke arasındaki sık seyahat edenler ve iş seyahatleri yapanlar için bu hizmet, ekonomik ve düzenli bir ulaşım alternatifi sunarak seyahat deneyimini iyileştirmeyi hedefliyor. Bu yeni uçuş hattının, turistik ve iş amaçlı seyahat edenler için İstanbul ile Dortmund arasındaki bağlantıyı güçlendirerek kültürel ve ekonomik etkileşimi artıması bekleniyor. 

©AirportHaber.com

Pegasus yeni hat açılışı için gün sayıyor

Yorumlar

GEÇ ~ 3 ay önce
KALINMIŞ KARAR , ALAMANYA DA NEREYE UÇSAN DOLU GİDER GELİRSİN , NÜREMBERG E DE BEKLİYORUZ , BREMEN E DE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet ~ 3 ay önce
Iyi olur Gorecez bakalim fiatlar nasil olacak

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000