07 Şubat 2023, Salı 18:23:21

Pegasus ve Bonair'den depremzedelere destek sürüyor

Türkiye'nin 10 ilinin etkilendiği iki deprem sonrasında yaraları sarmak için afet bölgelerinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu AHBAP Derneği'ne sivil havacılık sektöründen iki ayrı destek geldi.
  • kesenize bereket yüreğinize sağlık
  • Tesekkur ederiz. Sagol, Varol Pegasus yardimlarin icin.

Türkiye'nin 10 ilinin etkilendiği iki deprem sonrasında yaraları sarmak için afet bölgelerinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu (STK) AHBAP Derneği'ne sivil havacılık sektöründen iki ayrı destek geldi.

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 şiddetindeki 2 ayrı yıkıcı deprem sonrasında Türkiye 10 ildeki arama-kurtarma çarlışmaları için tek yürek oldu. Afet bölgesinde yoğun bir şekilde faaliyet gösteren AHBAP Derneği de bu çalışmalarda öne çıkan STK'lardan biri oldu. 

Türkiye'nin en büyük düşük maliyetli hava yolu şirketi Pegasus Airlines, afet bölgelerinden ücretsiz uçuşların yanı sıra AHBAP'ın faaliyetlerine destek olmak amacıyla 3 milyon TL'lik bağışta bulundu. 

Öte yandan Tolga Gül'ün genel müdürlüğünü yaptığı Bonair de ücretsiz medikal araç desteğinin yanı sıra 150 bin TL'lik bağış yaptı. 

©AirportHaber.com

Pegasus ve Bonair'den depremzedelere destek sürüyor

Yorumlar

alp ~ 1 yıl önce
kesenize bereket yüreğinize sağlık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aferim Pegasus. ~ 1 yıl önce
Tesekkur ederiz. Sagol, Varol Pegasus yardimlarin icin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000