02 Ağustos 2017, Çarşamba 15:02:13

Pegasus İzmir-Batman seferlerine başladı

Pegasus Havayolları, İzmir-Batman arasında planlanan tarifeli uçak seferlerine başladı.
  • Siirte hayırlı olsun..
  • Ankara izmir antalya adana. THY tarafından değerlendirilmiyor. Gerekirse uçaklar yerde kalır ama bu şehirleri dikkate almaz. İyi bir planlama ile THY bu şehirleri değerlendirmeli millet hizmet bekliyor.
  • Ak parti bu havalimanlarının sayısını artırmamış olasıydı bu havaş falan buralarda iş falan yapamaz idi,buna rağmen ak parti karşıtıdır bu şirketlerin müdürleri vs.
  • Amasya, Çorum, Tokat Samsun merkez ve ilçeleri sizi bekliyor, malum Samsun meydanı kapanıyor, bu Pegasus için iyi bir fırsat ADB MZH uçuşları, Sayın Pegasus yonetimine sevgiler.
  • Pegasus bu yıl Ankara ve izmirden başlattığı çapraz uçuşlar sayesinde pazar payını artıracaktır
  • Hayirli ugurlu olsun insallah
  • İzmir-Kahramanmaraş'ta başlamalı burdan Sn. Nane'ye seslenmek istiyorum artık sesimizi duyun.

Pegasus Havayolları, İzmir-Batman arasında planlanan tarifeli uçak seferlerine başladı.

Batman seferi yapan Pegasus Havayolları'na ait uçak İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan saat 10.50'de havalandı. Saat 12.30'da Batman Havalimanı'na iniş yapan ilk tarifeli uçak, Devlet Hava Meydanları İşletmesi itfaiye ekipleri personelinin oluşturduğu sulu takı altından geçti. Uçak, Havalimanı Müdürü Erol Yılmaz, Havalimanı Müdür Yardımcısı Yunus Karaca, TÜRSAB Bölgesel Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Yıldız ve havalimanı idari personeli tarafından selamlanarak karşılandı.

Yolcuların uçaktan inmesinin ardından Havalimanı Müdürü Erol Yılmaz ve TÜRSAB Bölgesel Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Yıldız uçağın pilotlarına ve kabin ekibine çiçekler sundu.

İlk uçakla gelen yolcular büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, yıllardır bu seferlerin başlamasını beklediklerini ifade etti.Pegasus İzmir-Batman seferlerine başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

HİZMET GÖR ~ 5 yıl önce
Siirte hayırlı olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Turkish ~ 5 yıl önce
Ankara izmir antalya adana. THY tarafından değerlendirilmiyor. Gerekirse uçaklar yerde kalır ama bu şehirleri dikkate almaz. İyi bir planlama ile THY bu şehirleri değerlendirmeli millet hizmet bekliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 5 yıl önce
Ak parti bu havalimanlarının sayısını artırmamış olasıydı bu havaş falan buralarda iş falan yapamaz idi,buna rağmen ak parti karşıtıdır bu şirketlerin müdürleri vs.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MZH ~ 5 yıl önce
Amasya, Çorum, Tokat Samsun merkez ve ilçeleri sizi bekliyor, malum Samsun meydanı kapanıyor, bu Pegasus için iyi bir fırsat ADB MZH uçuşları, Sayın Pegasus yonetimine sevgiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çorumlu ~ 5 yıl önce
Çorumda otogar boş zaten oraya iner uçaklar
Pegasus ~ 5 yıl önce
Pegasus bu yıl Ankara ve izmirden başlattığı çapraz uçuşlar sayesinde pazar payını artıracaktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 5 yıl önce
Hayirli ugurlu olsun insallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K.maraşlı ~ 5 yıl önce
İzmir-Kahramanmaraş'ta başlamalı burdan Sn. Nane'ye seslenmek istiyorum artık sesimizi duyun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000