18 Eylül 2019, Çarşamba 09:45:29

Pegasus Express bagaj sistemini yeniledi

Pegasus Havayolları, yenilediği Express Bagaj hizmetiyle, misafirlerine kontuarda sıra beklemeden seyahat edebilme imkânı sunuyor.
  • Pegaguşu terbik ediyorum
  • Süper olmuş. Adamlarda iş bitiricilik ve liyakat var..
  • İşin görselliğini bir kenara bırakıp biraz şut altı ile ilgilensinler, mesajlar düzgün akıyor mu? Şut altında ağır şartlarda çalışmakta olan ramp personeli bagajları elle ayıklamak zorunda kalıyor mu? yolcu vardığı meydanda bagajını alabiliyor mu? Üst yöneticilere reklam yapmak uğruna saçma sapan şeyler yapmasınlar. Televizyon gibi kiosk çok mantıklı olmamış.
  • New York seferine başlasın artık.

Pegasus Havayolları, yenilediği Express Bagaj hizmetiyle, misafirlerine kontuarda sıra beklemeden seyahat edebilme imkânı sunuyor. Fazla bagaj ağırlığı satın alımı ve ödeme işlemlerini bir arada sunan Express Bagaj sistemi; bu özelliğiyle Türkiye’de bir ilk olma niteliği taşıyor.

Türkiye’nin dijital hava yolu Pegasus, misafirlerinin hızlı, kolay ve dijital bir yolculuğu deneyimlemesi amacıyla yenilediği Express Bagaj hizmetiyle, misafirlerine kontuarda sıra beklemeden seyahat edebilme imkânı sunuyor. Pegasus misafirleri, Express Bagaj hizmeti çerçevesinde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yeni nesil kioskları ve bagaj ünitelerini kullanarak birçok hizmeti kontuarda sıra beklemelerine gerek kalmadan kolayca yapabiliyor. Fazla bagaj satın alımı ve ödeme işlemlerini bir arada sunan Express Bagaj sistemi; bu özelliğiyle Türkiye’de bir ilk olma niteliği taşıyor.

Tüm üretim ve geliştirmeleri yerli tedarikçi firmalarla birlikte tamamlanan yeni nesil kiosklar ve bagaj üniteleri sayesinde, aynı bilette bulunan misafirler artık check-in işlemleri ve biniş kartı basımı, toplam bagaj hakkı dahilinde self-servis bagaj etiketlemesi, ilave bagaj hakkı satın alımı, kontuarlarda bulunan okuyucu ünitelere bagaj bırakımı gibi birçok hizmeti sıra beklemelerine gerek kalmadan kolayca yapabiliyor. Pegasus misafirleri, yeni dönem akıllı teknolojilerin kullanıldığı Express Bagaj kiosklarından işlemlerini barkod okutarak veya bilgilerini girerek yapabildikleri gibi, yeni çipli kimlik kartlarını ve pasaportlarını okutarak da kolay ve hızlı bir şekilde başlatabiliyor. Üretim ve geliştirmelerinde yeni nesil dokunmatik ekranlar, yeni kimlik kartlarının ve pasaportların kolaylıkla tanımlanabildiği okuma sistemleri ve son teknoloji ödeme sistemleri kullanılan yeni Express Bagaj üniteleri, Pegasus misafirlerine uçuş öncesinde hız ve kolaylık sağlıyor.

Pegasus Express bagaj sistemini yeniledi

Facebook Yorum

Yorumlar

Yollu ~ 1 ay önce
Pegaguşu terbik ediyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Valla ~ 1 ay önce
Süper olmuş. Adamlarda iş bitiricilik ve liyakat var..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BRS ~ 1 ay önce
İşin görselliğini bir kenara bırakıp biraz şut altı ile ilgilensinler, mesajlar düzgün akıyor mu? Şut altında ağır şartlarda çalışmakta olan ramp personeli bagajları elle ayıklamak zorunda kalıyor mu? yolcu vardığı meydanda bagajını alabiliyor mu? Üst yöneticilere reklam yapmak uğruna saçma sapan şeyler yapmasınlar. Televizyon gibi kiosk çok mantıklı olmamış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pc0001 Saw - jfk ~ 1 ay önce
New York seferine başlasın artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000