25 Eylül 2020, Cuma 13:01:46

Pegas Touristik'ten İstanbul çıkarması

Pegas Touristik 500 seyahat acentesini İstanbul'a getiriyor.
  • Yolcu karşılama yok turizmciler nasıl karşılayacak bunları...sayın ceo bunu düşünmüştür ins...kimin yönetimine kaldı havalimanı o kadar tecrübeli CEO’lardan sonra..
  • Rus pastasını Nordwind e hediye etmiş
  • Türkiyenin doğal güzelliği güneşi yemekleri mühteşem ama insanları hep şikayetçi mutsuz nankör memleketin kıymetini bilin
  • Pegas'tan İstanbul kuşatması yazsaydınız keşke, şu askeri terimlerle haber yapmayın bırakın artık.

Pegas Touristik 500 seyahat acentesini İstanbul'a getiriyor.

İstanbul bağlantılı Anadolu turları düzenlemeyi planlayan Pegas Touristik, bu turları tanıtmak amacıyla seyahat acentelerini İstanbul ve Antalya'da ağırlayacak.

Pegas Touristik'in iştiraki olan Nordwind Airlines ile İstanbul Havalimanı'na inen acenteler coşkuyla karşılandı.

Paket turların 3-4 günlük kültürel turlar olduğu ve İstanbul bağlantılı olarak Anadolu'nun en özel yerlerinin gezdirileceği ifade edilirken, bu kapsamda Anadolu'daki en ilgi çekici bölgeler için çalışmaların sürdüğü kaydedildİ. Söz konusu turların tanıtımı amacıyla başta Rusya olmak üzere Ukrayna ve Kazakistan'dan 500 seyahat acentesini İstanbul'a getirecek olan Pegas Touristik, bu ziyaretlerin devam edeceğini bildirdi.

Öncelikle İstanbul'daki oteller, müzeler ve turistik yerlerin gezdirileceği acenteler daha sonra Antalya'da ağırlanacak.

Öte yandan Nordwind Airlines'ın 1 Ekim itibariyle haftanın her günü Moskova-İstanbul seferlerine başlayacağı, 26 Ekim itibariyle haftada 2 gün İstanbul-Kazan ve haftada 3 gün İstanbul-St. Petersburg seferlerinin yanı sıra 27 Ekim itibariyle de haftada 2 gün İstanbul Rostov seferlerinin başlayacağı açıklandı.Pegas Touristik'ten İstanbul çıkarması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Haa haa iga da ? ~ 24 gün önce
Yolcu karşılama yok turizmciler nasıl karşılayacak bunları...sayın ceo bunu düşünmüştür ins...kimin yönetimine kaldı havalimanı o kadar tecrübeli CEO’lardan sonra..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Onur ~ 24 gün önce
Rus pastasını Nordwind e hediye etmiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gurbetçi ~ 25 gün önce
Türkiyenin doğal güzelliği güneşi yemekleri mühteşem ama insanları hep şikayetçi mutsuz nankör memleketin kıymetini bilin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gurbet city ~ 23 gün önce
Nankor bunlar anlamazlar . Dunya liderilerinin kıymetlerini bilcekleri yere
KSS ~ 25 gün önce
Pegas'tan İstanbul kuşatması yazsaydınız keşke, şu askeri terimlerle haber yapmayın bırakın artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000