29 Nisan 2013, Pazartesi 07:58:36

PASİFİK OKYANUSU'NA BALON DÜŞTÜ!

Peru'da içerisinde 7 kişi bulunan sıcak hava balonu, Pasifik Okyanusu'na düştü. Balondaki 5 kişi kurtarılırken, 2 kişinin kaybolduğu belirtiliyor.
  • Evet bizde yaşanmadan gerekli önlemleri almamız gerekmektedir www.ambulansucak.eu Bakanlık neslinde çalışmalar yapılmalıdır. Aksi taktirde çok kişinin canı yanar ölümler olur.
  • Uçak kiralama çok hassas yapılması gereken bir durum tabı kı teknik kadronun olaya cok dikkatlı yaklaşmaları gerekmektedır www.antalyaucak.com adresindeyiz
  • Geçenlerde mısır da , şimdide peru da ... En azından Turkiye de ciddi bir kaza olmadan denetlemelerin artmasıdır..

Perulu yetkililer, 7 kişi taşıyan balonun Pasifik Okyanusu'na düştüğünü, 5 kişinin kurtarıldığını ancak balonu kullanan ile turistlerden birinin kaybolduğunu belirtti.

Balonun ait olduğu şirketin yöneticisi Luis Fernandez ise rüzgarın balonu rotasından çıkardığını ifade etti.

İçişleri Bakanı Wilfredo Pedraza, olaya ilişkin yaptığı açıklamada balonda bulunanların can yeleği giymediğini kaydetti.

Perulu yetkililerin kayıplar için geniş çaplı arama başlattıkları, kurtarılan 5 kişinin de hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

PASİFİK OKYANUSU'NA BALON DÜŞTÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar

Ambulans Uçak ~ 7 yıl önce
Evet bizde yaşanmadan gerekli önlemleri almamız gerekmektedir www.ambulansucak.eu Bakanlık neslinde çalışmalar yapılmalıdır. Aksi taktirde çok kişinin canı yanar ölümler olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçak kiralama ~ 7 yıl önce
Uçak kiralama çok hassas yapılması gereken bir durum tabı kı teknik kadronun olaya cok dikkatlı yaklaşmaları gerekmektedır www.antalyaucak.com adresindeyiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
skyaircharter ~ 9 yıl önce
Geçenlerde mısır da , şimdide peru da ... En azından Turkiye de ciddi bir kaza olmadan denetlemelerin artmasıdır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000