09 Ağustos 2010, Pazartesi 08:05:32

PASAPORT SIRASINDA GERGİNLİK

Grammy ödüllü Jameikalı şarkıcı Sean Paul ile Türkiye’nin ünlü şovmeni Mehmet Ali Erbil arasında Ercan Devlet Havaalanı’nda “pasaport sırası” nedeniyle gerginlik yaşandı.
  • nedendir bilinmez bu türden kayırmacılık ve yalakalık kanıksanır olmuş. gidin bakalım yunanistan'a, pasaport sırasında böyle saçmalıklar görecek misiniz?
  • sanki aynisini kendisi ve kendi gibi sozum ona ulkemizin meshurlari ahl de ve diger istasyonlarda yapmadilar mi yapmiyorlar mi yapmayacaklar mi???? suc onlara bu kolayligi saglayanlarda degil mi???? sirf unluler diye pasaport kontrolunde sira beklemeyenler,check in de sira beklemeyenler her istedikleri olsun isteyenler kadar onlasrin her istegine evet diyen gorevliler de suclu degil de kim suclu???? gecen gs li arda geldi arkadaslariyla havalani buro amiri onu karsiladi ve kuyruga sokmadan yandan gecirdi..eee suclu kim burda peki??arda mi amir mi???
  • M.Ali Erbil kocayıp gözden düşmüş kurtlar gibi yine göze gelebilmek için gündem yaratmaya çalışıyor bence..... Ayrıca sayın Erbil Ercan Türkiye'de değil.....ERCAN Kuzey Kıbrıs'ta....her ne kadar kabullenseniz de kabullenmesenizde...
  • sean paulu tanimiyormus bile laf bak, adami hergun mtv videolari yayinliyor, dunyanin heryerinde sarkilari dinleniyor. desene sean paul bizim memoyu kaale almamis.
  • "Burası Türkiye" mi demiş??? Olay Ercan'da gerçekleşmemiş mi???
  • Adam haklı. başlarım çifte standartına. Mehmet ali erbil gelipte diğer yolcuların önüne geçip işlem yaptırmışmı ? hayır. e bu tipsiz bozma ne diye milletin önüne geçipte bu işlemi yaptırıyor. sadrazamın sol kolumu. anladınız siz onu .
  • sanırım mali kendisine cıp( cıvıl ımportant passenger ) olarak davranılmasını istemiş daha bunun için çalışması gerekiyo demekki :)
20 kişilik ekibiyle KKTC’ye gelen Sean Paul ile aynı uçakta bulunan ve pasaport işlemleri için diğer tüm yolcular gibi sıraya giren Mehmet Ali Erbil, Jamaikalı sanatçının sıra beklemeden pasaport işlemlerini özel bir odada yaptırdığını görünce küplere bindi.

“Bu çifte standart. Ben niye sıradayım” diye duruma tepki gösteren Mehmet Ali Erbil, pasaport işlemi bitmek üzere olan Sean Paul’un oturduğu yere giderek “önce benim işlemlerim halledilecek” diye görevlilere çıkıştı.

Daha sonra öfkeyle Jamaikalı sanatçıya dönen Erbil, “burası Türkiye, ayağını denk al. Hem buralara gelip paramızı alıyorsunuz, hem de ukalalık yapıyorsunuz” dedi.
Sean Paul’un kim olduğunu dahi bilmediğini ve adını hayatında duymadığını söyleyen Mehmet Ali Erbil, bu kişiye yapılan ayrıcalıklı muameleye kızdığını dile getirdi.
PASAPORT SIRASINDA GERGİNLİK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 12 yıl önce
nedendir bilinmez bu türden kayırmacılık ve yalakalık kanıksanır olmuş. gidin bakalım yunanistan'a, pasaport sırasında böyle saçmalıklar görecek misiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
sanki aynisini kendisi ve kendi gibi sozum ona ulkemizin meshurlari ahl de ve diger istasyonlarda yapmadilar mi yapmiyorlar mi yapmayacaklar mi???? suc onlara bu kolayligi saglayanlarda degil mi???? sirf unluler diye pasaport kontrolunde sira beklemeyenler,check in de sira beklemeyenler her istedikleri olsun isteyenler kadar onlasrin her istegine evet diyen gorevliler de suclu degil de kim suclu???? gecen gs li arda geldi arkadaslariyla havalani buro amiri onu karsiladi ve kuyruga sokmadan yandan gecirdi..eee suclu kim burda peki??arda mi amir mi???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
M.Ali Erbil kocayıp gözden düşmüş kurtlar gibi yine göze gelebilmek için gündem yaratmaya çalışıyor bence..... Ayrıca sayın Erbil Ercan Türkiye'de değil.....ERCAN Kuzey Kıbrıs'ta....her ne kadar kabullenseniz de kabullenmesenizde...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
sean paulu tanimiyormus bile laf bak, adami hergun mtv videolari yayinliyor, dunyanin heryerinde sarkilari dinleniyor. desene sean paul bizim memoyu kaale almamis.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
"Burası Türkiye" mi demiş??? Olay Ercan'da gerçekleşmemiş mi???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Adam haklı. başlarım çifte standartına. Mehmet ali erbil gelipte diğer yolcuların önüne geçip işlem yaptırmışmı ? hayır. e bu tipsiz bozma ne diye milletin önüne geçipte bu işlemi yaptırıyor. sadrazamın sol kolumu. anladınız siz onu .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
sanırım mali kendisine cıp( cıvıl ımportant passenger ) olarak davranılmasını istemiş daha bunun için çalışması gerekiyo demekki :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000