07 Nisan 2018, Cumartesi 08:46:59

Paraşütçüler şehitler için uçtu

Siirt'te Beron Sportif Havacılık Kulübü üyeleri, Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan güvenlik güçleri için kentin semalarında Türk bayrakları dalgalandırdı.
  • Memlekete selam
  • Tebrikler arkadaşlara.
  • şehitler icin uculurmmu? olay ne ? gelir elde edip şehit ailesine falan mı verdin ? yoksa sadece bayrak mı sallıyosun ? sırf reklam riyakarlık kokan hareketler

Siirt'te Beron Sportif Havacılık Kulübü üyeleri, Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan güvenlik güçleri için kentin semalarında Türk bayrakları dalgalandırdı.

Kulüp üyesi yamaç paraşütçüleri, bin rakımlı Deyr Tepesi'ndeki uçuş alanında hazırlıklarını tamamlayarak atlayış gerçekleştirdi.

Yamaç paraşütçüleri, Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan güvenlik güçleri için gökyüzünde Türk bayrakları dalgalandırdı, "Anadolu Ajansı 98 yaşında" yazılı pankart açtı.

Yamaç paraşütü pilotu Soner Yılmaz, yaptığı açıklamada, 5 yıldır bu sporla ilgilendiğini, Botan Vadisi'nde uçuşlar gerçekleştirdiklerini söyledi.

Yılmaz, "Havanın müsait olduğu zamanlarda Dery Tepesi'nde yamaç paraşütü sporunu gerçekleştiriyoruz. Bugün 6 arkadaşımızla bu uçuşumuzu Afrin'de şehit olan güvenlik güçlerimize adadık. Şanlı Türk bayrağımızı da uçuş esnasında şehitlerimiz için dalgalandırdık." dedi.

AA'nın 98. kuruluş yıl dönümü için de uçuş gerçekleştirdiklerini ifade eden Yılmaz, "Uçuşumuzu, haber olarak takip ettiğimiz, doğru haberi her zaman bizlere tarafsız ve şeffaf bir şekilde aktaran Anadolu Ajansına da armağan ediyoruz. AA'nın pankartını Siirt semalarında açtık. AA'nın 98. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz." şeklinde konuştu.

Botan Vadisi'nin eşsiz manzarasında uçuş gerçekleştirdiklerini belirten Murat Timurtaş da "Bugünkü uçuşumuzun amacı Afrin'de şehitlerimizi anmak. Havada ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandırdık. Bunun herkese örnek olmasını, görmesini istiyoruz." ifadelerini kullandı.Paraşütçüler şehitler için uçtu

Facebook Yorum

Yorumlar

Veleye ~ 4 yıl önce
Memlekete selam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ESB ~ 4 yıl önce
Tebrikler arkadaşlara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayri ~ 4 yıl önce
şehitler icin uculurmmu? olay ne ? gelir elde edip şehit ailesine falan mı verdin ? yoksa sadece bayrak mı sallıyosun ? sırf reklam riyakarlık kokan hareketler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000