15 Şubat 2021, Pazartesi 12:29:18

Pandemi döneminde doğan şirket uçuşlara hazırlanıyor

Covid-19 pandemisinin ortasında dünya genelinde birçok havayolu şirketi mali krizle uğraşırken, yeni kurulan bir havayolu şirketi uçuşlara hazırlanıyor.
  • görünen köy kılavuz istemez
  • thy de yaz sonu alıma geçer. kargosu çok büyüdü oraya bir miktar pilot kaydırdılar. üstelik salgın sonrası her rotaya saldırmaya hazır durumda diger şirketler toparlanmadan tüm rotalarda agresif olacaktır tk. emekli edilen kaptanlar var, yabancılar gidiyor. cadetlerini egitime tekrar başlattı geçen aylarda. bi süre başka cadet açmazlar sanmıyorum başlarına dert oldu cadetler pandemi döneminde ama yazın kısıtlamalar azaldığı gibi thy pilot alımı yapar. büyüme fırsatı olarak bakıyor şirket pandemiye. ryan ve wizz alım yapıyor şuan. büyük havayolları pandemi sonrası turizm iştahını kaçırmak istemiyor.
  • Kendi ülkemizden başka yer haram ya.Ülkemi seviyorum keşke şartlar biraz iyileşse keşke yoksa kim gitmek isterki ülkesinden..
  • Okudum fakat anlamadım demek ki National bir ilan değil
  • Kimse sevinmesin elin avrupalisi ilk madde avrupa birligi vatandasi diyor hadi oldu ikinci olarak EASA lisans soruyor yani bizden oraya gidecek adam yok!! Milli havayolu sirketimiz gibi onune gelen avrupaliyi sorgusuz sualsiz alip birde uzerine kaptan upgrde etmez adamlar Kendi evlatlarimizda evde issiz oturur gercekten cok ilginc bir ulkeyiz
  • Yok istifa ederim yok basar giderim diyen tayfa hadi görelim sizi alın size iş ilanı öyle şirketi tehdit etmek kolay mıydı?
  • Thy de ilan açsa keşke ya
  • Lisansimi 2 yil once aldim is bulamadim. Hemen basvurayim.
  • thy nezaman ilan koyacak?
  • Bu şirket 6 ay sonra iflas bayrağını çeker

Covid-19 pandemisinin ortasında dünya genelinde birçok havayolu şirketi mali krizle uğraşırken, yeni kurulan bir havayolu şirketi uçuşlara hazırlanıyor.

Norveç'in çiçeği burnunda havayolu şirketi FLYR, geçtiğimiz yılın son günlerinde kurulmuş ve 2021 yılının ilk yarısında seferlere başlayacağı açıklanmıştı. Şirketin Önümüzdeki ay ilk ticari seferini icra etmesi planlanıyor.

1 Mart 2021'de göklere çıkması beklenen şirketin aynı zamanda borsada işlem görmesi için halka arz sürecinin başladığı de belirtildi.

Yaklaşık 10 yıl boyunca ülkenin en büyük hava yolu şirketi Norwegian kadrosunda bulunan Tonje Wikstrøm Frislid'ın CEO olarak görev yapacağı FLYR'ın kurucusu ise yine Norwegian'dan tanıdık bir isim; Erik G. Braathen. 

İlk etapta operasyonlarını Boeing 737 tipi uçaklarla icra edecek FLYR, filosunu kısa sürede 30 uçağa çıkarmayı  hedefleniyor.

PİLOT VE KABİN MEMURU ARIYORLAR

Öte yandan şirket kısa süre içerisinde başlayacağı uçuş faaliyetleri için açık iş pozisyonlarını da duyurdu.

FLYR, Boeing 737 lisanslı kaptan pilot ve first officer yanı sıra kabin memuru alımı da yapacak.

Şirket ayrıca Marka ve Pazarlama Müdürü, Uçuş Müdürü ve Uçuş Destek Personeli arıyor.

İLAN DETAYLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

©AirportHaber.com

Pandemi döneminde doğan şirket uçuşlara hazırlanıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

glubu yazana ~ 3 yıl önce
görünen köy kılavuz istemez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy de yazın alır ~ 3 yıl önce
thy de yaz sonu alıma geçer. kargosu çok büyüdü oraya bir miktar pilot kaydırdılar. üstelik salgın sonrası her rotaya saldırmaya hazır durumda diger şirketler toparlanmadan tüm rotalarda agresif olacaktır tk. emekli edilen kaptanlar var, yabancılar gidiyor. cadetlerini egitime tekrar başlattı geçen aylarda. bi süre başka cadet açmazlar sanmıyorum başlarına dert oldu cadetler pandemi döneminde ama yazın kısıtlamalar azaldığı gibi thy pilot alımı yapar. büyüme fırsatı olarak bakıyor şirket pandemiye. ryan ve wizz alım yapıyor şuan. büyük havayolları pandemi sonrası turizm iştahını kaçırmak istemiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayaller hayatlar ~ 3 yıl önce
Hayal kuruyorsun, Turkiye’de hicbir sirket ki zaten kalan Pegakus, TK ve Sunexpress olacak, 3-4 yil alim yapmayacak. Arada kimsenin haberi olmadan ilan cikmadan tecrubeli tip sefinin onun bunun tanidigi 3-5 pilot girer tabii ama yeni lisans almis kimse hayal kurmasin.
Deniz ~ 3 yıl önce
Kendi ülkemizden başka yer haram ya.Ülkemi seviyorum keşke şartlar biraz iyileşse keşke yoksa kim gitmek isterki ülkesinden..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kimi kandiriyorsun sen ~ 3 yıl önce
Gitme imkanin yok zaten kim gel diyor ki???
İş ilanını ~ 3 yıl önce
Okudum fakat anlamadım demek ki National bir ilan değil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Heveslenmeyin ~ 3 yıl önce
Kimse sevinmesin elin avrupalisi ilk madde avrupa birligi vatandasi diyor hadi oldu ikinci olarak EASA lisans soruyor yani bizden oraya gidecek adam yok!! Milli havayolu sirketimiz gibi onune gelen avrupaliyi sorgusuz sualsiz alip birde uzerine kaptan upgrde etmez adamlar Kendi evlatlarimizda evde issiz oturur gercekten cok ilginc bir ulkeyiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hadin görelim ~ 3 yıl önce
Yok istifa ederim yok basar giderim diyen tayfa hadi görelim sizi alın size iş ilanı öyle şirketi tehdit etmek kolay mıydı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vızvız ~ 3 yıl önce
Zekan cok geri , bil istedim
glby fosss ~ 3 yıl önce
yaaa bunların öyle giderim hoplarım zıplarım dediklerine bakmayın yaaa.bunlar ancak kokpitte aslan kesilirler..gerisi hikaye
glbu fossa ~ 3 yıl önce
Nerden biliyosun sen kokpitteki aslanı
glbu diyene ~ 3 yıl önce
görünrn köy kılavuz istemezde ondan..başka sorun var mı :))
Thy cadet ~ 3 yıl önce
Thy de ilan açsa keşke ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vuslat ~ 3 yıl önce
B planını işlet derim. Aklın yolu bir..
Hayret ya ~ 3 yıl önce
Arkadaşımız işler düzelsin,şirket düzelsin,istihdam doğsun diye bir yorum yapmış.Buna dislike atmış bu insanlar hakikaten akıl sağlığı yerinde değil bu insanların ya
Hemen ~ 3 yıl önce
Lisansimi 2 yil once aldim is bulamadim. Hemen basvurayim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tk ~ 3 yıl önce
thy nezaman ilan koyacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne ilani? ~ 3 yıl önce
Yarin gel basla
5 ~ 3 yıl önce
Bi 5 yıla açar.
tk ~ 3 yıl önce
dalga gecme,hic hos degil
Sacit ~ 3 yıl önce
Bu şirket 6 ay sonra iflas bayrağını çeker

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kına ~ 3 yıl önce
kına satışlamırımız başlamıştır

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000