16 Mart 2021, Salı 20:24:46

Palmali Havacılık hangarı el değiştirdi... Personel ortada kaldı!

Fetö operasyonu sonrası tutuklanan Mübariz Mansimov'a ait Palmali Havacılık'a ait hangar el değiştirdi. Hangarın yeni sahibi bir başka Azeri iş adamı oldu. Ancak eski personel ortada kaldı.
  • Zamaninda cuvalla para almalarina ragmen butun ucus ekipleri birbiriyle ve yonetimle kavgaliydi, alin size mustehaktir. Her yerden yolup duruyorlardi sirketi, kaldiklari otellerde minibardan kucuk icki siselerini bile yurutup sirkete odetiyorlardi. Birbirinin arkasindan konusmayan adam yoktu.
  • Burası uygar bir ülke ve bu gibi ticari olaylar kabul edilemez, edilmemeli. Bir şirketin iflası veya kapatılması veya sahibinin değişmesi bu kadar kolay ve bu kadar yıkıcı olur mu? Burası muz cumhuriyeti değil ki. İnsanların emeklerine yazık, beklentilerine yazık, hayallerinin çalınmasına yazık. Kimse bana dinden imandan bahsedip sonra da kul hakkı yemeyi sanki normal bir şeymiş gibi açıklamaya kalkmasın.
  • Her iki grubunda hava aracı yok diye biliyorum. İşletmesinde hava aracı olmayan kuruluşlara D.H.M.İ hangar devri onayı vermiyordu kafamda dedi sorular.
  • Ortada bırakanlar utansın!!!
  • yeni ekip ne olum tam muz cumhuriyeti yaptınız ülkeyi. hemen aoc iptal edilmeli varsa bakım yetkisi askıya alınmalı. form 4 lüler ve sahip değişikliği varsa el kitapları onaylanmadan bir bacak bile uçulamaz.

Fetö operasyonu sonrası tutuklanarak cezaevine konulan Azeri İşadamı Mubariz Mansimov'a ait hava taksi şirketi Palmali Havacılık'a ait hangar el değiştirdi. Hangarın yeni sahibi bir başka Azeri işadamı Mahmut Sami Çil oldu.

Atatürk Havalimanı'nda hangarı bulunan Palmali Havacılık'ta görev yapan çalışanların apron kartları iptal edildi. Satış sonrası yeni ekip göreve gelirken eski çalışanlar resmi olarak işten çıkarılmadığı için tazminatları ödenmedi.

Ayrıca çalışanların maaş alacakarının da bulunduğu öğrenildi. 

Satış süreci sonrası çalışanlar için endişeli bekleyiş devam ederken hangarın yeni sahibi Çil Havacılık'ın, hava taksi hizmetini nasıl yürüteceğine ilişkin bilgi edinilemedi.

©AirportHaber.com

Palmali Havacılık hangarı el değiştirdi... Personel ortada kaldı!

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Kulaga kuoe ~ 3 yıl önce
Zamaninda cuvalla para almalarina ragmen butun ucus ekipleri birbiriyle ve yonetimle kavgaliydi, alin size mustehaktir. Her yerden yolup duruyorlardi sirketi, kaldiklari otellerde minibardan kucuk icki siselerini bile yurutup sirkete odetiyorlardi. Birbirinin arkasindan konusmayan adam yoktu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zoruna mı gitti? ~ 3 yıl önce
Senin şirketin senin yediğin yemeğin parasını ödemezken palmali bizim içki kumar club ve mini bar paramızı ödediği için zoruna gitmiştir. Seni işe almadılar diye çok dokunmuş demek ki?
Ne oldu bize? ~ 3 yıl önce
Burası uygar bir ülke ve bu gibi ticari olaylar kabul edilemez, edilmemeli. Bir şirketin iflası veya kapatılması veya sahibinin değişmesi bu kadar kolay ve bu kadar yıkıcı olur mu? Burası muz cumhuriyeti değil ki. İnsanların emeklerine yazık, beklentilerine yazık, hayallerinin çalınmasına yazık. Kimse bana dinden imandan bahsedip sonra da kul hakkı yemeyi sanki normal bir şeymiş gibi açıklamaya kalkmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAVA ARACI ~ 3 yıl önce
Her iki grubunda hava aracı yok diye biliyorum. İşletmesinde hava aracı olmayan kuruluşlara D.H.M.İ hangar devri onayı vermiyordu kafamda dedi sorular.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilmis seni ~ 3 yıl önce
Ne olacak canim onun caresi mi yok, alirsin bir Cesna 172 olur biter. Bu tip kurallari delmenin turlu yollari var, reyiz uygun gordukten sonra is bitmistir.
Bir Azeri ~ 3 yıl önce
Ortada bırakanlar utansın!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilgi ~ 3 yıl önce
yeni ekip ne olum tam muz cumhuriyeti yaptınız ülkeyi. hemen aoc iptal edilmeli varsa bakım yetkisi askıya alınmalı. form 4 lüler ve sahip değişikliği varsa el kitapları onaylanmadan bir bacak bile uçulamaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000