24 Nisan 2014, Perşembe 09:01:38

ÖZEL UÇAKLA TATİL DÖNEMİ BAŞLADI

Lüks tatil severlerin rotasına yeni bir seçenek eklendi. Beş yıldızlı otel zinciri Four Seasons, konaklamadaki standartlarını gökyüzüne taşıyor.
  • Jet Fadıl'dan fikir çalmışlar. Aslında bir fikir çakışması var ama kim kimden esinlenmiş orası muallak.
  • Kruvaziyer gemilerine rakip çıktı desenize :)
  • Bizim 6 yıl önce düşündüğümüz bir uygulamayı gerçeğe dökmüşler.Başarılı bir çalışma.Tebrik ediyoruz.Daha iyilerini biz gençlerin devletimiz,milletimiz ve kurumlarımızdan sağlam ve samimi desteği aldığımız gün yapacağımız kesin...o günleri de görmek kısmet olur inşallah....

Otel zinciri, Boeing 757 uçağıyla aralarında İstanbul’un da bulunduğu rotalara ultra lüks uçakla dünya turu düzenliyor. Four Seasons logolu uçak, en lüks kruvaziyer konforuna sahip...

Otelin logosu uçağın gövdesinde yer alıyor. Uçağın içi de özelleştirildi. Deri koltuklar, pelüş halılar ve son derece modern lavabolarla donatıldı. Uçakta kablosuz internet de bulunuyor. Aşçıbaşının da yer aldığı görevliler rota boyunca 52 yolcunun spa işlemlerini, çay saatlerini ayarlıyor.

92 oteli bulunan Four Seasons’ın zengin müşterileri seyahat ve otellerde diğer alanlara göre daha fazla para harcayınca otel de yeni böyle bir turu organize etme kararı almış.

24 GÜNLÜK ULTRA LÜKS SEYAHAT

Four Seasons ilk dünya turunu 2012 yılında başlattı. O zaman markasız jet kullanan otel, 78 yolcusunu bu tura çıkardı. Otelin Pazarlamdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Susan Helstab, yeni jetin Tag Aviation’dan kiralandığını söyledi.

Four Seasons, en yüksek konforla dünyayı keşfetmek isteyen zenginlerin bu isteğini karşılamak için markalı jetini ise bu yıl hizmete sundu. Normal kullanımında 233 yolcu taşıyabilen uçak, şubat ayında havalandı.

Dokuz destinasyonla başladı. 24 günlük seyahat ABD Los Angeles’tan başlıyor. Bora Bora, Tayland, Hindistan ve Türkiye’de durarak yolunu Londra’ya çiziyor. Her konaklamada misafirler o ülkedeki Four Seasons otellerinde kalıyor. Turun kişi başı fiyatı 119 bin dolar olarak belirlenirken.

Tek odada çift kişilik konaklamada bu fiyat 130 bin dolara çıkıyor. Bir yıl önceki turda İstanbul’da Sultanahmet Four Seasons’ta konaklama sağlanırken, yeni turlarda Boğaziçi’ndeki otelin kullanılacağı öğrenildi.

Dokuz destinasyonlu yeni tur seçenekleri

-  Four Seasons’ın lüks turunun ikinci bir ayağı ise 16 günlük kültür ağırlıklı seyahati kapsıyor. İlk olarak nisan ayında yapılan Avrupa seyahati, müzeleri, tiyatroları, film galalarını ziyareti içeriyor. Bu gezinin günü daha az olduğu için fiyatı da biraz daha düşük tutuldu. Kabin ekibi ve uçak görevlilerinin bulunduğu jet tek kişi tarafından da kiralanabiliyor.

-  Four Seasons Jet, şu anda yeni rezervasyonlar için de açık. Şubat 2015’de, ABD Los Angeles’tan başlayıp İngiltere Londra’da bir kutlama yemeğiyle sona erecek 24 günlük seçenek var. 9 destinasyonu içeren seyahat; dinamik şehirler, egzotik Adalar, mimari harikalar ve doğal çevreyi kapsıyor.

-  Kültürle ilgilenen lüks severler için ise 16 günlük bir Avrupa turu daha bulunuyor. Milano, Prag, St. Petersburg gibi şehirler bu turda yer alıyor.

-  Dünya turu ise Ağustos 2015’de yine dokuz destinasyonla gerçekleştirilecek. Üç ve en yeni Four Seasons otelde kalışı kapsayan tur, Pekin’den başlayıp Marakaş’e, Maldiv adalarına kadar devam ediyor. Yine süresi 24 gün olacak. Her yolculuk hava yolculuğu, yer hizmetleri, planlı seyahatler ve yemekleri kapsıyor. (Milliyet)

ÖZEL UÇAKLA TATİL DÖNEMİ BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar

JET ~ 9 yıl önce
Jet Fadıl'dan fikir çalmışlar. Aslında bir fikir çakışması var ama kim kimden esinlenmiş orası muallak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tour ~ 9 yıl önce
Kruvaziyer gemilerine rakip çıktı desenize :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Genç ~ 9 yıl önce
Bizim 6 yıl önce düşündüğümüz bir uygulamayı gerçeğe dökmüşler.Başarılı bir çalışma.Tebrik ediyoruz.Daha iyilerini biz gençlerin devletimiz,milletimiz ve kurumlarımızdan sağlam ve samimi desteği aldığımız gün yapacağımız kesin...o günleri de görmek kısmet olur inşallah....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kusura bakma ~ 9 yıl önce
Biriside "bize destek olunsaydı var ya..." demeden bazı işleri başarabilir umarım.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000